DOBAR POGLED ŽELI VAM VAŠ LORIST TIM.
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

Napredna pretraga

159834 poruka u 7072 tema- 6836 članova - Poslednji član: dzoni 88

Септембар 25, 2018, 03:00:33
Novi SadBeogradNišValjevoPrištinaBanja LukaPodgorica
Stranice: 1 ... 8 9 [10]   Idi dole
Štampaj
Autor Tema: TELETAKT  (Pročitano 68591 puta)
steel
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

Pol: Muškarac

s.rodic@hotmail.com
« Odgovor #135 poslato: Октобар 29, 2017, 03:07:56 »

Uff Sto volim ove propovednike angry2
Sačuvana

Vuk ne vije što je mesa gladan, nego vije da družinu svije!
goranv
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

Pol: Muškarac

Najbolji na forumu Lorist u 2015 godini

« Odgovor #136 poslato: Октобар 30, 2017, 10:11:48 »

Teletakt najčešće koriste neznalice i lenjivci . Kako vam bre nije žao pasa. Sve to što želite psa možete naučiti uz malo pohvale i šaku čvaraka.Ko se u crkvu tera , taj se bogu ne moli.

Ja koristim teletakt.
urodjenog lovca-psa da vratis sa sakom cvaraka?A sta mi znaci da ga kaznim kada dodje kod mene ili zasta ga kaznjvam-sto mi se vratio?Ja zivim u gradu moji se psi ne susrecu ni sa kokoskama ni sa ovcama,pa zasto bih rizikovao?
Ne kaze se bez veze u dresuri pasa treba imati GVOZDENU RUKU I PLISANU RUKAVICU.
Sačuvana

KazaMP
Iskusan lovac
Van mreže Van mreže

« Odgovor #137 poslato: Јануар 22, 2018, 04:55:30 »

Teletakt najčešće koriste neznalice i lenjivci . Kako vam bre nije žao pasa. Sve to što želite psa možete naučiti uz malo pohvale i šaku čvaraka.Ko se u crkvu tera , taj se bogu ne moli.

Kolega ode u inostranstvo i da mi bretonca starog 2g... Bretonac radi 300 na sat , ali isto tako i 300m od mene... Posto studiram i imam dosta slobodnog vremena , po ceo dan sam provodio sa njim i NISTA !
te vrengija 40m , pa 30m pa cvarci pa slaninica... NISTA !!
DRugar koji sa mnom provodi 24h se iznervira i donese svoj teletakt... Posle samo jednog izvodjenja PAS ZA POZELETI !!  Prvo ukljucim zvuk pa lupim struju ( da bi pas skapirao da posle zvuka sledi struja ) .. To sam ponovio 2 puta uz rec NAZAD ... Pas je posle drugog puta povezao da se vraca posle zvuka , i sada samo zvuk ukljucim , ne lupam ga strujom i pas se vraca !
tako da je struja veoma HUMANA ma sta Vi pricali ! Smiley
Vece zlostavljanej je drzati psa na lancu umesto u boxu , ili fa ne pustatu od sezone do sezone ali to su vec druge teme Cheesy
Sačuvana
Stranice: 1 ... 8 9 [10]   Idi gore
Štampaj
Prebaci se na: