DOBAR POGLED ŽELI VAM VAŠ LORIST TIM.
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

Napredna pretraga

161814 poruka u 7334 tema- 7067 članova - Poslednji član: ZeljkoBG

Септембар 19, 2020, 02:52:01
Novi SadBeogradNišValjevoPrištinaBanja LukaPodgorica
Stranice: 1 [2]   Idi dole
Štampaj
Autor Tema: Pomoc  (Pročitano 8228 puta)
IvanGrozni
Junior
**
Van mreže Van mreže

Pol: Muškarac

« Odgovor #15 poslato: Новембар 25, 2011, 04:13:00 »

Uploaded with ImageShack.us
Sačuvana

Kad kujes svoju srecu, ne udaraj bliznje po prstima..
vladimir.dimitrijevic
Senior
Van mreže Van mreže

vacko84
« Odgovor #16 poslato: Новембар 25, 2011, 08:17:25 »

Ivane , kolega jeli ovo tvoja Ruskinja, svaka cast, hi
Sačuvana

*mp153/12-89*
IvanGrozni
Junior
**
Van mreže Van mreže

« Odgovor #17 poslato: Новембар 26, 2011, 01:33:11 »

oprosti, mozda na zabuni, nije moja.. imam je u polimer varijanti, crnoj.. ovo videh kao neko od resenja za montazu optike pa rekoh da prilozim..
inace nisam uspeo da nadjem kako se naziva OVO i gde postoji u prodaji..
preuzeto sa sajta shotgunworld "slike vasih -53ojki".. ja cu najverovatnije onaj fastfire ako uspeju da mi ga donesu iz filadelfije, ako ne.. dam jos 50 do 80eur vise i uzmem ovde..
kad sam pominjao razliku u cenama u evropi i USA, drugar koji je tamo mi 'ladno kaze.. otjesh ti u Jevropu..
i lepo mi rece..
razlike u smrdljivoj, da je tako nazovem, Italiji i bilo gdje u svetu su uzasne..
toliki nacionalizam sto se tice oruzja ne postoji  na svijetu.. i na dijalektu, cinjenica je to..
za berettu, benelli, i resto, sve! i to kao da je optoceno zlatom(skupo)..
burris , taj sto ja hocu da pazarim, u berettinoj radnji na 30m od fabrike je 340eur!!
o odelima i ostaloj opremi da ne pricam. zlo jedno. a beretta je , kao, glavni prodavac burrisa u it.
ne znam. mozda je najbolje otici u neku zemlju koja ne proizvodi oruzje, i tu kupiti sve sto zamislis.. ili je samo Italija takva. ako nema u Lombardiji pa gde ima? preko 20 mail-ova poslatih, nista.. odgovaraju , ali kao.. nema.. nema.. duracoat, durabake, cerakote, kg-gunkote.. nema bre! za obican BRUNI start pistolj ne mogu da nadjem kocnicu u Milanu, niti se javljaju iz Bruni-ja.. nadjem je na Siciliji i to 4 eur kosta, a 15 eur postarina.. pita me onaj(zove me), pa kako vam se to isplati.. kazem ja.. pa bre kad nema u Milanu, salji mi sa Sicilije..

ne znam.
odoh podosta sa teme, ali mislim da ne postoji tema _na OVU temu, tako da.. nije zgoreg procitati..
Sačuvana

Kad kujes svoju srecu, ne udaraj bliznje po prstima..
mpeca
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #18 poslato: Новембар 26, 2011, 01:02:37 »

Zdravo  kolega  nekoliko  mojih  drugara  je  montiralo  refleksne  nisane  na  MP153.
 Slicna  varijanta  nisana  kao  na  predhodnoj  slici  moze  da  se  nadje  u  Nisu .Inisu  skupi.Sto  se  drzaca  tice  mogu  da  se  naprave  i  to  nije  nikakav  problem  isto  tako  mogu  da  se  naprave  i  musice  sa  optickim  vlaknom  i  lastinim  repom  tako  da  moze  puska  da  se  upuca  na  100m  kao  karabin,  naravno  sa  jedinacnim  zrnima...
Nisam  pristalica  glomaznog  zadnjeg  nisana    vec  varijante  sa  dve  milimetarske  tacke  od  fluo  plastike  i  izmedju  njih  jedne  prave  bele  linije.Ukonbinaciji  sa   musicom  od  1,5mm  crvene  fiber  optike  prava  stvar  i  u  lovu  na  ptice  a  i  u  lovu na  svinje.     
Sačuvana
vladimir.dimitrijevic
Senior
Van mreže Van mreže

vacko84
« Odgovor #19 poslato: Новембар 26, 2011, 05:27:50 »

Kolega ko to moze da odradi, pocev od sine i nisana za mene i naseg brata u dijaspori,,,,,tj iz srca Srbije....pozzz za groznog
Sačuvana

*mp153/12-89*
mpeca
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #20 poslato: Новембар 26, 2011, 05:53:26 »

Zavisi  od  toga  sta  konkretno  zelite.Koliko  sam  uspeo  da  shvatim  vibiste  da  kolimator  mozete  da  skinete    i  da  stavite  i  to  zajedno  sa  nosacem  da  vam  nebi  bilo  smetnja  u  lovu  na  ptice. Mozda  bi  resenje  za  to  mogla   da  bude  montaza  nosaca  kolimatora  ali  ne  odozgo  na  sinu  vec  sa  svake  strane  sine  po  jedan  lastin  rep  spojen  sa  dva  mala  vijka  u  jednu  celinu  .   Tako  montiran  nosac   je  u  istoj  ravni  sa  sinom   i posle  skidanja  kolimatora  nesmeta  za  nisanjenje  preko  mehanickih  nisana.Akolimator  moze  da  sevrati  u  leziste  i  uvek  na  isto  mesto  bez  ponovnog  upucavanja. 
Sto  se  sine  tice  ona  je  sa cevima  spojena  kalajem   i  mali  kolimator  nece  naneti  nikakvu  stetu  ni  sini  a  ni  cevima.Po  meni  je  bolje  kolimator  montirati  na  sinu  nego  na  glavu.  Evo  ti  moj  meil   mpeca@ymail.com   
Sačuvana
vladimir.dimitrijevic
Senior
Van mreže Van mreže

vacko84
« Odgovor #21 poslato: Новембар 26, 2011, 07:56:48 »

ma nemora da se skida,druga je puska za ptice,neprevazidjena 16kal.moze i trouglo nisan,na taj fazon,da ima na cev zadnji i prednji nisan,da je fixiran,da nije na magnete.moze li to neko da odradi.imas moj br.pusti mi sms.pozz i dobar pogled sutra
Sačuvana

*mp153/12-89*
Stranice: 1 [2]   Idi gore
Štampaj
Prebaci se na: