DOBAR POGLED ŽELI VAM VAŠ LORIST TIM.
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

Napredna pretraga

159580 poruka u 7039 tema- 6828 članova - Poslednji član: Milanovic Luka

Август 18, 2018, 02:25:05
Novi SadBeogradNišValjevoPrištinaBanja LukaPodgorica
Stranice: 1 ... 8 9 [10]   Idi dole
Štampaj
Autor Tema: Lada Niva  (Pročitano 75119 puta)
HuntingFan
Početnik
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #135 poslato: Јун 14, 2014, 07:47:54 »

Lada kada uporedimo cenu kvalitet,za naše uslove je odlična,još ko je voljan da uloži hiljadu-dve možda i tri,iha može da se vozi sa njom gde oće,ali za porodicu,ili za mlađe lovce ae ti đevojku izvedi Ladom,oćeš malo sutra.Zato mi je nekako ljepši JEEP WRANGLER,cena 35.000 novi sa najjačom opremom sada može se naći fin polovan za oko 17.000 USD.
Sačuvana
Cober57
Početnik
*
Van mreže Van mreže

Pol: Muškarac

« Odgovor #136 poslato: Август 02, 2018, 07:45:43 »

Koliko para toliko i muzike prijatelju, ali Jeep je samo za djevojke za lov...tesko...tu je Niva Kraljica, iako je ruzna...i ruska
Sačuvana
Tomo VRBAS80
Iskusan lovac
Van mreže Van mreže

« Odgovor #137 poslato: Август 03, 2018, 07:04:51 »

10god kako posedujem nivu i predjenih 300000km jednom zamenjen dihtung glave na 190000km i nikada me nije izneverila .Jednom recju moja devojka za sve ali sad na zalost zbog birokratije morace da dobije dvojnicu ili zamenu kako kod nas sve ide napredno tako su i lajku preveli da je za 4 a moja porodica broj 5 clanova pa nam je postala "tesna"silom prilika.Inace ovih 10 godina je bila i porodicni i radni i terenski auto kad zimi na traktru zakazu akumulatori ona je glumila pomocni anlaser velikog IMT 5106 je palila na vucu bez imalo muke.Jedne godine kad nam je na njivi dok smo brali kukuruz buknuo pozar punu prikolicu kukuruza oko 5 tona sam izvukao iz vatre sa njom.Jedini je problem koji sam sa odma resio 5-to stepeni menjac zamenio 4-ro stepenim menjacem vecih kvarova nikada nisam imao ali moj savet jeftine delove sa najlon pijace izbegavati samo Prva Ruska u Novome Sadu prodavnica jeste da deru ali i vredi imaju skroz OK delove.A najvise sam voleo kad udjem u grad sa njom da vidis kako svi beze i prave prolaza nema da se kurce da se lepe i ostalo previse mocan osecaj kada ti se svi sklanjaju sa puta!I jos jedno suprugama ne dajte da ih voze zene su zivotinje za volanom ja nivu nikada preko 80km/h nisam vozio ali moja supruka ju je terala i 120km/h jos se hvali kako leti kaze ide kao avion.
Sačuvana
Cober57
Početnik
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #138 poslato: Август 03, 2018, 07:31:31 »

Napisao sam komentar jer sam vozio Nivu, da budem posten nisam vozio po brdima Jeep-a..
Za tih 5 godina koliko sam je vozio imao sam obicaj da kazem, jos nisu smislili brdo na koje Niva ne moze da izadje...nije za duge voznje iako sam to radio, ali za teren je nesto sto treba postovati, bez obzira koliko je nekome ruzna.... I Tomo je u pravu, svako vozilo, pa i ivu, treba terati u ovlasteni servis sa originalnim delovima i verujem da je presao toliko kilometara kao jedini vlasnik koji je cuvao i servisirao redovno.
Svojevremeno sam gledao kako iza mene ostane veliki Landrover kojeg je najcesce koristila policija...bio je predugacak i tezak, u snegu nikada nije mogao da prodje gde sam mogao sa Nivom. Kazem jos jednom, nisam vozio japanske terence, osim jednom Pajera i delovao je mocno, niti nemacke ali bih bio vise nego sretan kada bih mogao da sednem u jednu od onih Niva sa ranijih slika a ocigledno su u Rusiji doterane...
Sačuvana
svetos
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #139 poslato: Август 03, 2018, 08:18:19 »

Vozio sam se u lovu i van lova mnogim terenskim vozilima od Suzuki samuraja pa do vojnih terenskih vozila i iz svog iskustva kazem da svako vozilo koje ne pase u traktorski kolotrag je teska muka voziti. Srecom niva je te sirine da pasuje i mnogo daje na terenu u voznji i moze da parira mnogim drugim jacim markama cije godisnje odrzavanje i gume kostaju koliko i polovna niva. Najgore u terenu se pokazala Opel Frontera. To cudo kad se zagla I samo traktor duplak moze da izvuce.
Dobar pogled
Kos
Sačuvana
MikaHunter
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

I don't regard nature as a spectator sport.

« Odgovor #140 poslato: Август 03, 2018, 09:10:04 »

...zavisi od potreba i terena.Teško da 1.7 motor benzinac moze da bude ozbiljan terenac.Da bih niva bila dobra mora da bude par pola onoga što je UAZ.
Sačuvana

No matter what happens, whether you succeed or not, if you stand up and do it right and pay attention, hunting will always give you what you need. It may not be what you were looking for, but it will absolutely be important enough to justify whatever you      -- Jacob Bowers
goranv
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

Najbolji na forumu Lorist u 2015 godini

« Odgovor #141 poslato: Август 17, 2018, 07:37:05 »

"G"dalje nema.
Sačuvana

Stranice: 1 ... 8 9 [10]   Idi gore
Štampaj
Prebaci se na: