DOBAR POGLED ŽELI VAM VAŠ LORIST TIM.
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

Napredna pretraga

161435 poruka u 7285 tema- 6989 članova - Poslednji član: Zaboravljeni_lovac

Децембар 15, 2019, 06:02:42
Novi SadBeogradNišValjevoPrištinaBanja LukaPodgorica
Prvi srpski lovački forumLoristLovni reviri (Urednik: swift)Predstavite svoj lovni revir,svoje lovacko drustvo
Stranice: 1 2 3 [4]   Idi dole
Štampaj
Autor Tema: Predstavite svoj lovni revir,svoje lovacko drustvo  (Pročitano 29745 puta)
shikaree2
Početnik
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #45 poslato: Јануар 13, 2012, 11:44:30 »

Evo da i ja nabacim nekoliko slika lovišta gdje ja lovim!  hi

Sačuvana
graničar
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

Pol: Muškarac

« Odgovor #46 poslato: Јануар 13, 2012, 08:06:53 »

lijepi tereni !
Sačuvana
rendzer
Junior
**
Van mreže Van mreže

« Odgovor #47 poslato: Јануар 15, 2012, 01:52:35 »

Gospodine Rendzere moram da vam odgovorim ja sam iz mesta gde ste nekad bili zet a posle mnogo godina i upravnik lovstva u Srbija sume u delu lovista koje je, mogu da kazem oteto od naseg udruzenja i sad posle decenije vaseg gazdovanja u tom delu imate samo copor Vukova od 10 jedinki i nista vise zato sto ste tako gazdovali , a sad odjednom odoste na fazane u Hajduk Veljko pa zar Jeleni , Srne I  Divlje svinje nisu bitnije od Vukova mozda treba SRBIJA SUME da gazduju i LU Hajduk Veljko , kazem samo Secno . Tvoj komsija preko puta.
 buba
Gospodine veterane evo mog odgovora posto ste iz mesta gde sam negde bio zet onda i znate da sam se uvek zalagao za lovstvo,naravno dok sam bio upravnik lovista Srbija suma kukali ste da vam odvlacim divljac iz lovista,ja sam samo radio po pravilu divljaci gde ima uredjenog lovista i hrane tu je i divljac.nazalost vec par godina na vodim ovaj sektor zamenio me covek koji je doso sa strane i veoma mi je poznato sta se desava u nasim lovistima i kakva je trenutno situacija.sto se tice vukova cenjeni kolega moralibi da znate da se i njima gazduje i to na nacin sto se loviste uredjuje to jest urade mrcinista i tako izlovljavate vuka i pratite i odrzavate njihovu populaciju na tom terenu.nece srbijasume da gazduju sa LU ali kao dugogodisnji clan mogu da iznesem svoje misljenje o nekom nestrucnom radu,jer ipak moracete da se slozite da za proizvodnju fazanskih piladi potrebno je mnogo znanja i iskustva a ne samo da se neko nazove strucnjakom za proizvodnju fazana.
Sačuvana
vetren
Početnik
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #48 poslato: Јануар 15, 2012, 07:57:51 »

Ne zelim vise da diskutujem na tu temu ,ali niste upravu a i mnogo ste nas vukli za nos i sad staje tuje .
Sačuvana
alas
Iskusan lovac
Van mreže Van mreže

Dobar Pogled

« Odgovor #49 poslato: Март 05, 2012, 05:32:55 »

m.facebook.com/friends/?mp&refid=8
Sačuvana

DOBAR POGLED
alas
Iskusan lovac
Van mreže Van mreže

Dobar Pogled

« Odgovor #50 poslato: Март 05, 2012, 05:35:12 »

m.facebook.com/profile.php?id=455427635645&refid=5
lovacko udruzenje "Velebit" Banatsko Veliko Selo.... uzdravlje i ziveli
Sačuvana

DOBAR POGLED
Ћира
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

[IMG]http://i63.tinypic.com/xe3afb.jpg[/IMG]

« Odgovor #51 poslato: Март 05, 2012, 06:22:52 »

Јабучки рит

Sačuvana

Ја нисам човек ја сам вук.Ја не причам ја завијам.Не завијам што ме је страх,не завијам што сам бесан.Завијам да би ме чуо чопор мој, да би ме чули вукови да би ме чула вучица и да би ме чули вучићи.Да се окупи чопор мој.А кад се окупи чопор мој, бојте те се пси!!! Цар Душан Силни
Ћира
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #52 poslato: Март 05, 2012, 06:26:27 »

ово је да мало разбијем монотонију класичне слике

Sačuvana

Ја нисам човек ја сам вук.Ја не причам ја завијам.Не завијам што ме је страх,не завијам што сам бесан.Завијам да би ме чуо чопор мој, да би ме чули вукови да би ме чула вучица и да би ме чули вучићи.Да се окупи чопор мој.А кад се окупи чопор мој, бојте те се пси!!! Цар Душан Силни
Ћира
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #53 poslato: Март 05, 2012, 06:33:46 »

канал Сибница

и Тамиш је ту

Sačuvana

Ћира
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #54 poslato: Март 06, 2012, 05:48:51 »

Sačuvana

Natureman
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #55 poslato: Март 06, 2012, 02:23:04 »

Svaka cast na slikama...  good good good  biggrin
Sačuvana
Hemingway
Global Moderator
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

elmarino019@gmail.com
« Odgovor #56 poslato: Мај 10, 2013, 06:44:39 »

LOVAČKA SEKCIJA "GLEDIĆ"

Sekcija Gledić nalazi se u centralnom delu Gledićkih planina. Obuhvata prostor od 3.040 hektara, 400 stanovnika I 13 aktivnih lovaca. Sekciju sačinjavaju granice sela Gledića. Graniči se sa selima Godačica, Drlupa, Zakuta, Sibnica, Balosava, Bajčetina, Dulene i Nadrlje.

Deli se na zaseoke Lazove, Brzak, Leva reka, Divljaka, Desna reka, Gudzuliće, Konj, Šiljata stena i Kolenac.

Obiluje prostorom od 60% šuma i kratkog rastinja, 25% pašnjaka i 15% obradivih površina. U protekle 3 godine beleži porast srneće i zečeće divljači, a u zadnju godinu povećan je i broj lisica.

Sekcija raspolaže raznovrsnom divljči. Prema poslednjem planiranom prebrojavanju utvrđena je sledeća brojnost:

Divlja svinja - 20
Srneća divljac - 30
Divlja mačka - 8
Lisica - 15
Jazavac - 25
Kuna - 30
Lasica - 5
Tvor - 9
Zec - 40
Fazan - 20
Jarebica - 2 jata

Od objekata lovne namene sagrađeno je 6 visokih i 3 niže čeke, 2 okrovljena letnjikovca i 1 lovna baraka, 4 senjaka, 6 hranilica i 9 solila.

U toku zavejanih hladnih dana organizovano su savlađivani snežni nanosi u cilju obnavljanja dotrajalih zaliha hrane za opstanak divljači.
Sačuvana
Max011
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

To sam ja samo me zeza komp...

« Odgovor #57 poslato: Мај 10, 2013, 10:29:46 »

Sumadija  hi zar nam predsednik ne pece rakiju u Bajcetini  Winkbuba     
Sačuvana

Teško je prvih 100 godina...
acalovac
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #58 poslato: Мај 11, 2013, 09:09:51 »

Hemi nisam tolko strucan  spiteful al me zanima kako izbrojase  Jazavac - 25 kuna 30 i 5 lasica  spiteful

Sačuvana
Djura Radivojevic
Global Moderator
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

DJURA LOVAC

« Odgovor #59 poslato: Мај 12, 2013, 10:00:48 »

Hemi nisam tolko strucan  spiteful al me zanima kako izbrojase  Jazavac - 25 kuna 30 i 5 lasica  spiteful

Svako sedne na rupu i broje ko i sta ulazi  lol
Sačuvana
Stranice: 1 2 3 [4]   Idi gore
Štampaj
Prebaci se na: