DOBAR POGLED ŽELI VAM VAŠ LORIST TIM.
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

Napredna pretraga

161870 poruka u 7331 tema- 7055 članova - Poslednji član: MihajloKG

Октобар 17, 2021, 08:05:52
Novi SadBeogradNišValjevoPrištinaBanja LukaPodgorica
Stranice: [1] 2   Idi dole
Štampaj
Autor Tema: Blaser Drilinge D99  (Pročitano 7703 puta)
krilašgoran
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

Pol: Muškarac

Goran

« poslato: Септембар 23, 2008, 03:51:58 »

Blaser Drilinge D99

Dobar pogled
Sačuvana

E moj druže stari u moru koim plivaš,mlogi su se utopili.
Tako stoje stvari,više misliš manje bivaš,mlogi su tu vodu popili.
lazar
Gost
« Odgovor #1 poslato: Септембар 23, 2008, 06:25:40 »

Huh? Huh? Huh? :Smiley
Sačuvana
bane30
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

Ako kanis pobijediti nesmes izgubiti!

« Odgovor #2 poslato: Септембар 23, 2008, 07:56:09 »

Cijena prava sitnica...
Sačuvana
krilašgoran
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

Goran

« Odgovor #3 poslato: Септембар 23, 2008, 08:28:32 »

Cijena prava sitnica...
Cena počinje od 3543 EUR pa naviše u zavisnosti od izbora kalibra, izbora kobinacije cevi , gravure i finiša.

Pozdrav I  Dobar Pogled
Sačuvana

bane30
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #4 poslato: Септембар 23, 2008, 08:42:00 »

Koliko sam ja upucen u nove obrtnocepne blasere skoro sve im je zamenljivo i maltene kad se kupi jedan karabim moze da se itekako modifikuje, je li tako i sa drilingom? Al da ne skrecem sa teme...
Sačuvana
krilašgoran
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

Goran

« Odgovor #5 poslato: Септембар 23, 2008, 08:59:31 »

Koliko sam ja upucen u nove obrtnocepne blasere skoro sve im je zamenljivo i maltene kad se kupi jedan karabim moze da se itekako modifikuje, je li tako i sa drilingom? Al da ne skrecem sa teme...
Na jednu glavu pasu sve tri vrste cevi,ali ti je izbor pri kupovini i poruđbenici veliki pa tako možeš šta god hoćeš da izkobinuješ, samo spremi Evriče i nebrini sve oni rade sami Cheesy
Sačuvana

bane30
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #6 poslato: Септембар 23, 2008, 09:03:06 »

Verujem za evrice moze svasta da se uradi. Al da ne skrecem sa teme...
Sačuvana
Mladjan
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #7 poslato: Септембар 23, 2008, 09:06:22 »

Kao na prvoj slici sve moguce kombinacije sa drilingom.
Sačuvana

Dobar pogled
bane30
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #8 poslato: Септембар 23, 2008, 09:08:56 »

Ma ja sam se odusevio sa blaserom hamad duo, mislim da mu je takav naziv. Al da ne skrecem sa teme...
Sačuvana
samostrel 007
Senior
Van mreže Van mreže

« Odgovor #9 poslato: Фебруар 03, 2018, 10:22:51 »

Davno davno bese pisano u ovoj temi.
Imali nekih iskustva u medjuvremenu??
Dali je neko dosao u posed ovog trocevca/ Moze li se sta vise reci o njemu.
Pomalo sam zainteresovan za njega( iako mi nije nesto simpatican) pa ako moze neko nesto da iznese i napise koju bilo bi lepo i korisno.
Sačuvana
SHEYTAN
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #10 poslato: Фебруар 03, 2018, 10:48:31 »

Satje tvoj jaran da ti/nam objasni...

Foliranti!  angry2
Sačuvana

T N T

diablo  diablo  diablo diablo  diablo  diablo

B  E  S  N  I  L  O
buhag
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #11 poslato: Фебруар 03, 2018, 01:28:58 »

Da ti ja nešto objasnim samostrel 007 a i tvom drugaru.
Vidiš u Srbiji je zvaničan prosek plate 470 eura. E sad taj prosek ne znači ništa to je floskula političara za zaglupljen narod.
Postoji nešto što se zove Eurostat Medijana a to, da ne idem preširoko već uprošćeno, predstavlja srednju platu-primanja u nekoj zemlji odnosno ona koju približno prima naj veći broj stanovnika.
Verovao ili ne u Srbiji je Medijana 215 eura
Ti sad na forumu u jednoj takvoj zemlji tražiš odgovor i mišljenje o pušci koja košta višegodišnjih srednjih plata i pitanje je da li ima par primeraka u opšte.
Ma daj molim te.
Vidiš, još kao momak sam zaključio da  ima dva tipa švalera 1. pravih, koji krešu dobre ribe i ćute i 2. lajavci pi.ko-patnici, koji kad ubodu nešto razglase na sva zvona, po principu džaba sam je.o ako niko ne zna.
Paralela može da se povuči i u lovu a ti sam proceni u koju grupu zajedno sa prijateljem spadaš.
PS oni iz prve grupe se više poštuju i bolje prolaze, pa probajte da se konačno u nju prebacite. Možda tada steknete i ugled i poštovanje i na ovom forumu do čega vam je vidim jako stalo.
Pozz...   
Sačuvana
samostrel 007
Senior
Van mreže Van mreže

« Odgovor #12 poslato: Фебруар 03, 2018, 02:13:43 »

Kad ti nebi bio zaprska u svakoj corbi cudo bi bilo
Mozda ti je najbolje da se drzis pisanja o oruzju jer za to ti mogu reci SVAKA CAST ostalo batali

Da sam ja ovde u CH  20-30-40 god pa i da mi kazes o plati i zivotnom standardu u Srbiji.
Da su mi deda tata i ostali ovde ili bili ovde pa i onda da mi pricas nesto-JOK ja sam sam(mada bi mnogo voleo da mi je neko od predaka bio ovde)

Ako se kreces sire u krugu lovaca imas da se nagledas cevki koje ni ovde neces da vidis.
To sto ce meni reci GORAN o tom Drilingu znam i sam i nevide nekog da ga ima u mom krugu zato i upitah-Rekoh moguce je nikad se nezna.
Naravno po tebi moje pitanje je Izrugivanje i cisto foliranje.Posto ti sve znas za informaciju da masa bogatih evropljana kupi tog drillinga danas i posle  par godina je moguce dobiti ga upola cak i jos manje od kupovne cene.
Ti gledas sa tvog aspekta i ogranicavas stvari pa napadas ljude da se foliraju i sprdaju sa sirotinjom iz Srbije---GRESISSS
Lepo rece zakljucio si kao momak i tako si daleko i ostao u tvojem sagledavanju kao i u zakljuccima!!!!
Zbog takvih mnogi i ne pisu nista,ne kace slike ne iznose svoje stavove!
Sta to ima na forumu gde sam se ja isticao nesto??
Koliko sam ja to na forumu pa da ti zakljucis da je meni stalo toliko do foruma??
Vidim ja da ti cuvas forum ljubomorno samo za tebe i tvog druga.Glavni ste i svaka cast nemam nista protiv

Ja ti nisam Krilas da cu ti pruziti to zadovoljstvo i ulaziti u dalje diskusije koje su hrana tvojoj psihi.
Sa druge strane i sa ovim sto si mi napisao nevidim nista lose i ujedno sam ti samo dao odgovor
Trece samo normalne konverzacije prihvatam ostalo je debilizam

Sačuvana
kris
Iskusan lovac
Van mreže Van mreže

« Odgovor #13 poslato: Фебруар 03, 2018, 03:51:12 »

Nije mi jasni zasto kad vec zivite i lovite u zemljama koje su daleko ispred nas sa lovom i svim ostalim niste tako na forumima? Tamo su lovci sa kojima imate da diskutujete o svemu.
Sačuvana
buhag
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #14 poslato: Фебруар 03, 2018, 04:03:11 »

Samostrel 007, Da ne bih raspirivao raspravu sve sam ti rekao predhodnim postom koji se nije odnosio konkretno SAMO na tebe, pa se ne osećaj u svemu i jedino prozvanim, ali da ti dodam još nešto da bi bolje shvatio.

1. Da li ti stvarno misliš da mi ne uvidjamo obrazac pravljena šlagvorta što reče Šeki, kao na temi "Da vratimo krilaša na forum" i ako ga niko nije banovao niti njegov povratak zavisi od volje većine ili manjine, gde se on sam odjednom vraća. Znači čisto foliranje koje je pokušano i na ovoj temi.
2. Da li stvarno misliš da u postavljenim forografijama ne uočavamo razliku između onih koje nemaju nikakav značaj edukacije ili jedinstvenih primera osim samopromovisanja.
3. Da li tvoj drugar shvata da nemaju svi isti pristup lovu i lovačkom oružju i opremi i da ne slaganje sa njegovim stavovima po tom pitanju ne predstavljaju zavist već sukob mišljenja. Konkretno postoje lovci koji u oružju i opremi vide alat i oni koji u istom vide statusni simbol bez obzira sa koliko novca i mogućnosti raspolažu.

Forum niti je moj, niti sam Admin, niti Moderator, član kao i ti i mnogi drugi, apsolutno ravnopravni bez obzira na starost, poreklo, obrazovanje, materijalno stanje... kakvi bi trebali da budemo i u lovu i u životu.

Svestan sam da pojedini napadi na krilaša pojedinih članova nisu bili argumentovani pa čak i zlonamerni, ali većinu je on sam izazvao svojim nadmenim stavom i ponašanjem.  

Kad shvatite ovo što sam napisao i uspete da se pomirite sa tim da je ovaj post dobronameran a ne provokatorski, nećemo sigurno više ulaziti u bilo kakvu raspravu.
Pozz...
Sačuvana
Stranice: [1] 2   Idi gore
Štampaj
Prebaci se na: