DOBAR POGLED ŽELI VAM VAŠ LORIST TIM.
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

Napredna pretraga

158877 poruka u 6986 tema- 6790 članova - Poslednji član: vojevoda

Април 25, 2018, 03:42:55
Novi SadBeogradNišValjevoPrištinaBanja LukaPodgorica
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 10   Idi dole
Štampaj
Autor Tema: Lada Niva  (Pročitano 72506 puta)
Jäger und Jagd
Global Moderator
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

Pol: Muškarac

Jagd ist kein Hobby, Jagd ist Leidenschaft!

« Odgovor #15 poslato: Септембар 13, 2008, 06:27:52 »

Lada Niva,sta o njoj reci.Koliko para toliko muzike.
U mnogu cemu se razlikuje od Japanca,izgled i estetika i sve ostale precizne stvari na strani Japanca.Grubo je uradjeno sve u njoj i skoro sve me podseca na Zastavinu fus serijsku proizvodnju.Svi plasticni delovi su lako lomljivi sve bravice, bilo za otvaranje vrata ili gepeka pucaju kao da su od secera.U vezi drugih potrosnih delova netreba trositi reci.Mala olaksica,sto delovi nisu mnogo skupi.Pozitivne stvari su,da skoro nema mesta gde nemoze proci,mnogo je komfornija i brza od Suzukija.Ali bogami ako nije na plin,zna i da trosi.Inace moj auto je 5g star i model 1.7 s jednim ventilatorom.

Sačuvana

I*A*A*M*M
Gaga Lovac

Pisi i Citaj Istinu.
Lazes Druge, Lazes i Sebe.
Mladjan
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #16 poslato: Септембар 13, 2008, 07:26:54 »

Ja je namam ali je Lada ipak Lada i za nase mogucnosti i potrebe Nr° 1
Suzukija ima moj najbolji drug i cesto ga koristimo i izlazili smo gde ja nisam ni mislio da tu moze nesto na cetri tocka da izadje i za nas dvoje zavrsava posao jedno tri godine jos nam nije bio mali, a kad zatreba nesto vece onda je tu VW transporter
[youtube]http://de.youtube.com/watch?v=HS7NhmUzTMc[/youtube]
Sačuvana

Dobar pogled
Bogi
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

произвођач вабилица

WWW E-mail
« Odgovor #17 poslato: Септембар 13, 2008, 07:36:44 »

Mladjo podgrejao si moja razmisljanja o jednoj za lov Wink
Sačuvana

Код мене можете у свако доба поручити вабилицу за:
ЛИСИЦУ,ПАТКУ,СРНДАЋА,ГУСКУ.....
Mladjan
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #18 poslato: Септембар 13, 2008, 07:42:56 »

I ja stalno razmisljam o jednoj ali nikako da dodje na red, pre par meseci sam kupio Nissan X-Trail ali nije to za lov kod nas mozda za neku godinu da ga poteram po nasim brdima, zato bi Lada zavrsavala posao.
Sačuvana

Dobar pogled
omas
Iskusan lovac
Van mreže Van mreže

« Odgovor #19 poslato: Новембар 18, 2008, 12:57:56 »

Niva nije losa na terenu samo joj treba jos par konjica i tada mozda bude nesto od nje.U nivu,original,pase motor od Fiat Croma 2.0i sa takvom masinom ona ide mnogo lakse i duze zivi.
Sačuvana

Jovan Kursula
sangajska.odgajivacnica
Senior
Van mreže Van mreže

« Odgovor #20 poslato: Децембар 11, 2008, 06:51:13 »

Slazem se sa vecinom vas da je niva za nase uslove najbolji terenac . Jedini problem je velicina.
Da li neko zna nesto vise o ladi koja izgleda kao navara hillux i td. Video sam jednu sliku na mobile.de i to mi se svidja resava sve probleme.
Sačuvana
swift
Administrator
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

swift

« Odgovor #21 poslato: Децембар 11, 2008, 12:40:05 »

Lada Niva moze biti vrlo funkcionalna kada izbacis zadnje sediste.
Kao "dvosed" je nenadmasna.
Sačuvana

odstrelis kad mozes a sa .270 kad pozelis
omas
Iskusan lovac
Van mreže Van mreže

« Odgovor #22 poslato: Децембар 12, 2008, 10:44:26 »

Jos bolja je kao kabriolet Grin Grin Grin
Sačuvana

Jovan Kursula
gazda Nesho
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

Добар поглед

« Odgovor #23 poslato: Јануар 16, 2009, 09:40:16 »

Недавно сам узео ладу ниву, и пролазио сам по овим теренима Северне Бачке, који кад падне киша су не дај боже и за трактор а не за ауто, али онда је ту нива, наиме пунио сам ранилишта још док није било замрзнуто вуко сам приколицу са 500 кг кукуруза и то преко зимског орања без проблема није било ни наговештаја да ће да западне. Планирам мало да је нашминкам са браницима, а кад мотор рикне улеће од голфа двојке 19 тди, проверена ствар.

Sačuvana

Укопавај се шинко...
BR
Global Moderator
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #24 poslato: Јануар 16, 2009, 10:13:03 »

Kako mi se cini Nivi motor nije problem, po svemu sto cujem problem je u kvalitetu farbe, koja pocne da odbija da drzi rdju u koju se pretvori lim na okupu. No svakako, dok je nova radi kao sat.
Sačuvana
nikola
Junior
**
Van mreže Van mreže

« Odgovor #25 poslato: Фебруар 21, 2009, 02:15:20 »

Lada  niva  dobar  terenac  ,ali braco  isto  kodase  vozis  u traktoru  .Imam  toyoty hiluks   24  dizel gume  33  cola  pikap  sa  kucicom  nazad   ,sanjom  sam gazijo   2  metera  snega   imam  gume  balonke  .Uzmem  pa  ispustim  skoro  skroz  gume  i onda fakticki  dobivas  siru povrsinu  gume i auto manje  propada  u sneg ,kadsu uske  gume  onda vise propada ,stose tice Islanda  mismo najaci  u  evropi  stose tice prepljavavlna  djipova  na velike  gume  .Ima ovdje  jedna lada niva koja  ima gume 38 coli trbajuti  merdevine  dase  popnes.imam  nekoliko slika  davam posaljem da   vidite  .Puno  pozdrava
 Wink
Sačuvana
kaludra
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #26 poslato: Фебруар 21, 2009, 02:35:17 »

voleo bi i ja hilux- da posedujem
ali je lada jedini dobar pristupacni terenac na ovim prostorima
prava kola za nase on = off road terene Wink Grin
Sačuvana
yoki hant
Iskusan lovac
Van mreže Van mreže

« Odgovor #27 poslato: Фебруар 23, 2009, 05:06:53 »

Sve najbolje za ruskinje vozio sam i staru 1.6 i novu 1.7 i osim loseg komfora nema gde nemoze a bolji test za ladu nema nego Granicni bataljon i tako i leti i zimi sada je to proslost dosla Policija i odmah luksuz.
Sačuvana
Draganst
Početnik
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #28 poslato: Фебруар 23, 2009, 08:04:46 »

Lada  niva  dobar  terenac  ,ali braco  isto  kodase  vozis  u traktoru  .Imam  toyoty hiluks   24  dizel gume  33  cola  pikap  sa  kucicom  nazad   ,sanjom  sam gazijo   2  metera  snega   imam  gume  balonke  .Uzmem  pa  ispustim  skoro  skroz  gume  i onda fakticki  dobivas  siru povrsinu  gume i auto manje  propada  u sneg ,kadsu uske  gume  onda vise propada ,stose tice Islanda  mismo najaci  u  evropi  stose tice prepljavavlna  djipova  na velike  gume  .Ima ovdje  jedna lada niva koja  ima gume 38 coli trbajuti  merdevine  dase  popnes.imam  nekoliko slika  davam posaljem da   vidite  .Puno  pozdrava
 Wink

Imas li neku sliku gde gazis 2 metera snega,to jos u zivotu nisam cuo a voleo bi da vidim Huh?
Sačuvana
sangajska.odgajivacnica
Senior
Van mreže Van mreže

« Odgovor #29 poslato: Фебруар 24, 2009, 07:52:26 »

Lada niva je dobar mali terenac ali svakako nije svemoguca i ko to neshvati u velikom je problemu .
Za vikend sam bio u krusevcu u lovu tacnije u ribarskoj banji . U lov smo isli sa raznoraznim dzipovima bilo ih je preko 50 .Bez obzira na tip dzipa svaki koji je nespreman dosao u lov imao je velike probleme pod nespreman smatram samo dve stvari a to su nezna da ga vozi i nema odgovarajuce pneumatike.
Imao sam priliku svasta da se nagledam a izmedju ostalog jedan strucnjak iz bg je prevrnuo ladu nivu onda smo je nas 15 podigli i izvadili iz sanca.
Bio sam odusevljen samo sa cetri  vozila odnosno sa cetri vozaca jedan je vozio ladu jedan starog rovera  jedan terana a najvise od njih se mucio mali samuraj ali je stigao i svi oni zato sto su dobri vozaci. A onih ostalih je bilo za smeh do suza
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 10   Idi gore
Štampaj
Prebaci se na: