DOBAR POGLED ŽELI VAM VAŠ LORIST TIM.
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

Napredna pretraga

161361 poruka u 7275 tema- 6980 članova - Poslednji član: aleksa101

Новембар 14, 2019, 02:10:45
Novi SadBeogradNišValjevoPrištinaBanja LukaPodgorica
Stranice: 1 ... 9 10 [11] 12   Idi dole
Štampaj
Autor Tema: Obuća  (Pročitano 96487 puta)
panic
Junior
**
Van mreže Van mreže

Pol: Muškarac

« Odgovor #150 poslato: Новембар 07, 2014, 09:02:59 »

Tigar Obuca radi punom parom i sve sto vidite na "Internet prodaji" postoji. Cene su stvarno prihvatljive a ranijih gresaka sa smesom sada ne sme da bude. Kvalitet se ustalio i komotno mozete racunati na 3-4 godine akanja najgoreg moguceg, sa svim modelima. To trajanje 3 - 4 godine je ako ne vodite racuna o njima a ako ih samo po prestanku nosenja maznete malo parafinskim uljem i ne bacite na Sunce, mogu da traju i znatno duze.
Sačuvana
lovčić
Početnik
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #151 poslato: Новембар 07, 2014, 07:09:12 »

Na moje noge gumene cizme vise nece. Zimi cvokoces, kad je iole toplo noge mokre.
Columbia discovery, gamasne i tijesen problem
Sačuvana
givan
Početnik
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #152 poslato: Новембар 26, 2014, 06:48:09 »

evo ja castih danas sebe sa novim cipelama, u pitanju su planika AVsystem. placene  140e, nadam se ce me narednih 5 godina  posluziti

Reci mi kakva su iskustva sa novim Planikinim čizmama,jer i mene interesuju ove sa avs systaem-
Sačuvana
givan
Početnik
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #153 poslato: Август 13, 2015, 01:13:13 »

Sta mislite o ovom planikinom modelu
http://planika.si...0059-16-a/
mada mi se cini da su dosta teske za celodnevno hodanje,ili ovaj model:
http://planika.si...8823-23-a/

Koristio bih u planinskom lovu,cena im je 15000 din/ odn.14000 din.drugi model.
ili ovo,mada nema cinimi se vibram:
http://www.olx.ba...rna-br-47/
Ako imate neki drugi predlog,uz uslov da ima vibram đon,i materijal od gore-texa.

Sačuvana
Max011
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

To sam ja samo me zeza komp...

« Odgovor #154 poslato: Август 13, 2015, 01:42:40 »

Nema lova u planini bez dobre obuće . Neko to shvati na teži a neko na lakši način , pre ili kasnije. Planika to radi solidno i nema specijalizovani lovni brend već se drži parole izvol*te obuću za planinu a šta ćete da radite u planini to je vaša stvar. Tamo gde postoji tržište, nije loše pogledati i specijalizovane lovne brendove poput ovoga http://www.chiruca.com/public_caza/ctrl_caza.php?col=2 ili nekog drugog jer ih ima podosta pa tek onda doneti sud. Naravno o cenama ne govorim.
Sačuvana

Teško je prvih 100 godina...
givan
Početnik
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #155 poslato: Август 13, 2015, 03:01:59 »

Sve mi je jasno,samo mene interesuje ponuda kod nas.
Sačuvana
majer
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #156 poslato: Август 13, 2015, 03:25:21 »

Moj pedlog je LOWA imas je u prodavnici Gora, ili nesto od proizvoda i IGL športu
Sačuvana
Ћира
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

[IMG]http://i63.tinypic.com/xe3afb.jpg[/IMG]

« Odgovor #157 poslato: Август 13, 2015, 04:24:38 »

Reci mi kakva su iskustva sa novim Planikinim čizmama,jer i mene interesuju ove sa avs systaem-

погодио си цетар .добио си суву ,топлу и одморну ногу без обзира на метео услове и пређену  километражу  pioneer
Sačuvana

Ја нисам човек ја сам вук.Ја не причам ја завијам.Не завијам што ме је страх,не завијам што сам бесан.Завијам да би ме чуо чопор мој, да би ме чули вукови да би ме чула вучица и да би ме чули вучићи.Да се окупи чопор мој.А кад се окупи чопор мој, бојте те се пси!!! Цар Душан Силни
givan
Početnik
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #158 poslato: Август 13, 2015, 05:57:36 »

погодио си цетар .добио си суву ,топлу и одморну ногу без обзира на метео услове и пређену  километражу  pioneer
Jel to Ćiro iz iskustva?
Sačuvana
dule v
Iskusan lovac
Van mreže Van mreže

« Odgovor #159 poslato: Децембар 09, 2015, 06:10:51 »

Pozdrav  drugari, ovu cipelu evo vec imam godinu i jace, koristim je samo za planinarenje i lov,znaci svasta je vidjela,dosta kamenja i loseg terena. kod nas u CG je cijena oko 160e, ja sam ih kupio na  kosovo posto su tamo sve jeftinije za nekih 30,40 e, tako da su me tamo izasle 125e i 5 e neka krema za vodu. za te pare ja mislim da nemas sta bolje naci bar kod nas jer je dosta suzen izbor,ne propustaju vodu ni malo,isto tako sam ih testirao u vodu, bile su nekih 20 min i vise u vodu, do vrha cipela i nisu propustile. jedino sad sta im je bilo al to je moja  greska,na jednu cipelu se  pojavilo ulupljenje  koze kod  prstiju,kao da se unutra  nesto iskrivilo i to mi smeta jer me udara u prste. cipele sam ponio kod  obucara i on je rekao da se neki materijal iskrivo unutra  zato sto sam ih odma  tako kvasne stavio da se suse pored sporeta.vidjecemo sta on moze  uraditi sa tim

znaci dobro pazite svoje cipele nikako ih kvasne ne stavljati blizu vatre, prporucuje se da je najbolje kad se osuse na suncu,isto tako drug je za***o njegove  tako sto ih je stavio kvasne pored sporeta i djon se  bukvalno citav odlijepio,njegove su neke italijanske koje su bas dobre,on ih je odnio kod obcara  on ih zalijepio i evo tako mu guraju sad ce 7 godina, nigdje acnule nisu

Sačuvana
Hemingway
Global Moderator
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

elmarino019@gmail.com
« Odgovor #160 poslato: Децембар 09, 2015, 08:21:00 »

Nema lova u planini bez dobre obuće . Neko to shvati na teži a neko na lakši način , pre ili kasnije. Planika to radi solidno i nema specijalizovani lovni brend već se drži parole izvol*te obuću za planinu a šta ćete da radite u planini to je vaša stvar. Tamo gde postoji tržište, nije loše pogledati i specijalizovane lovne brendove poput ovoga http://www.chiruca.com/public_caza/ctrl_caza.php?col=2 ili nekog drugog jer ih ima podosta pa tek onda doneti sud. Naravno o cenama ne govorim.

Ima li u Bgu ove gilje kao za Nas i gde ul. br.
Sačuvana
Max011
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

To sam ja samo me zeza komp...

« Odgovor #161 poslato: Децембар 10, 2015, 08:22:21 »

Čiruke je bilo u "Gori" samo jedan model ali je više nema.  drinks
Sačuvana

Teško je prvih 100 godina...
Ћира
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

[IMG]http://i63.tinypic.com/xe3afb.jpg[/IMG]

« Odgovor #162 poslato: Децембар 10, 2015, 12:12:24 »

Прабос тактичка чизма прави се у Чешкој за Сас -Британске специјалне јединице.Испод улошка имају специјалан термо уложак. Вибрам ђон,горатех мембрана. Чекам дубок снег и ниску температуру да вам пренесем утиске.Овако делују много моћно.Дубље су од Планикиних модела.

Sačuvana

Ја нисам човек ја сам вук.Ја не причам ја завијам.Не завијам што ме је страх,не завијам што сам бесан.Завијам да би ме чуо чопор мој, да би ме чули вукови да би ме чула вучица и да би ме чули вучићи.Да се окупи чопор мој.А кад се окупи чопор мој, бојте те се пси!!! Цар Душан Силни
vuk sa motajice
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

tim koji pobjedjuje se nikada ne mijenja

« Odgovor #163 poslato: Децембар 11, 2015, 05:41:13 »

Kolege jeli neko kupovao ovaj Tigar Ultra model i kakvi su utisci jer sam cuo da je to jaka i kvalitetna cizma za bas namjenjena za lovove pogonom kroz gustise i trnje a kosta 60 eura.

. Detaljan opis Tigar Ultra je najnoviji Tigrov proizvod. Ultra je gumena lovačka čizma, ručno napravljena, obezbeđuje ultimativnu sigurnost zahvaljujući MICRO’AIR ®-u koji se ugrađuje ispod postave radi dodatne zaštite od probadanja. U pitanju je sintetičko aramidno vlakno koje karakterišu temperturna stabilnost, viskok stepen izdržlivosti i jačina 5 puta veća od čelika, poznata je po upotrebi za izardu pancir odela. Pogodna za sve terene i sve vremenske uslove. Bočni rajferšlus u kombinaciji sa petnim izuvačem obezbeđje lako i jednostavno skidanje i navlačenje čizme.
Sačuvana

Budi do kraja ono sto jesi
Djekic
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

Volim da lovim,moram da radim!

« Odgovor #164 poslato: Децембар 25, 2015, 08:54:11 »

Evo ja ih koristim cetvrtu sezonu i saista sam prezadovoljan.
Posle toliko koriscenja one su bukvalno nove i bez i jedne ogrebotine a sta su samo granja isutirale ...
Svaka preporuka za kupovinu istih smatram da je ovo njihov najbolji model.
Sačuvana
Stranice: 1 ... 9 10 [11] 12   Idi gore
Štampaj
Prebaci se na: