DOBAR POGLED ŽELI VAM VAŠ LORIST TIM.
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

Napredna pretraga

161397 poruka u 7278 tema- 6989 članova - Poslednji član: Zaboravljeni_lovac

Децембар 09, 2019, 10:45:32
Novi SadBeogradNišValjevoPrištinaBanja LukaPodgorica
Prvi srpski lovački forumKinologijaJazavičari (Urednik: #)Ostrodlaki Jazavičar
Stranice: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 12   Idi dole
Štampaj
Autor Tema: Ostrodlaki Jazavičar  (Pročitano 106902 puta)
gazda Nesho
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

Pol: Muškarac

Добар поглед

« Odgovor #105 poslato: Април 16, 2010, 10:27:55 »

http://www.youtube.com/watch?v=Bx0mWqIDVBI

Sačuvana

Укопавај се шинко...
vlada spring
Senior
Van mreže Van mreže

Tata,eno zeca!!!!

« Odgovor #106 poslato: Април 16, 2010, 08:17:35 »

Jao ljudi mnogo mi se svidja ovaj ker i malo mi fali da ga nabavim,ali imam problem sto ne bi mogao da ga drzim u boksu,nekako mi to ne ide uz njega. A kad bi ga pustio ovde kod mene ima veliku sansu da izgine na ulici,a verujem da bi! Tako da nemam resenje  sorry
Sačuvana

Ne brinite,puska je zakocena...
vlada.lovac
Senior
Van mreže Van mreže

« Odgovor #107 poslato: Април 22, 2010, 08:32:16 »

Rasa za svaku pohvalu.Od 1999 ih cuvam i to liniju od rodjenog brata cuvenog Igora Luksemburskog
Pozdrav Kucajac, ja sam do prošle godine čuvao sina od Igor Luxemburgi Grof, ako se ne varam tako piše u rodovniku, da li se radi o istom Igoru?
Sačuvana
kucajac
Iskusan lovac
Van mreže Van mreže

« Odgovor #108 poslato: Април 24, 2010, 09:19:39 »

Poreklo otac "BODO VOMKUCKKSNES" i majka "HELVETA LUXEMBURGI GROF" .Odlicna linija koju jos uvek imamo u Paracinu
Sačuvana
vlada.lovac
Senior
Van mreže Van mreže

« Odgovor #109 poslato: Април 25, 2010, 04:14:40 »

Da, da, baš tako, šteta što je moj pas tragično završio, ostala je samo uspomena na lepo provedene trenutke i uspehe u zajedničkom lovu  sorry
Sačuvana
kucajac
Iskusan lovac
Van mreže Van mreže

« Odgovor #110 poslato: Април 26, 2010, 05:26:41 »

Ja sam se vise nalovio fazana sa mojom jazavicarkom nego sa bretonkom. Ona mala i kroz tezak i gus trscak ide istod i samo se javi glasom , jer je i ne vidim ,i nesto uvek poleti pa ako je pevac ..... Jao lepote. Nego je i meni uginula pa cu uskoro opet da nabavim stene od ove "Nase" linije
Sačuvana
djgorski
Početnik
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #111 poslato: Јун 10, 2010, 06:54:11 »

Може ли ми неко рећи да ли је имао искуства са заједничким ловом јазавичара и гонича, да ли је то уопште изводљиво. Видео сам неку стару графику где је приказан ловац са дугоногим гоничима и јазавичарима. Мени би било од користи да имам пса који би радио у мојој непосредној близини, поред гонича које имам на дуже стазе?
Sačuvana
MikaHunter
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

I don't regard nature as a spectator sport.

« Odgovor #112 poslato: Јун 14, 2010, 10:48:56 »

Evo malih ali u srcu velikih lovaca od mog dobrog druga i kolega lovca Nemanje.Prosle godine smo lovili sa njima prepelice,fazana i zeca i nasli 2 srndaca koji su daleko odneli pogodak.
Nesa povede ove dve zenkice,onako bez veze cisto da neide bez psa u lov,a retriverka imala teranje i nije hteo da je vodi jer kod nas ima 4 muzijaka pticara i bio bi haos od lova.Sve u sve na prepelice malo nezgodno za pucanje,ali na zeca i fazana je super isteravaju iz trnja ko lude.Trnje obraslo,zaraslo nikakav problem ulaze na keca.

Bibi retriverka koja im dodje kao ALFA muzijak i ako je zenka,takodje odlican pomagac u lov,kako na prepelicu,zeca,fazana...itd tako i u barskom lovu

Luna,extra zenkica

Tara,mlada i polako postize lepe rezultate u lovu 

Falk,mnogo opasan muzijak
Sačuvana

No matter what happens, whether you succeed or not, if you stand up and do it right and pay attention, hunting will always give you what you need. It may not be what you were looking for, but it will absolutely be important enough to justify whatever you      -- Jacob Bowers
Jäger und Jagd
Global Moderator
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

Jagd ist kein Hobby, Jagd ist Leidenschaft!

« Odgovor #113 poslato: Јун 15, 2010, 06:11:09 »

Prava i dokazana rasa  good.
Sačuvana

I*A*A*M*M
Gaga Lovac

Pisi i Citaj Istinu.
Lazes Druge, Lazes i Sebe.
mareknjaz
Senior
Van mreže Van mreže

stara planina

« Odgovor #114 poslato: Јун 15, 2010, 07:20:41 »

Pravi pomagač!!! Ni manjg psa ni veceg srca. good hi hi
Sačuvana

WEIDMANNSHEIL!!!
Kurjak
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #115 poslato: Јун 26, 2010, 10:29:07 »

Потребно ми је штене оштродлаког јазавичара.Не мора бити од познате крвне линије као ни потенцијално добрих ловачких особина јер ми треба искључиво као кућни љубимац.Родовник се подразумева.
Понуде на ПП
Поздрав и добар поглед
Sačuvana
kucajac
Iskusan lovac
Van mreže Van mreže

« Odgovor #116 poslato: Август 09, 2010, 04:58:26 »

Kurjace sve je bitno, jer ova mala rasa je medju NAJ.......
Sačuvana
siladji
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #117 poslato: Септембар 09, 2010, 12:50:25 »

Danas sam odgledao kratak film o ovoj rasi na FH kanalu,kako se uci da krece u lovistu,jamarenje,krvni trag..iako sam jako gotivio ovu rasu,sad sam se zaljubio u nju...nadam se da cu uskoro moci da nabavim jedno stene,meni ce trebati iskljucivo za krvni trag..Veoma su pametni kako sam primetio,brzo uce i lako vodljivi su..

Dobar Pogled
Sačuvana
MikaHunter
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

I don't regard nature as a spectator sport.

« Odgovor #118 poslato: Септембар 15, 2010, 08:16:50 »

Evo jedne lepe kujice sa prepelicom,nasla je,uradila aport(nazalost nisam slikao :sorry).Drugar je povede jer nije odavno setala tj. povede obe kuje jedna ode za zecom pa se se vratila posle 15-20min. a ova ostane da se zanima sa prepelicama

obe kujice sa gazdom

Sačuvana

No matter what happens, whether you succeed or not, if you stand up and do it right and pay attention, hunting will always give you what you need. It may not be what you were looking for, but it will absolutely be important enough to justify whatever you      -- Jacob Bowers
vlada.lovac
Senior
Van mreže Van mreže

« Odgovor #119 poslato: Септембар 15, 2010, 10:38:41 »

Evo jedne lepe kujice sa prepelicom,nasla je,uradila aport(nazalost nisam slikao :sorry).Drugar je povede jer nije odavno setala tj. povede obe kuje jedna ode za zecom pa se se vratila posle 15-20min. a ova ostane da se zanima sa prepelicama

Ovo je lepo videti, prepelica u ustima malog diva je kao fazan kod NOD ptičara
Sačuvana
Stranice: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 12   Idi gore
Štampaj
Prebaci se na: