DOBAR POGLED ŽELI VAM VAŠ LORIST TIM.
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

Napredna pretraga

158092 poruka u 6983 tema- 6732 članova - Poslednji član: pisarev

Јануар 22, 2018, 09:17:38
Novi SadBeogradNišValjevoPrištinaBanja LukaPodgorica
Stranice: 1 ... 282 283 [284]   Idi dole
Štampaj
Autor Tema: LOV DIVLJE SVINJE  (Pročitano 969686 puta)
7 rem mag
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

Pol: Muškarac

« Odgovor #4245 poslato: Јануар 10, 2018, 03:38:23 »

U nedjelju bio gost kod kolege, pala dva grla u "čarapama"...
Sačuvana
mpeca
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #4246 poslato: Јануар 16, 2018, 10:22:03 »

Prodje i ovaj   vikend lova na divlje svinje.. Imao sam dve sanse za pucanje.Divljac se kretala sama kroz loviste nisu je gonili kerovi..  U prvoj prilici videci da je u pitanju krupna jedinka koja je jurila kao brzi voz  kroz visoku travu nekih 80 metara daleko od mene, pogledom sam trazio dokaz da je u pitanju vepar a na svinja  .Dokaz u vidu kljova preko optickog nisana doduse jesam video  ali kasno  za siguran pogodak pa kapitalac ode ..
Ubrzo nakon njega ukazala mi se nova prilika , druga sansa i nju sam iskoristio.Doduse u pitanju je bilo nazime i tu nisam imao sta da kalkulisem.
Istog dana kerovi su nasli i  jednog kapitalnog vepra  koji je takodje izmakao zasedama i presao u susedno loviste.
Sa njime takodje nisam imao srece jer je kolega koji se nalazio izmedju mene i njega  bio bez bubice za  radio stanicu pa je vepra koji mi se priblizavao vratio nazad na sigurno..
Divljaci imamo redovno je prihranjujemo pa ce i naredne sezone biti  nadam se i prilika za druzenje i uspesan lov.
Drage kolege hi drinks

Sačuvana
7 rem mag
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #4247 poslato: Јануар 19, 2018, 10:34:37 »

Danas Norvežani, kiša nas prala nekoliko puta, 7 veprova na štreki, od toga 3 ..bačka..., 15 grla, očekivah puno bolje, no izgleda ekipa koja puca velike gice uz dosta promašaja...jedino što me veselilo-pao bijeli, gican koji se pojavio unazad 2 mjeseca, vješto izbjegavao lovove, no sad naišao...
Sačuvana
7 rem mag
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #4248 poslato: danas u 09:20:34 »

Drugi dan...19 kom, 5 veprova,prvi prigon po pljusku, blizu 100 hitaca, poslije pečenka i veselje...
Sačuvana
Stranice: 1 ... 282 283 [284]   Idi gore
Štampaj
Prebaci se na: