DOBAR POGLED ŽELI VAM VAŠ LORIST TIM.
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

Napredna pretraga

161361 poruka u 7275 tema- 6980 članova - Poslednji član: aleksa101

Новембар 13, 2019, 07:43:49
Novi SadBeogradNišValjevoPrištinaBanja LukaPodgorica
Stranice: 1 2 [3]   Idi dole
Štampaj
Autor Tema: Laser Genetics ND3 Night Vision  (Pročitano 8957 puta)
MikaHunter
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

Pol: Muškarac

I don't regard nature as a spectator sport.

« Odgovor #30 poslato: Март 09, 2016, 10:38:25 »

Naravno....mislim da takve uredjaje treba i mora da obezbede lovocuvarima mnogo bi im pomogli,postoji i kao kamera za loviste isto tako i flir samo je mnogo mnogo skuplji ali mislim da bi sa malo modernizacije moglo da se smanji to sto se sad radi po svim lovistima.....kad se procuje da lovocuvar nosi termalnu kameru i pritom neznas odakle te gleda i snima moras dobro da se zapitas dali da ides ili ko covek odustanes od krivolova.Navodim samo primer......madjarska vojska je tako hvatala emigrante koji su pokusavali nelegalno da udju drugacije neverujem onako garave da bih uocili ima to siroku namena ali mislim da lovcu nije potrebno ima jos x opreme koji su izmislili za lov na kraju treba prikolica kad krenes od kuce.

Sačuvana

No matter what happens, whether you succeed or not, if you stand up and do it right and pay attention, hunting will always give you what you need. It may not be what you were looking for, but it will absolutely be important enough to justify whatever you      -- Jacob Bowers
Stranice: 1 2 [3]   Idi gore
Štampaj
Prebaci se na: