DOBAR POGLED ŽELI VAM VAŠ LORIST TIM.
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

Napredna pretraga

157432 poruka u 6923 tema- 6682 članova - Poslednji član: Dejvid kroket

Октобар 22, 2017, 12:45:50
Novi SadBeogradNišValjevoPrištinaBanja LukaPodgorica
Stranice: 1 2 [3]   Idi dole
Štampaj
Autor Tema: In memoriam - kucni ljubimci  (Pročitano 94223 puta)
Vladex
Iskusan lovac
Van mreže Van mreže

Pol: Muškarac

vladex_84@hotmail.com
« Odgovor #30 poslato: Август 25, 2016, 07:21:39 »

E svašta se da pročitat i vidit, strava...
Jel pas bio zavezan u tvom dvorištu ili? Kad si primjetio da ga nema i u kakvim si inače odnosima sa susjedom? TO je brutalan čin i ta osoba koja je to napravila nije normalna, po meni treba uključit policiju...
Sa komsijom sam uvek bio u normalnim odnosima, nikakve svadje ili nesto slicno. Pas se izgleda odvezao i  prosvrljao po komsijskom dvoristu.. Inace bila je danas policija, pas sutra ide na veterinarski institut na obdukciju!
Sačuvana
Hunter_CRO
Junior
**
Van mreže Van mreže

Tko umre na jesen, za njega nema zime...

« Odgovor #31 poslato: Август 25, 2016, 07:29:12 »

To je napravila zla osoba, netko nenormalan, pas sigurno nije napravio nešto zbog čega zaslužuje smrt.
Baš mi je žao, sigurno je bio dobar lovački pomoćnik, ne ponovilo se nikad više...
Sačuvana

Beretta S55 12/70
Sabatti Rover 870 LH 30-06
Vladex
Iskusan lovac
Van mreže Van mreže

vladex_84@hotmail.com
« Odgovor #32 poslato: Август 25, 2016, 07:50:23 »

Druzili smo se ja i Max 7 godina, u lovu je bio odlican pomocnik.. Na zalost zavrsio je ovako. Ostaje da zivi u secanju..

Slika je od pre manje od mesec dana
Sačuvana
goranv
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

Najbolji na forumu Lorist u 2015 godini

« Odgovor #33 poslato: Јануар 14, 2017, 07:15:57 »

Sve sto sam u proteklih 40 godina trazio od pticara nasao sam u jednom keru koji u ponedeljak u 6.godini ide na vecni pocinak,HVALA MU!

I ZADNJA OD DANAS
Sačuvana

mpeca
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #34 poslato: Јануар 14, 2017, 08:28:15 »

Od cega  boluje pas kolega?
Sačuvana
SHEYTAN
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #35 poslato: Јануар 14, 2017, 08:33:16 »

Koliko shvatam, danas je otishao u vechna lovishta, a sahranitje ga Gox u ponedeljak...

Zao mi je, Gox! Odmah pravi drugog, mozda te Bog pogleda, pa sad brze ubodes pravog psa!  drinks
Sačuvana

diablo  diablo  diablo diablo  diablo  diablo
mpeca
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #36 poslato: Јануар 14, 2017, 08:58:18 »

Jedan po jedan i meni su stradali svi najbolji psi.  poslednji Lord  koga sam ja zvao Apis u  nepunih 15 godina.Isto uspavan .Od stare garde mi je ostao samo trobojac Bosko koga sam do danas u sobi cuvao skoro dva meseca jer mu je operisana zadnja noga  ugradjene su mu vestacke tetive. Da nije bilo mog prijatelja doktora veterine Miodraga Pesica iz Nisa Bosko bi izgubio nogu.
Zao mi je kolega sto ste izgubili  vernog druga  i nadam se da cete uskoro sresti i zavoleti novog  i dacete se sa njime dugo godina druziti . hi

Sačuvana
franki
Iskusan lovac
Van mreže Van mreže

« Odgovor #37 poslato: Јануар 14, 2017, 09:13:07 »

Meni u zadnje vreme srcani crv pravi probleme,dva uginula ,jedan izlecen a jedan na terapiji do maja.
Sačuvana
goranv
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

Najbolji na forumu Lorist u 2015 godini

« Odgovor #38 poslato: Јануар 14, 2017, 10:07:14 »

Hvala Prijatelji.
Pre godinu dana primetio sam da cesto u toku lovnog dana ima napone za stolicu,video sam da nije u redu,mislio sam od prljave vode,posto gde god ima bara mora da pije vodu,onda oko nove godine pocinje slabije da uzima hranu,pocinjem da ga varam sa virslama,kuvanim mesom i ukljucim antibiotike,da bi na kraju uzimao samo belo meso i to u neznatnim kolicinama.
Uradim ultrazvuk i krv,ustanovimo tumor na jetri sa metastazom na debelo crevo,bilo me je sramota da placem u ordinaciji,moram dati nekom od kolega da ga odvede,u ponedeljak.Mnogo mi je kerova proslo kroz dvoriste ovo je bio vrh.Sve mi se cini sto jaca krv to je podloznija bolestima ima tu svega i svacega pocevsi od incestoidnih parenja do ubacivanja drugih rasa radi dobijanja estetike ili ti boljih lovnih karakteristika,kako bilo da bilo svi mi ovde znamo koliko dugacak put do kera,koliko rada i volje treba,i taman kad mislis da imas nesto zeljeno samo PAF.
Sa godinama covek omeksa,pa tako i ja,ili sto rece jedna ucena glava:STO VISE POZNAJEM LJUDE TO VISE VOLIM PSE.
Sačuvana

Stranice: 1 2 [3]   Idi gore
Štampaj
Prebaci se na: