DOBAR POGLED ŽELI VAM VAŠ LORIST TIM.
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

Napredna pretraga

161879 poruka u 7332 tema- 7065 članova - Poslednji član: OtacMakarije

Новембар 29, 2021, 10:39:34
Novi SadBeogradNišValjevoPrištinaBanja LukaPodgorica
Prvi srpski lovački forumORUŽJE, MUNICIJA, OPTIKE I MONTAŽELOVAČKO ORUŽJE (Urednik: swift)Marocchi Golden Snipe (neki savet oko ove puske)
Stranice: [1]   Idi dole
Štampaj
Autor Tema: Marocchi Golden Snipe (neki savet oko ove puske)  (Pročitano 2059 puta)
GoldenDacha
Iskusan lovac
Van mreže Van mreže

« poslato: Април 18, 2012, 01:23:00 »

Poz kolege...Skoro sam kupio Golden snipe marocchi,od nedavno sam poceo sa gadjanjem g.golubova
i onda su mi preporucili neki ovaj model puske,kazu da odnos cena kvalitet da je super puska.
puska je na izgledu perfektna i svidja mi se,jedino sto je malo teza,ali ipak je to sportska puska a ne da se nosi po ceo dan Smiley e sad bih voleo da cujem vase misljenje o ovoj pusci,ko je imao iskustva i kakva su ona Smiley Pozz
Sačuvana
GoldenDacha
Iskusan lovac
Van mreže Van mreže

« Odgovor #1 poslato: Април 18, 2012, 03:02:27 »

Evo i slike Smiley
Sačuvana
vlada.lovac
Senior
Van mreže Van mreže

Pol: Muškarac

« Odgovor #2 poslato: Јул 17, 2012, 11:55:50 »

Dacha dobro si pazario, kao pocetniku za pucanje glinenih golubova ne treba nista bolje, do pre par godina sam bio vlasnik jedne takve, ali posto za pucanje golubova nemam dovoljno "vremena" istu sam prodao, sa njom imam samo pozitivna iskustva iako je uglavnom nosena u lov. U vreme kad sam je kupovao nije joj bila namena iskljucivo pucanje glinenih golubova, vec lov, a hteo sam kupiti nesto malo kvalitetnije u odnosu na trenutnu ponudu Zastavinog, ruskog ili turskog oruzja, samo napred
Sačuvana
Stranice: [1]   Idi gore
Štampaj
Prebaci se na: