DOBAR POGLED ŽELI VAM VAŠ LORIST TIM.
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

Napredna pretraga

161240 poruka u 7251 tema- 6961 članova - Poslednji član: Početnik991

Септембар 24, 2019, 10:38:05
Novi SadBeogradNišValjevoPrištinaBanja LukaPodgorica
Stranice: 1 2 [3]   Idi dole
Štampaj
Autor Tema: Yukon optika  (Pročitano 17746 puta)
corba75
Početnik
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #30 poslato: Септембар 23, 2018, 09:14:10 »

A где то пише, ако није проблем да ми кажете, јел то предлог будућег или већ усвојен закон
Sačuvana
buhag
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #31 poslato: Септембар 24, 2018, 05:02:21 »

Zakon o Oružju i Municiji, član 22. u vezi člana 3. st. 19. Usvojen stupio na snagu i primenjuje se više od godinu dana. Istek roka za registraciju oružja i delova oružja  (gde sada spada i taj Yukon Photon) po ovom novom zakonu je 15.03.2019. godine.
Nemoj posle da bude"jao nisam znao" taunt
Sačuvana
corba75
Početnik
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #32 poslato: Септембар 24, 2018, 11:25:13 »

Pozdravljam te, bio sam do sup_a, ima nekih promena ali neznanju kako će se regulisati, za sad, čekaju uputstvo
Sačuvana
buhag
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #33 poslato: Септембар 24, 2018, 12:30:51 »

Evo ja otišao malo iznad referenta da vidim kako će izmedju ostalog i to da ide. Od prilike ove noćne optike kupljene pre stupanja novog zakona na snagu pa i u sivoj zoni do 15.03. naredne godine samo će se registrovati uz oružje kao deo oružja odnosno kao npr. rezervne cevi. Od stupanja zakona na snagu za kupovinu treba nabavna za deo iružja isto kao za rez. cevi. Na sreću budućih vlasnika obzirom da predmet nabavke nije oružje, već deo oružja, neće trebati dokaz o opravdanosti nabavke kao što je to slučaj  prilikom podnošenja zahteva za nabavku oružja B kategorije.
Mislim da u ovom delu izmene zakona nije namera restrikcija, već da se posedovanje ovakve sprave evidentira.
Ko želi da i to eskivira ima mogućnost nabavke raznih priključnih IC i Thermal sprava na dnevne optike, koje same po sebi nisu NIŠANI odnosno ne spadaju u "delove oružja" i ne podležu predhodnom odobrenju za nabavku.
Pozz...
Sačuvana
corba75
Početnik
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #34 poslato: Септембар 24, 2018, 04:26:45 »

Hvala kolega, to bi bilo ako ide tako uplatnica od 1140din i upisu u list, kao deo oružja,
Sačuvana
dzony
Iskusan lovac
Van mreže Van mreže

Pol: Muškarac

« Odgovor #35 poslato: Март 17, 2019, 12:54:31 »

Jel moze neko da mi kaze cemu sluzi ovaj sraf na ovim optikama? Inace posedujem ovu optiku godinu dana i za sada sam prezadovoljan, preporucio bih je svakom ko planira da kupi optiku u tom nekom srednjem cenovnom rangu, jer pruza mnogo vise nego sto vredi.

Sliku sam preuzeo sa net-a, jer se ne vidi lepo kada slikam posto je optika montirana na karabin.   hi
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3]   Idi gore
Štampaj
Prebaci se na: