DOBAR POGLED ŽELI VAM VAŠ LORIST TIM.
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

Napredna pretraga

161361 poruka u 7275 tema- 6980 članova - Poslednji član: aleksa101

Новембар 12, 2019, 10:31:59
Novi SadBeogradNišValjevoPrištinaBanja LukaPodgorica
Stranice: 1 [2] 3   Idi dole
Štampaj
Autor Tema: JETBEAM BC40  (Pročitano 14119 puta)
djule78
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

Pol: Muškarac

L.U."Bukulja"

« Odgovor #15 poslato: Јануар 11, 2014, 11:26:11 »

drinks
Sačuvana
goma0702
Senior
Van mreže Van mreže

Не можеш ако нећеш !

« Odgovor #16 poslato: Јануар 25, 2014, 10:34:37 »

xxxvrsix pitanje za tebe.
Video sam na Aliexpress-u da si kupovao od drugih dobavljača,pa me interesuje
da li ti je to stizalo parcijalno ili ti je stiglo komplet u jednoj isporuci
i koliko te je naša poštarina koštala ako je uopšte i bila?
Planiram da pazarim i ja tu lampicu i pride još što šta...pa se proračunavam.
Hvala.
Sačuvana
dejanQ
Senior
Van mreže Van mreže

II mesto lorist cup 2017 / TNT 1

« Odgovor #17 poslato: Јануар 26, 2014, 12:05:15 »

xxxvrsix pitanje za tebe.
Video sam na Aliexpress-u da si kupovao od drugih dobavljača,pa me interesuje
da li ti je to stizalo parcijalno ili ti je stiglo komplet u jednoj isporuci
i koliko te je naša poštarina koštala ako je uopšte i bila?
Planiram da pazarim i ja tu lampicu i pride još što šta...pa se proračunavam.
Hvala.
naravno od svakog posebno, obraćajući pažnju da cena jedne pošiljke ne pređe 50 EUR,
poštarina me ništa nije koštala za prvi paket, a pošto sam svašta nešto uzimao posle plaćao sam carinu 20% vrednosti uz preuzimanje paketa.
Sačuvana

Beretta 12ga / 223 interarms mark x - meopta MeoTac
coaking
Početnik
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #18 poslato: Јануар 30, 2014, 01:15:32 »

iskreno, mislim da je pametnije kupovati u srbiji jer postoji garancija na robu, i to u slucaju jetbeam-a bc40 ima garanciju 5 godina, a kada kupite preko dx ili slicnih sajtova garancija postoji ali samo na papiru.
Sačuvana

:-)
goranv
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

Najbolji na forumu Lorist u 2015 godini

« Odgovor #19 poslato: Јануар 30, 2014, 09:38:01 »

iskreno, mislim da je pametnije kupovati u srbiji jer postoji garancija na robu, i to u slucaju jetbeam-a bc40 ima garanciju 5 godina, a kada kupite preko dx ili slicnih sajtova garancija postoji ali samo na papiru.
Ko ti kod nas sta garantuje?
Sačuvana

coaking
Početnik
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #20 poslato: Јануар 30, 2014, 09:46:29 »

jetbeamov uvoznik na jetbeam lampe. za ostale ne znam.
Sačuvana

dejanQ
Senior
Van mreže Van mreže

« Odgovor #21 poslato: Јануар 31, 2014, 03:39:10 »

kolega lepo je što utičete na podsvest i propagirate kupovinu u srbiji, cenim vaše mišljenje.

e sada biću slobodan da iznesem i moje mišljenje a to je da sam primetio da na vašem profilu imate link koji vodi na prodaju istih tih lampi u srbiji, tako da sumljam u vašu nepristrasnost, e sada za tu istu cenu lampe u kompletu sa prekidačem , nosačom i punjačom koja stoji na vašim sajtu /oprostite ako nije vaš/ ,mogu da kupim sa recimo aliexpresa dve takve lampe sa jednim prekidačem i nosačom, i kvalitetnim intelicharge i4 punjač/ovde oko 50eur/ doduše bez baterija.

i naravno kao što je rekao kolega goranv ko ti šta kod nas garantuje ?, i mene je to isto plašilo, sada ne.
evo i šta kažu za garanciju sa jetbeam sajta http://jetbeamlight.com/Service.asp
takođe nigde na zvaničnom sajtu nisam primetio da piše da postoji ovlašćeni servis za iste u srbiji...
takođe ako već postoji jetbeam uvoznik koji ima servis za iste ne vidim razlog zašto ne bi "popravio" takođe jetbeam koji nije kupljen kod njih, ili oni možda šalju falične nazad u kinu a ovi im vrate ispravne....
lampu sam kupio od SHEZEN JETBEAM ELECTRONIC TECHNOLOGY CO.,LTD, Longhua,Shenzhen, garanciju ima ali mora da se šalje u kinu o mom trošku a oni vraćaju nazad o njihovom, to znači 20 dana do tamo + servis i 20 dana nazad.....
treća stvar da li je lampa koja se kupi u srbiji ista kao i ova u kini? izvinite jeste jer se ona i tamo proizvodi....
i četvrta stvar je da kolega vidim da vam ovo nije prvi put da savetujete ljudima kupovinu lampa u srbiji a da se batale jeftinije kupovine iz inostranstva isto zbog garancije...
http://www.lorist.co.rs/forum/index.php?topic=2045.0 upis #4
ja sam samo izneo svojim kolegama lovcima da postoji način da istu lampu plate skoro duplo jeftinije, ništa drugo..

izvinjavam se unapred nemojte misliti da je moj post napadan,omalovažavajući ili uvredljiv za bilo koga, to je moje mišljenje koje javno iznosim. posebno se izvinjavam kolegi coaking ali vi imate vaše mišljenje a ja moje.

ko će gde kupiti lampu u to neću da zalazim ja znam gde ću kupiti....

da se vratim na temu BC - 40 je izuzetno kvalitetna lampa koja će primerenom upotrebom dosta trajati, što se tiče mojih iskustava sa njom sve ostale lampe koje sam viđao kod kolega deluju nerealno u poređenju sa njom. naravno znam još kolega sa foruma koje imaju iste takve a nisu se oglašavali o kvalitetu koliko je predatora osvetlila po poslednji put Smiley

Sačuvana

goranv
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #22 poslato: Јануар 31, 2014, 03:54:32 »

Hvala tebi xxxvrsix sto nas upucujes na mesto,gde je jeftinije.
Uvoznika sam video na sajmu u Kg sa cetiri lampe cija je cena 100 evra,ali posto je sajam moze za 86evra.
Koliko je puta neko kod uvoznika odneo stvar da reklamira,pa onda slede price pogresno rukovanje,zvacemo proizvodjaca,javicemo se cim nas obaveste...
Sačuvana

dejanQ
Senior
Van mreže Van mreže

« Odgovor #23 poslato: Јануар 31, 2014, 04:05:18 »

baš tako suština stvari...
Sačuvana

peja kosmajac
Junior
**
Van mreže Van mreže

« Odgovor #24 poslato: Јануар 31, 2014, 04:15:26 »

Lampa je savrsenstvo...Ima na svojoj dusi mnogooo odstrela..... Eto Deki oglasio sam se.... hi
Sačuvana
dejanQ
Senior
Van mreže Van mreže

« Odgovor #25 poslato: Јануар 31, 2014, 04:26:07 »

Lampa je savrsenstvo...Ima na svojoj dusi mnogooo odstrela..... Eto Deki oglasio sam se.... hi
hi hi hi
Sačuvana

coaking
Početnik
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #26 poslato: Фебруар 01, 2014, 01:49:06 »

Hvala tebi xxxvrsix sto nas upucujes na mesto,gde je jeftinije.
Uvoznika sam video na sajmu u Kg sa cetiri lampe cija je cena 100 evra,ali posto je sajam moze za 86evra.
Koliko je puta neko kod uvoznika odneo stvar da reklamira,pa onda slede price pogresno rukovanje,zvacemo proizvodjaca,javicemo se cim nas obaveste...
postovanje goranv,
kod nas je problem sto svi prodavci svega i svacega tvre da su zvanicni dileri, zastupnici i slicno, a kada dodje proizvod na reklamaciju tu se gleda da se uradi sve da se ne zameni proizvod. na zalost.
Sačuvana

coaking
Početnik
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #27 poslato: Фебруар 01, 2014, 02:39:19 »

kolega lepo je što utičete na podsvest i propagirate kupovinu u srbiji, cenim vaše mišljenje.

e sada biću slobodan da iznesem i moje mišljenje a to je da sam primetio da na vašem profilu imate link koji vodi na prodaju istih tih lampi u srbiji, tako da sumljam u vašu nepristrasnost, e sada za tu istu cenu lampe u kompletu sa prekidačem , nosačom i punjačom koja stoji na vašim sajtu /oprostite ako nije vaš/ ,mogu da kupim sa recimo aliexpresa dve takve lampe sa jednim prekidačem i nosačom, i kvalitetnim intelicharge i4 punjač/ovde oko 50eur/ doduše bez baterija.

i naravno kao što je rekao kolega goranv ko ti šta kod nas garantuje ?, i mene je to isto plašilo, sada ne.
evo i šta kažu za garanciju sa jetbeam sajta http://jetbeamlight.com/Service.asp
takođe nigde na zvaničnom sajtu nisam primetio da piše da postoji ovlašćeni servis za iste u srbiji...
takođe ako već postoji jetbeam uvoznik koji ima servis za iste ne vidim razlog zašto ne bi "popravio" takođe jetbeam koji nije kupljen kod njih, ili oni možda šalju falične nazad u kinu a ovi im vrate ispravne....
lampu sam kupio od SHEZEN JETBEAM ELECTRONIC TECHNOLOGY CO.,LTD, Longhua,Shenzhen, garanciju ima ali mora da se šalje u kinu o mom trošku a oni vraćaju nazad o njihovom, to znači 20 dana do tamo + servis i 20 dana nazad.....
treća stvar da li je lampa koja se kupi u srbiji ista kao i ova u kini? izvinite jeste jer se ona i tamo proizvodi....
i četvrta stvar je da kolega vidim da vam ovo nije prvi put da savetujete ljudima kupovinu lampa u srbiji a da se batale jeftinije kupovine iz inostranstva isto zbog garancije...
http://www.lorist.co.rs/forum/index.php?topic=2045.0 upis #4
ja sam samo izneo svojim kolegama lovcima da postoji način da istu lampu plate skoro duplo jeftinije, ništa drugo..

izvinjavam se unapred nemojte misliti da je moj post napadan,omalovažavajući ili uvredljiv za bilo koga, to je moje mišljenje koje javno iznosim. posebno se izvinjavam kolegi coaking ali vi imate vaše mišljenje a ja moje.

ko će gde kupiti lampu u to neću da zalazim ja znam gde ću kupiti....

da se vratim na temu BC - 40 je izuzetno kvalitetna lampa koja će primerenom upotrebom dosta trajati, što se tiče mojih iskustava sa njom sve ostale lampe koje sam viđao kod kolega deluju nerealno u poređenju sa njom. naravno znam još kolega sa foruma koje imaju iste takve a nisu se oglašavali o kvalitetu koliko je predatora osvetlila po poslednji put Smiley

postovanje xxvrsix,

dacu sto kraci moguci odgovor.
da, pristrasan sam jer se radi o proizvodima koje mi zastupamo i znamo sta nudimo kupcima.

cena konkretno jetbeam lampi u srbiji je takva sto se za zvanican uvoz mora platiti pdv+carina+potvrde o usaglasenosti koje izdaje jugoinspekt ili kvalitet ad iz nisa. potvrde o usaglasnosti su atesti lampi koji se placa za svaki tip lampe posebno. npr bc40 lampa je do sada imala diodu XMLU2/T6, a sada kod najnovijeg modela XMLL2. nasa carina je za taj novi model, naravno, zahtevala novi atest koji kosta odredjenu, ne malu, svotu novca. i tako tokom cele godine uvoznik samo placa namete koji su poprilicno smesni i nepotrebni. cena nasih lampi je shodno tome i takva kakva jeste.
ovde su kupci navikli na prevare i na nepostojanje garancije. mi se trudimo da tu pricu promenimo.
sto se tice garancije tu je takva stvar da je garancija proizvodjaca 2 godine (sto je i obavezna garancija na tehnicku robu kod nas propisana zakonom) ali mi smo zbog sevisa nasim kupcima ugovorno obavezali (citaj platili) proizvodjacu direktno da ta lampa ima 5 godina garanciju u srbiji. na trzistu je oko 2500 konkretno bc40 lampi od 2010. i nijedna nije crkla u garantnom roku ali ni van  njega. nama kao uvozniku je cast da prodajemo tako pouzdanu stvar.
cinjenica je da ljudi kod nas nemaju novca i da je problem kupiti lampu i od 3000-4000 din pa su u velikoj ekspanziji kineske nekvalitetne lampe sa kupujemprodajem i slicnih sajtova, ali zbog ljudi koji su u mogucnosti ponudili smo pravu stvat sa pravom garancijom od 5 godina.

vidim da ste pisali o tome da se lampa moze vratiti direktno proizvodjacu na servis. lampa se vraca prodavcu, a prodavac proizvodjacu. proizvodjac nikada nece prodati lampu fizickom licu. lampe su hermeticki zatvorene (glava, driver, led, senilo) i ne mogu se otvarati pa se zbog toga moraju vracati proizvodjacu za servis ukoliko se ukaze potreba za to. to mi radimo besplatno u grantnom roku za sve lampe tako da kupca kvar ne kosta nista, a i dok je lampa na putu ka proizvodjacu dobije zamensku lampu i ako nismo u obavezi da uradimo.
meni je veoma drago da postoje ljudi poput vas koji vole/zele dobru lampu.

ja kada gledam kupovinu nekog proizvoda itekako mi je bitna garancija prodavca.

jos jednom cu ponoviti da jesam pristrasan (vidim da je to bio problem) jer znam sta pricam i sta nudimo dilerima i kupcima, ali da se radi o nekim drugim lampama drugog proizvodjaca, prodavca tu ne bih ulazio u polemiku bez argumenata. 
za mene je svaki proizvod dobar samo ako neko iza njega neko stoji.
dzabe Vam ferari u srbiji ako nemate delova i servisa jer ako stanete na puti i fica ce vas prestici.

na nasem sajtu iskustva kupaca su istinita i objavljena uz njuhovu dozvolu, dakle nisu izmisljotine sto se cesto moze videti kod nas.

toliko za sada
pozdrav
Sačuvana

goranv
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #28 poslato: Фебруар 01, 2014, 03:31:36 »

Pozdrav coaking.
Trziste odredjuje cenu proizvoda.
Posto si grosista verovatno moras da imas rabate koji ce ti cenu dovesti na trzisnu.
Da li bi mi dao drugu lampu,ako bih reklamirao lampu kupljenu kod tebe?
Sve si u pravu sto si napisao i nemoj nista licno shvatiti. drinks
Sačuvana

coaking
Početnik
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #29 poslato: Фебруар 01, 2014, 07:22:24 »

Pozdrav coaking.
Trziste odredjuje cenu proizvoda.
Posto si grosista verovatno moras da imas rabate koji ce ti cenu dovesti na trzisnu.
Da li bi mi dao drugu lampu,ako bih reklamirao lampu kupljenu kod tebe?
Sve si u pravu sto si napisao i nemoj nista licno shvatiti. drinks

pozdrav goranv

ne shvatam nista licno nego jednostavno dugujem objasnjenje nasim ljudima. previse je nekorektnih prodavaca koji su nase kupce ucinili nepoverljivim. naravno da svako bira sta ce i od koga kupiti ali se uvek drzim toga da je garancija bitna koliko i cena proizvoda. slicna je prica kada Vas jedan taksista prevari Vi mislite da su svi losi i prevaranti.
naravno da bih lampu kupljenu kod nas zamenio drugom lampom. to je i sustina naseg poslovanja.
pozdrav
Sačuvana

Stranice: 1 [2] 3   Idi gore
Štampaj
Prebaci se na: