DOBAR POGLED ŽELI VAM VAŠ LORIST TIM.
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

Napredna pretraga

161395 poruka u 7277 tema- 6986 članova - Poslednji član: nikola025

Децембар 06, 2019, 04:07:03
Novi SadBeogradNišValjevoPrištinaBanja LukaPodgorica
Stranice: [1] 2 3 ... 6   Idi dole
Štampaj
Autor Tema: Huglu Puske  (Pročitano 29505 puta)
rs
Početnik
*
Van mreže Van mreže

« poslato: Фебруар 04, 2012, 06:34:16 »

Pozdrav!

Nedavno sam polozio lovacki ispit i doslo je vreme za kupovinu prve puske!Dugo sam se dvoumio izmedju polu-automata i klasicne bokerice, na kraju sam se ipak odlucio za bokericu! Za oko mi je zapala jedna prelepa Huglu bokerica u kalibru 12/76! Cena pusaka ovih proizvodjaca je veoma pristupacna, estetski deluju veoma lepo ali nisam siguran u kvalitet!Posto veoma malo znam o puskama ovog proizvodjaca molio bih da mi iskusnije kolege pomognu oko otklanjanja par dilema!Zanima me kvalitet i pouzdanost ovih pusaka?
Sačuvana
Djekic
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

Pol: Muškarac

Volim da lovim,moram da radim!

« Odgovor #1 poslato: Фебруар 04, 2012, 06:51:49 »

Evo ovde imas malo diskusija vezano za temu turske puske !   drinks

http://www.lorist.co.rs/new/forum/index.php/topic,195.0.html

Sačuvana
Kale1204
Iskusan lovac
Van mreže Van mreže

« Odgovor #2 poslato: Фебруар 04, 2012, 07:08:44 »

Svakako pogledaj link koji je postavio  Djekic,tu ima dosta o huglu puskama.
Ja imam huglu 104a 20/76 od skoro( jednu sezonu sam je koristio) a par kolega na forumu ih koriste vac duze vreme bez reci zamerke.
Po meni vise vrede nego sto kostaju,kupuj,lovi i nakrivi kapu.Za taj novac bolju pusku tesko da ces naci.
Sačuvana
rs
Početnik
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #3 poslato: Фебруар 07, 2012, 04:25:21 »

Pogledao sam link, pa i nema bas puno informacija o Huglu puskama!
Sačuvana
Miroslaw
Iskusan lovac
Van mreže Van mreže

« Odgovor #4 poslato: Фебруар 07, 2012, 06:46:29 »

ako pazljivo citas sta su kolege napisale na temi shvatice da su puske veoma pouzdane i veoma kvalitetne cak i vise nego sto kostaju,lepog esteckog izgleda i dosta kvalitetnije i lepse od ruskih pusaka koje su u istom cenovnom rangu. Cevi su spolja kao i unutra tvrdo hormirane,spolja crni hrom. Nose browningovu bravu B25, imaju interseptore,automatsku kocnicu ja bih ti preporucio model sa dve obarace sto prakticnije to dugotrajnije ali opet to je stvar ukusa.   
Sačuvana
STANA
Iskusan lovac
Van mreže Van mreže

« Odgovor #5 poslato: Фебруар 07, 2012, 10:13:14 »

nema automatsku kocnicu,bar ne moj huglu 104a  hi
Sačuvana
Miroslaw
Iskusan lovac
Van mreže Van mreže

« Odgovor #6 poslato: Фебруар 07, 2012, 10:38:45 »

nema automatsku kocnicu,bar ne moj huglu 104a  hi
istina,nema automatsku kocnicu,moja greska izvinjavam se  hi
Sačuvana
Miroslaw
Iskusan lovac
Van mreže Van mreže

« Odgovor #7 poslato: Фебруар 07, 2012, 10:40:00 »

http://www.huglu.com.tr/index.php?lid=2&nid=2&gid=1 evo sajta proizvodjaca pa neka kolega lepo pogleda  read
Sačuvana
STANA
Iskusan lovac
Van mreže Van mreže

« Odgovor #8 poslato: Април 13, 2012, 10:02:34 »

Huglu izbacio 4 nova modela bokerice ... http://www.huglu.com.tr/index.php?lid=2&nid=2&gid=1
i 2 modela poluautomate... http://www.huglu.com.tr/index.php?lid=2&nid=2&gid=3
 hi
Sačuvana
crni đorđe
Global Moderator
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #9 poslato: Април 14, 2012, 11:40:32 »

Bokerice 103 AG i Eagle imaju baskule od aluminiuma, pa su sada lakše oko pola kilograma (2,5-2,8 kg), od recimo moje 104A koja je 3,3 kg. A i dizajn, naročito potkundaka, je moderniji.
Sačuvana
HansWolf
Početnik
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #10 poslato: Септембар 04, 2012, 05:46:58 »

hi Za koji dan kupujem Huglu 104 A, prateći forume zaključio sam da je to vrlo dobra puška i bez ikakve zamjerke. Nisu ni tako skoro kod nas u prodaji, prodaju se već duže vrijeme. Kupovat ću je u kalibru 12/76. Razmišljao sam dali da kupujem Baikal  MP153 ali ima na forumima dosta nekih negativnih utisaka o toj pušci, pa onda sam mislio da kupujem Baikal IZ 27 ali je malo teža od ove Turske puške i nema neku lijepu završnu obradu i skuplja je za nekih 100 ili 120 Eura. Ova Huglu 104 A je kod nas u Bosni 360 Eura. Vrlo povoljna i lijepa puška. Vidim da ljudi koji je koriste već duži period nemaju nike zamjerke za nju.
Sačuvana

Lov je moj život
Bajkal
Senior
Van mreže Van mreže

« Odgovor #11 poslato: Септембар 04, 2012, 08:26:40 »

hi Za koji dan kupujem Huglu 104 A, prateći forume zaključio sam da je to vrlo dobra puška i bez ikakve zamjerke. Nisu ni tako skoro kod nas u prodaji, prodaju se već duže vrijeme. Kupovat ću je u kalibru 12/76. Razmišljao sam dali da kupujem Baikal  MP153 ali ima na forumima dosta nekih negativnih utisaka o toj pušci, pa onda sam mislio da kupujem Baikal IZ 27 ali je malo teža od ove Turske puške i nema neku lijepu završnu obradu i skuplja je za nekih 100 ili 120 Eura. Ova Huglu 104 A je kod nas u Bosni 360 Eura. Vrlo povoljna i lijepa puška. Vidim da ljudi koji je koriste već duži period nemaju nike zamjerke za nju.
Pozdrav kolega  hi  hi  hi
Kupi taj stroj da malo prangijamo  locomotive  drinks  drinks  drinks
Sačuvana
MEDNES
Junior
**
Van mreže Van mreže

eee tako se to radi, kratko ali ***itacno!

« Odgovor #12 poslato: Септембар 07, 2012, 10:04:59 »

Nemam licnog iskustva sa Huglu puskama, ali sam odusevljen njihovim dizajnom i elgancijom. Cini mi se da su od svakog proizvodjaca uzeli ono najbolje i spojili u jednu celinu. A vlasnici vec pomenute puske narocito modela 104A su zadovoljni...
Sačuvana
Alexa08
Iskusan lovac
Van mreže Van mreže

sladjavesic79@gmail.com
« Odgovor #13 poslato: Септембар 07, 2012, 04:02:50 »

Kupi kolega i ne beri brigu na svim mogucim forumima je hvale!!!!
I ja bih je odmah kupio samo sto ona ovde u Srbiji kosta oko 500e, a u mome selu postoji izreka pokrivaj se spram gubera!!!
Sačuvana
Perisa.vet
Početnik
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #14 poslato: Септембар 08, 2012, 06:25:31 »

Da predstavim svoju ljubimicu, Huglu 202b, kupio sam je pre oko 2 mjeseca, u R.Srpskoj kosta 400e, kalibar 12/76 magnum, 5 izmjenjivih cokova, 2 obaraca, kocnica nije automatska tako da imam mogucnost kada je puska prazna i preklopljena otkociti i povuci oba obaraca istovremeno i onda je zaklopiti i tako opruge ostanu nenategnute i nema potrebe za kupovinom puferskih patrona. Dobar pogled i mirna ruka kolege!  drinks

Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 ... 6   Idi gore
Štampaj
Prebaci se na: