DOBAR POGLED ŽELI VAM VAŠ LORIST TIM.
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

Napredna pretraga

159580 poruka u 7039 tema- 6828 članova - Poslednji član: Milanovic Luka

Август 18, 2018, 02:23:57
Novi SadBeogradNišValjevoPrištinaBanja LukaPodgorica
Stranice: 1 ... 65 66 [67]   Idi dole
Štampaj
Autor Tema: Kundak  (Pročitano 314913 puta)
nmn
Početnik
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #990 poslato: Јул 31, 2018, 09:08:55 »

Sauer 202
Stara skola , nova skola...

nema beding pomenute sorte unsure, nema ni navoj na cevi, ni zatvarac ne bravi u sanduk  focus
Mora da je kiseo Wink
A i Norvezani kazu beding nikako ako ne zelis kundak da ide za potpalu.
Sačuvana
svetos
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #991 poslato: Јул 31, 2018, 10:51:33 »

Sadasnji beding je i nastao da bi sprecio pucanje kundaka i nije mu bila namena poboljsanje preciznosti. Ako me secanje sluzi, to su radili Ameri u vijetnamskom ratu. Isto tako su stavljali staklenu vunu izmedju cevi i kundaka da bi sprecili njihov kontakt koji je nastajao zbog velike vlage i obilnih kisa koje nikako nisu odgovara drvenim kundacima na snajperima. I tako je krenula ta prica, mada i neka starija resenja kod vojnih repetirki se po danasnjem poimanju mogu smatrati bedingom.
Dobar pogled
Kos, inace od sutra penzioner. Resenje stiglo, od suta stupa na snagu pa cu imati malo vise vremena za lov i pisanije.

Sačuvana
crni đorđe
Global Moderator
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

Pol: Muškarac

« Odgovor #992 poslato: Август 01, 2018, 09:16:37 »

Kos, inace od sutra penzioner. Resenje stiglo, od suta stupa na snagu pa cu imati malo vise vremena za lov i pisanije.

Dugo je,dobro i u zdravlju trošio! hi
Sačuvana
snoopy7
Iskusan lovac
Van mreže Van mreže

« Odgovor #993 poslato: Август 01, 2018, 02:12:35 »

[/quote]
Vidi ti njega čekao da veliki vođa poveća penzija pa tek onda otišao u penziju .....pravi obaveštajac  hi
neka je dugovečna  beach
Sačuvana

dabome
KOBI
Lovac veteran
Na mreži Na mreži

« Odgovor #994 poslato: Август 01, 2018, 04:06:17 »

I kod mene otac u penziji od sutra. Tim povodom sam mu nabavio jedan srneci pencilin a kolega crni djordje mu je nariktao optiku na isti. Sad ce i lov  hi
Sačuvana
mpeca
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #995 poslato: Август 01, 2018, 05:47:10 »

Sadasnji beding je i nastao da bi sprecio pucanje kundaka i nije mu bila namena poboljsanje preciznosti. Ako me secanje sluzi, to su radili Ameri u vijetnamskom ratu. Isto tako su stavljali staklenu vunu izmedju cevi i kundaka da bi sprecili njihov kontakt koji je nastajao zbog velike vlage i obilnih kisa koje nikako nisu odgovara drvenim kundacima na snajperima. I tako je krenula ta prica, mada i neka starija resenja kod vojnih repetirki se po danasnjem poimanju mogu smatrati bedingom.
Dobar pogled

Sretno i dugo da krckas penziju. Da si odlicnog zdravlja i raspolozenja  mirne ruke i bistrog oka.
Sto vise cistog vazduha , zelenila i setnje u prirodi a sto manje sedenja pored sokocala i pisanja..
 drinks
Sačuvana
svetos
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #996 poslato: Август 01, 2018, 07:38:28 »

Postovane kolege,
Hvala na lepim zeljama.
Da vam se svima vrati u zdravlju i veselju.
Tema je kundak pa da ne kvarimo.
Dobar pogled
Kos
Sačuvana
crni đorđe
Global Moderator
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #997 poslato: Август 02, 2018, 10:21:32 »

I kod mene otac u penziji od sutra. Tim povodom sam mu nabavio jedan srneci pencilin a kolega crni djordje mu je nariktao optiku na isti. Sad ce i lov  hi
Bez starca nema udarca. Prava medicina. A na onakvoj pušci, a više sam ih imao u rukama, bolje okidanje nisam vidio. Kad bude imao viška 200 KM da promijeni stolariju  - kundak, mada i ovako je OK.
Sačuvana
Stranice: 1 ... 65 66 [67]   Idi gore
Štampaj
Prebaci se na: