DOBAR POGLED ŽELI VAM VAŠ LORIST TIM.
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

Napredna pretraga

158879 poruka u 6986 tema- 6790 članova - Poslednji član: vojevoda

Април 27, 2018, 05:58:56
Novi SadBeogradNišValjevoPrištinaBanja LukaPodgorica
Stranice: 1 ... 289 290 [291]   Idi dole
Štampaj
Autor Tema: LOV DIVLJE SVINJE  (Pročitano 997041 puta)
nidzamotocrosss
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

Pol: Muškarac

https://sr-rs.facebook.com/LovstvoSrbije

« Odgovor #4350 poslato: Март 13, 2018, 01:58:54 »

A muka ih retko tera  Cool
Samo jedna ispravka, nije 153, Franchi Affinity je u pitanju. Ispravljam zbog jedne stvari, zbog koje sam takođe u velikoj prednosti od karabina sa optikom, a to je težina puške. Moja puška je puna teška 2,8kg. A u planini znači svaki gram...
Sačuvana

''Kao ptica koja je bez krila
Srbija bi bez goniča bila''
mpeca
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #4351 poslato: Март 13, 2018, 02:08:47 »

Samo jedna ispravka, nije 153, Franchi Affinity je u pitanju. Ispravljam zbog jedne stvari, zbog koje sam takođe u velikoj prednosti od karabina sa optikom, a to je težina puške. Moja puška je puna teška 2,8kg. A u planini znači svaki gram...
Pa kolega kada se dobro pokrije teren tera ih i te kako.Retko ali tera.Protekle sezone malo koji vikend  da je prosao a da nas zajedno sa gostima nije bilo tridesetak lovaca .   Vise puta sam posmatrao  protekle lovne  sezone crne vozove kako lete preko  cistina.A  najcesce to ste potpuno u pravu idu delovima suma obraslim gustom vegetacijom  .
Sačuvana
nidzamotocrosss
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #4352 poslato: Март 13, 2018, 02:34:11 »

Kod nas smo na ogromnom terenu nas 10ak. Od toga 2-3 ostanu kao pozadinci jer ne mogu da hodaju, ili ih mrzi, ili imaju obaveze u toku dana, a od ostatka se ponekad razdvojimo, pa ako se skupimo po pronalasku traga i određivanju gde bi mogle biti, ako ne ništa, nas 2-3 ili njih 2-3 završavamo onako kako možemo...
Sačuvana

goranv
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

Najbolji na forumu Lorist u 2015 godini

« Odgovor #4353 poslato: Март 13, 2018, 03:44:07 »

Jedan stari lovac je pricao;ponesem 4 patrona dva ispalim dva jedva vratim kuci.
Sačuvana

Dusan900
Početnik
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #4354 poslato: Април 05, 2018, 03:34:12 »

Svaka cast za klipove i naravno odstrele......jos puno ih imao....ne znam dal si negde spomenuo nisam bas najpazljivije citao, mene zanima koji ti je cok na pusci, tj.koji koristis kad pucas pojedinacne projektile....pozz
Sačuvana
nidzamotocrosss
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #4355 poslato: Април 06, 2018, 11:34:03 »

Hvala druže!
Ja sam uz pušku dobio 3 čoka, pun, polu i cilindar. Kad kupujem kugle, obično kupim jednu kutiju preko da isprobam. Lambro koji sada koristim i B&P Thrill Shock koji sam koristio bolje su mi se pokazali iz polučoka, tako da sam navrteo 1/2 i ne skidam ga, od početka do kraja sezone.  hi
Sačuvana

Stranice: 1 ... 289 290 [291]   Idi gore
Štampaj
Prebaci se na: