DOBAR POGLED ŽELI VAM VAŠ LORIST TIM.
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

Napredna pretraga

161433 poruka u 7285 tema- 6989 članova - Poslednji član: Zaboravljeni_lovac

Децембар 14, 2019, 01:40:02
Novi SadBeogradNišValjevoPrištinaBanja LukaPodgorica
Prvi srpski lovački forumLoristLovni reviri (Urednik: swift)....dva lepa radna dana.Niska ceka
Stranice: 1 [2] 3   Idi dole
Štampaj
Autor Tema: ....dva lepa radna dana.Niska ceka  (Pročitano 7739 puta)
MikaHunter
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

Pol: Muškarac

I don't regard nature as a spectator sport.

« Odgovor #15 poslato: Октобар 23, 2011, 01:53:03 »

jos par slika....sad je definitivno gotovo i spremna za zimsko cekanje.Spoljni kapaci,unutrasnji prozori sa staklom debljine 5mm,klupe za sedenje,....itd

....toliko od mene  hi
Sačuvana

No matter what happens, whether you succeed or not, if you stand up and do it right and pay attention, hunting will always give you what you need. It may not be what you were looking for, but it will absolutely be important enough to justify whatever you      -- Jacob Bowers
panca
Iskusan lovac
Van mreže Van mreže

volim da lovim

« Odgovor #16 poslato: Октобар 23, 2011, 09:34:15 »

Pre svega cestitne na lepo odradjenom lovno tehnickom objektu,imam jedan savet da umesto klupe stavite jednu ili dve fotelje,ako prostor to dozvoljava,a na osnovu fotke mislim da moze.Iz iskustva vam to govorim,jer po minusu i vise sati  cekanja nije bas udobno sedeti na klupi,brzo utrne zadnjica ,a i tim cesto pomeranje moze samo da smeta.To moze da se i napravi od sedista nekog auta,ili jos bolje neke kancelariske fotelje koja moze da se vrti oko svoje ose.Pozdrav.
Sačuvana
MikaHunter
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #17 poslato: Октобар 23, 2011, 09:57:52 »

.....hvala hi

to sam i hteo ali sam za sada zalepio debeli sundjer i tapacirao fosne, da bude malo udobnije dok nesmislim bolje resenje.
Hvala za ideju
Sačuvana

No matter what happens, whether you succeed or not, if you stand up and do it right and pay attention, hunting will always give you what you need. It may not be what you were looking for, but it will absolutely be important enough to justify whatever you      -- Jacob Bowers
miroslav79
Senior
Van mreže Van mreže

« Odgovor #18 poslato: Октобар 24, 2011, 08:27:36 »

Miko svaka cast hi hi hi
Sačuvana
MikaHunter
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #19 poslato: Октобар 24, 2011, 11:36:24 »

hi friends
Sačuvana

NINA
Iskusan lovac
Van mreže Van mreže

I bjese lov

« Odgovor #20 poslato: Октобар 24, 2011, 08:54:10 »

Fino izgleda puni konfor dok ne dodje celavi Vaso . focus whistle
Sačuvana
MikaHunter
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #21 poslato: Октобар 24, 2011, 08:59:43 »

...Huh?
Sačuvana

crni đorđe
Global Moderator
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #22 poslato: Октобар 24, 2011, 09:26:25 »

Prava zimska čeka. Neka te dugo i dobro služi. Samo nemoj se grijati plinom. Isuviše često to se ne završi dobro.
Sačuvana
Sone-Кg
Senior
Van mreže Van mreže

« Odgovor #23 poslato: Октобар 24, 2011, 10:08:37 »

Odlicno!Mogu samo da  hi!
Sačuvana
MikaHunter
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #24 poslato: Октобар 24, 2011, 10:49:52 »

Prava zimska čeka. Neka te dugo i dobro služi. Samo nemoj se grijati plinom. Isuviše često to se ne završi dobro.

Hvala druze...to za grejanje sam probao i video da neide,mislim na plin.Dobro je zadihtovana i posle 10min nemoze da se sedi od mirisa plina.
Imam ideju da taj problem resim sa pretvaracem sa 12V na 220V i malom kvarcnom grejalicom.

Odlicno!Mogu samo da  hi!

Hvala hi friends
Sačuvana

dragan2229
Senior
Van mreže Van mreže

drdragan@verat.net
« Odgovor #25 poslato: Октобар 24, 2011, 11:24:48 »

Imam ideju da taj problem resim sa pretvaracem sa 12V na 220V i malom kvarcnom grejalicom.

Zaboravi na tu ideju, prvo zato sto ces tesko naci pretvarac koji moze da radi pod tim opterecenjem (pa makar radio i samo jedan grejac - 800W) a da ne rikne posle pola sata a drugo, i da ga nadjes i da radi, praznio bi akumulator mnogo brzo.
Sačuvana

MikaHunter
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #26 poslato: Октобар 25, 2011, 12:09:52 »

....ma do zime cu da smislim.Cuo sam i za foru sa caurom od haubice i ubaci se sveca,velika,u nju i valjda mesing drzi tu toplotu.... odkud znam ali kazu da zatvorenu ceku 1.5mx1.5m solidno ugreje.Pa mozda probam i tako ali sa dve ima more varijanti ali bitno je da me neduva vetar i da ne sedim na snegu,a grejanje najmanji problem
Sačuvana

vladimir.dimitrijevic
Senior
Van mreže Van mreže

vacko84
« Odgovor #27 poslato: Октобар 25, 2011, 07:41:29 »

To sa caurom provereno radi , malo je frka da spustis zapaljenu svecu dole zato odi kod nekog majstora da izreze vratanca postavi male sarke i olaksa ti poso prilikom lozenja focus
Sačuvana

*mp153/12-89*
MikaHunter
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #28 poslato: Октобар 25, 2011, 07:55:39 »

...znaci ipak je to OK varijanta,a gde mogu da nadjem,kupim,...itd caure od haubice?
Sačuvana

dr.mita
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

Mislimmmm, nisam ginekolog ali mogu pogledati!

« Odgovor #29 poslato: Октобар 25, 2011, 08:34:23 »

E bas ste je opravili, svaka vi cast...
Sledeci projekat je zicara do gore, jel  lol
Probacemo da nadjemo neku cahuricu...mozda i nekoliko pa da napravimo radijator na svecu.
Sačuvana

ISTERUJEM ZLO,
UTERUJEM DOBRO!
NAJBOLJI NA FORUMU U 2013.PO OCENI ČLANOVA
Stranice: 1 [2] 3   Idi gore
Štampaj
Prebaci se na: