DOBAR POGLED ŽELI VAM VAŠ LORIST TIM.
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

Napredna pretraga

161393 poruka u 7277 tema- 6986 članova - Poslednji član: nikola025

Децембар 05, 2019, 08:17:45
Novi SadBeogradNišValjevoPrištinaBanja LukaPodgorica
Prvi srpski lovački forumLoristLovni reviri (Urednik: swift)Predstavite svoj lovni revir,svoje lovacko drustvo
Stranice: 1 2 [3] 4   Idi dole
Štampaj
Autor Tema: Predstavite svoj lovni revir,svoje lovacko drustvo  (Pročitano 29720 puta)
Raso
Junior
**
Van mreže Van mreže

« Odgovor #30 poslato: Октобар 08, 2008, 03:18:00 »

Dok dodjem sebi ,nastavicu.
Sačuvana
dzere
Početnik
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #31 poslato: Октобар 10, 2008, 03:58:22 »

postoji i L.U.KOPAONIK BRUS i u njemu ja.
Sačuvana
Djena
Početnik
*
Van mreže Van mreže

Pol: Muškarac

djenadj
« Odgovor #32 poslato: Новембар 08, 2008, 03:10:22 »

Grin  Grin  Grin Komso, jesi li to ti?  Grin  Cheesy  Wink
Sačuvana
Ry
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

Najbolji na Forumu Lorist u 2011 godini

« Odgovor #33 poslato: Новембар 10, 2008, 08:09:57 »

Tea Tree Gully...mesto za lisicu
Sačuvana

Sound of the drums
Beatin' in my heart
The thunder of guns!
Tore me apart
Hemingway
Global Moderator
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

elmarino019@gmail.com
« Odgovor #34 poslato: Мај 01, 2009, 10:11:24 »

Lovni reviri Negotinskog lovista za srnecu divljac.

Sačuvana
vlado
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #35 poslato: Мај 02, 2009, 10:05:01 »

Evo par slika prilikom prosle nedelje obilaska terena.Inace ovo je slikano u opstini Despotovac selo Miliva,a ova velika kruska je interesantna zato sto se nezna kolko je stara stari koji imaju po85 godina kazu da je i tad bila velika,i jos radja dosta plodova.A ovo pored je moj sljivar ranke,ove godine ako budem imao vremena da ih skupim i ako rodi kao preposle godine bice rakije.
Sačuvana

U SVETU ZIVOTINJA JE SVE KAO KOD LJUDI SAMO POSTENIJE.
vlado
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #36 poslato: Јун 21, 2009, 05:58:36 »

Lisac malo da te zelja mine ako si u Svajcarskoj slikano juce popodne,kad sam se vracao natrag za Beograd.Inace selo Plazani su slicno loviste kao i moje samo sto imaju malo bolji teren za divlje svinje od nas.I mogu ti se pohvaliti neznam kad si bio zadnji put u lovu brojnost divljaci se znatno popravila nego predhodnih godina,barem sto se tice srnece i zecije populacije,a o fazanima da ti i nepricam toga kao vrabaca pogotovo mladih.Sta je uticalo dali dobra godina ili se smanjio krivolov?
E zaboravio sam Kizo iznosimo i mi so kukuruz i seno po ovim brdima.
Sačuvana

U SVETU ZIVOTINJA JE SVE KAO KOD LJUDI SAMO POSTENIJE.
dejan032
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #37 poslato: Април 27, 2010, 08:19:53 »

Lovacko udruzenje Cacak http://www.facebook.com/photo_search.php?oid=112519678788368&view=all
Sačuvana
crni đorđe
Global Moderator
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #38 poslato: Мај 11, 2011, 07:24:41 »

Pogled na Motajicu.

Uploaded with ImageShack.us
Sačuvana
Natureman
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #39 poslato: Мај 11, 2011, 07:26:46 »

O drago mi je da ima i komsija na forumu..Veliki pozdrav iz Razbojne!!
Sačuvana
crni đorđe
Global Moderator
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #40 poslato: Октобар 30, 2011, 10:26:49 »

Iz atara i lovišta Srpca i LU "Srna". Ništa posebno, ali nisam moga da odolim ovoj ljepoti boja, da je ne slikam i podijelim sa vama.

Uploaded with ImageShack.us
Sačuvana
rendzer
Junior
**
Van mreže Van mreže

« Odgovor #41 poslato: Јануар 12, 2012, 06:02:25 »

lepo je predstaviti ovako udruzenje ali sta da radis kad u nasem udruzenju Hajduk Veljko sve sam strucnjak do strucnjaka,pa tako i pre dan dva primili fazaneristu kao da pokrenu proizvodnju a on predstavljen kao jako veliki strucnjak nezna ni skola gde se nalazi a kamoli kako izgledaju jaja od koke itd.bitno da ce sad da udare po clanarini najverovatnije 15000 dinara a na upravnom odboru doneli odluku da se proizvodnja fazana ne isplati.pored ovog cak nisu raspisali ni konkurs nego predsednik po svojoj volji odalamio potpis na resenje pa sad lovci nek vide,placaj braco i cuti.
Sačuvana
Bajkal
Senior
Van mreže Van mreže

« Odgovor #42 poslato: Јануар 12, 2012, 09:28:17 »

Nazalost druze Rendzer tako je u vecini LU, "strucni biseri" se docepaju
polozaja pa opleti po lovcima  lol  lol
Tako je kod mene u LU, tri sekcije svaka ima prihvatiliste za fazane
u jednoj sekciji komplet oprema za uzgoj od proizvodnje pilica pa sve do pustanja u loviste
ali nasi strucnjaci kazu da se to neisplati  buba  buba
pa tako mi kupujemo fazane koje odmah pustamo u loviste i hranimo macke, lisice,
jer se pustaju kao pilici koji jos nemaju ni sve perje i tako svake godine isto nono  nono
Kada neko spomene da treba pre pustanja sitne divljaci u loviste odraditi akciju ciscenja lovista onda upravni odbor sastavljen od "strucnjaka" saperu svojom pricom kako takve akcije daju mogucnost za "legalan" krivolov  angry2  bad  bad mislim nista sa nicim, nema veze sa vezom  angry2
Kako upravni odbor moze znati da se krivolov desava samo za vreme akcija onaj ko se time bavi
nebira dane, akcije,lovostaje niti nista oni samo ciste po lovistima  angry2  angry2  angry2
I tako mi i dalje kupujemo fazansku divljac, hranimo stetocine i maskiramo krivolov  bad  bad
Sačuvana
vetren
Početnik
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #43 poslato: Јануар 12, 2012, 09:31:57 »

Gospodine Rendzere moram da vam odgovorim ja sam iz mesta gde ste nekad bili zet a posle mnogo godina i upravnik lovstva u Srbija sume u delu lovista koje je, mogu da kazem oteto od naseg udruzenja i sad posle decenije vaseg gazdovanja u tom delu imate samo copor Vukova od 10 jedinki i nista vise zato sto ste tako gazdovali , a sad odjednom odoste na fazane u Hajduk Veljko pa zar Jeleni , Srne I  Divlje svinje nisu bitnije od Vukova mozda treba SRBIJA SUME da gazduju i LU Hajduk Veljko , kazem samo Secno . Tvoj komsija preko puta.
 buba
Sačuvana
Nenad000
Iskusan lovac
Van mreže Van mreže

JA SAM PONOSAN COVEK!

bi-dj@hotmail.com
« Odgovor #44 poslato: Јануар 13, 2012, 08:35:06 »

lepo je predstaviti ovako udruzenje ali sta da radis kad u nasem udruzenju Hajduk Veljko sve sam strucnjak do strucnjaka,pa tako i pre dan dva primili fazaneristu kao da pokrenu proizvodnju a on predstavljen kao jako veliki strucnjak nezna ni skola gde se nalazi a kamoli kako izgledaju jaja od koke itd.bitno da ce sad da udare po clanarini najverovatnije 15000 dinara a na upravnom odboru doneli odluku da se proizvodnja fazana ne isplati.pored ovog cak nisu raspisali ni konkurs nego predsednik po svojoj volji odalamio potpis na resenje pa sad lovci nek vide,placaj braco i cuti.
Ja sam u par navrata i bio u Fazaneriji i znam na sta je to licilo tako da se u potpunosti i slazem da se ne treba po svaku cenu baviti stvarima ,proizvodnjom fazana po svaki cenu.Prebogati ste drugim vrstama divljaci recimo srnece ,jelen ,divlja svinja  a i fazana ima dosta tako da mislim da nema mesta prevelikom kukanju ,a strucnjaka svaka cast mislim da imate premalo stolica koliko ima strucnjaka koji su slepo privrzeni LSS. 
Sačuvana

Stranice: 1 2 [3] 4   Idi gore
Štampaj
Prebaci se na: