DOBAR POGLED ŽELI VAM VAŠ LORIST TIM.
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

Napredna pretraga

161374 poruka u 7276 tema- 6983 članova - Poslednji član: blorist

Новембар 21, 2019, 01:00:19
Novi SadBeogradNišValjevoPrištinaBanja LukaPodgorica
Stranice: 1 ... 4 5 [6]   Idi dole
Štampaj
Autor Tema: Katastrofa  (Pročitano 27944 puta)
dacovuk
Iskusan lovac
Van mreže Van mreže

Pol: Muškarac

dacovuk

corovicd88@gmail.com dacovuk dacovuk
« Odgovor #75 poslato: Септембар 06, 2011, 12:53:52 »

naravno slazem se sa vecinom stvari sa tobom jer sam mlad i neiskusan lovac.naravno treba raditi dosta sa gonicima ali zar treba da istri***im zeca da naucim kera da ga goni i to kako ce da ga goni?mislim da je dovoljno desetak zeceva da se ostrijeli za obuku gonica.a sto se tice rasa koja je najbolja za zeca to sve zavisi od terena i jos mnogo drugih faktora.pa nesto slabo vidjam te nase sampione na youtube klipovima da razbijaju zeca vecinom su italijani.porculani,biglovi a ovi nasi imaju malu zastupljenost.
Sačuvana

U početku beše Reč, i Reč beše u Boga, i Bog beše Reč.
crni đorđe
Global Moderator
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #76 poslato: Септембар 06, 2011, 09:18:20 »

...ali moram da kažem da je gonič onakav kakav mu je i vlasnik...

Ja bih ovu konstataciju preformulisao na - pas (ker) ke onakav kakav mu je vlasnika. Ista stvar je i kod goniča i kod ptičara i pasa drugih namjena.
Sačuvana
rendzer
Junior
**
Van mreže Van mreže

« Odgovor #77 poslato: Септембар 01, 2012, 07:38:49 »

porede ovih katastrofa ima ih jos.! mislim da ovo sto cu napisati odgovara ovoj temi.proslog vikenda bila je jadna i bedna izlozba pasa u negotinu,nikada manje pasa ni ucesnika,samo lokalni.nazalost to je rad jednog kinoloskog drustva na cijem je celu predsednik koji je na izlozbu dosao obucen kao za cirkus.postavljam pitanje gde ide kinologija ? isti predsednik manipulise sa rodovnicima a uzgred i stazira za kinoloskog sudiju /kako ce da sudi/ istom je oduzeto oruzje zbog nasilja u porodici i takvi ljudi su u vrhu kinologije,lovstva,da uzgred je i u upravnom odboru lovackog udruzenja.
ovo je strasno od nekadasnjih izlozbi na kojima je ucestvovalo 200-300 pasa spalo se na 50-80,mislim da sledece godine nece biti ni toliko!
Sačuvana
Pedja1965
Senior
Van mreže Van mreže

« Odgovor #78 poslato: Септембар 01, 2012, 09:17:06 »

Pa kako da bude vise pasa kad svaki zaseok ima svoju izlozbu.A za ove sto vise vole strane,kako da kod nas bude vise dobrih kad svako koje kevne dvaput na neku divljac ode preko granice pozdrav
Sačuvana

ja opraštam mnogo,ali nikad ne zaboravljam ono što mi je učinjeno
spaleph
Senior
Van mreže Van mreže

Ко само иза себе гледа изгуби циљ пред собом.

spaleph@hotmail.com spaleph.
« Odgovor #79 poslato: Септембар 02, 2012, 07:01:10 »

porede ovih katastrofa ima ih jos.! mislim da ovo sto cu napisati odgovara ovoj temi.proslog vikenda bila je jadna i bedna izlozba pasa u negotinu,nikada manje pasa ni ucesnika,samo lokalni.nazalost to je rad jednog kinoloskog drustva na cijem je celu predsednik koji je na izlozbu dosao obucen kao za cirkus.postavljam pitanje gde ide kinologija ? isti predsednik manipulise sa rodovnicima a uzgred i stazira za kinoloskog sudiju /kako ce da sudi/ istom je oduzeto oruzje zbog nasilja u porodici i takvi ljudi su u vrhu kinologije,lovstva,da uzgred je i u upravnom odboru lovackog udruzenja.
ovo je strasno od nekadasnjih izlozbi na kojima je ucestvovalo 200-300 pasa spalo se na 50-80,mislim da sledece godine nece biti ni toliko!
Ma idi bagaj bre Nešo pa gde to u Negotin da se dešava. Petrika pošo na pijac pa svratio onako da vidi šta se događa, a meni rodovnik nevraća već par godina, threaten koliko li je legla na njega prijavio, ako čak nije i te papire prodao a sad se pravi da me i ne poznaje, ali polako će da mu se razbistri pamćenje kad ga pritegnu organi reda :pogranichnik:nema više da se pravi jester jer ima da mu očitam  rabbi.
Sreća je pa u istro vreme još jedan naš kolega sa foruma stažira za kinološkog sudiju tako da uvaženi gospodin Petrika ima od kog da prepisuje... Katastrofa... angry2 O zamljo Srbijoooooooooooooooooooooooooooo!
Sačuvana
Stefan
Iskusan lovac
Van mreže Van mreže

« Odgovor #80 poslato: Октобар 05, 2012, 08:16:59 »

http://www.juznevesti.com/Hronika/Otrovano-10-lovackih-pasa-u-Pirotu.sr.html

Strasno!
Sačuvana
Stranice: 1 ... 4 5 [6]   Idi gore
Štampaj
Prebaci se na: