DOBAR POGLED ŽELI VAM VAŠ LORIST TIM.
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

Napredna pretraga

161435 poruka u 7285 tema- 6989 članova - Poslednji član: Zaboravljeni_lovac

Децембар 15, 2019, 05:35:45
Novi SadBeogradNišValjevoPrištinaBanja LukaPodgorica
Stranice: [1]   Idi dole
Štampaj
Autor Tema: Zastavine montaže  (Pročitano 2783 puta)
Bogoljub1
Početnik
*
Van mreže Van mreže

Pol: Muškarac

« poslato: Јануар 11, 2012, 01:30:04 »

Pozdrav svima.

Interesuje me ima li neko iskustvo sa nosacima optike koje pravi zastava po narudzbini? Skoro sam zvao zastava servis, gde za izradu celokupne montaze (fiksne, tunelske) traze oko 80 evra. U pitanju je montaza za Zastavin mini mauzer .223 rem, a optika je Zrak 6x42 (tubus 26 mm). Prethodno sam imao neke vrljave tunelske od 2500 dinara koji su pukli verovatno jer je precnik tubusa bio 25,4 mm a ja to skrpio sa Zrakovom optikom.

Da li je ovo bolja kombinacija, uzeti te narucene od zastave, nego li kupiti leupoldove prstenove od 26 mm sa sinom (negde oko 90 evra sve skupa) Doduse dosta se tesko nalaze u tom precniku tubusa ali nije ne moguce. Ne znam kakav je kvalitet tih zastavinih montaza...

Sačuvana
Max011
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

To sam ja samo me zeza komp...

« Odgovor #1 poslato: Јануар 11, 2012, 03:01:09 »

Osnovna razlika izmedju zastave i Leupolda da je prva frezovani celik a druga mikroliv. Sumnjam da oni rade vec to neko radi za njih verovatno Rade Hamerles a oni samo ugradjuju a na tebi je da se odlucis... blink
Sačuvana

Teško je prvih 100 godina...
swift
Administrator
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

swift

« Odgovor #2 poslato: Јануар 11, 2012, 03:16:38 »

Sta da odluci bre Max..

Baca,
uzmes taj tvoj karabin i optiku, odes kod Radeta Hamerlesa i kazes...ugradi ovo u celicnu montazu da bude sto nize i sto cvrsce... sto nize i sto cvrsce...i to je to.
Sačuvana

odstrelis kad mozes a sa .270 kad pozelis
Bogoljub1
Početnik
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #3 poslato: Јануар 11, 2012, 04:47:21 »

Mislim da bi mi ta dva kriterijuma samo i trebala, da bude cvrsta i sto niza. Jel moze broj od tog puskara na pp. Hvala Smiley
Sačuvana
Stranice: [1]   Idi gore
Štampaj
Prebaci se na: