DOBAR POGLED ŽELI VAM VAŠ LORIST TIM.
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

Napredna pretraga

161361 poruka u 7275 tema- 6980 članova - Poslednji član: aleksa101

Новембар 13, 2019, 06:03:53
Novi SadBeogradNišValjevoPrištinaBanja LukaPodgorica
Prvi srpski lovački forumKinologijaGoniči i Tragači po krvi (Urednik: #)Srpski Trobojni Gonic popularan u nasem narodu kao TROBOJAC
Stranice: 1 2 [3]   Idi dole
Štampaj
Autor Tema: Srpski Trobojni Gonic popularan u nasem narodu kao TROBOJAC  (Pročitano 29409 puta)
StefanN
Junior
**
Van mreže Van mreže

« Odgovor #30 poslato: Април 10, 2014, 09:11:07 »

Lepotan kolega  hi

kolko je star ima čini mi se više od 10god?
Sačuvana
mpeca
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #31 poslato: Мај 25, 2014, 04:21:35 »

Moj Apis je  morao da bude uspavan pre par  dana.I on je ove pocetkom godine napunio punih 14 godina.Gledajuci sliku tvog starog kera kao da gledam mog Apisa. Imaju istu glavu ,ogrlicu i telo kao da su  iz istog legla.Bio mi je veran pratilac svih ovih godina ker kakav se samo pozeleti moze ,rodjeni ker za divlje svinje  .
Pre par godina je operisan   uspesno  ali nedavno nije imalo sta da se popravlja i gde da se krpi .Nije mu dosao glave ni vepar ni vuk  sa  Stare planine  vec ga ubi   masna  plasticna kesa bacena od nesavesnog komsije.
Sačuvana
ZarkoCG
Početnik
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #32 poslato: Јун 23, 2014, 11:44:37 »

interesuje me da li je tacno da postoje 3 podvrste trobojca jer npr po srbiji su vecinom trobojci srednjeg rasta i spicaste dugacke glave dok po crnog gori ima mnogo vise velikih krupnih trobojaca kockaste glave pa me interesuje da li postoje te podvrste jer mi je drugar prico i pominjo neke gasaste trobojce...
Sačuvana
nidzamotocrosss
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

Pol: Muškarac

https://sr-rs.facebook.com/LovstvoSrbije

« Odgovor #33 poslato: Јун 24, 2014, 01:03:24 »

Nema druže. Srpski trobojni gonič je jedan jedini, a kao jednog pravog predstavnika rase biram ovog lepotana po imenu Lari-Browning od Nenada Antonijevića iz Dragova.

Sačuvana

''Kao ptica koja je bez krila
Srbija bi bez goniča bila''
bracailic
Početnik
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #34 poslato: Јул 10, 2014, 07:37:40 »

pozdrav svima. Naj pre da odgovorim da moj Boki danas ima 15 godina što je za goniče pozna starost.
Kada bi vodili polemiku oko toga ko bi kakvog kera ili par kerova imao bilo bi tu lepe diskusije i verujem lepuh fotografija.
Ja kada bi birao da je po mom ukusu to bi sigurno bila ova moja fotografija  i moj idealni par za lov. Šteta rano sam ostao bez kuje nije se kotila a kada sam mislio da hoće vukovi su mi oduzeli radost koju sam čekao 2 godine. Tako je to sa goničima.
[/URL
Sačuvana
nidzamotocrosss
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

Pol: Muškarac

https://sr-rs.facebook.com/LovstvoSrbije

« Odgovor #35 poslato: Јул 10, 2014, 10:02:56 »

Braco, ovakva fotografija izaziva veliko poštovanje. SVAKA ČAST NA PRIKAZANOM DO SADA!  hi
Sačuvana

''Kao ptica koja je bez krila
Srbija bi bez goniča bila''
bracailic
Početnik
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #36 poslato: Јул 14, 2014, 07:23:40 »

pozz svima.
hvala nidžo na komentaru a ne znam za sliku zašto je u manjem formatu nego obično, pa ću probati na ovaj drugi način da postavim jer mislim da je lepo videti ovu fotografiju naročito zbog ove kujice.
Sačuvana
ZarkoCG
Početnik
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #37 poslato: Август 03, 2014, 09:20:35 »

ovo je stenac od mojih kerova star 3 mjeseca oba roditelja svinjari
kako vam se cini Cheesy

Sačuvana
ZarkoCG
Početnik
*