DOBAR POGLED ŽELI VAM VAŠ LORIST TIM.
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

Napredna pretraga

161325 poruka u 7271 tema- 6974 članova - Poslednji član: Elmin Elezović

Октобар 22, 2019, 11:42:48
Novi SadBeogradNišValjevoPrištinaBanja LukaPodgorica
Prvi srpski lovački forumLoristLovački recepti (Urednik: swift)Prasetina, Jagnjetina ili Gulas i Rostilj?
Stranice: 1 ... 8 9 [10] 11   Idi dole
Štampaj
Autor Tema: Prasetina, Jagnjetina ili Gulas i Rostilj?  (Pročitano 79770 puta)
dr.mita
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

Mislimmmm, nisam ginekolog ali mogu pogledati!

« Odgovor #135 poslato: Мај 16, 2011, 07:28:07 »

Sjajno izgleda...jedino sto bi za desert islo po slobodnom izboru

•kaptopril – CAPTOPRIL (TG-Farm Srbija), EUKAPTIL (Habit Pharm Srbija), KATOPIL (Galenika Srbija), ZORKAPTIL (Hemofarm Koncern "Zorka Pharma" Srbija), KAPTOPRIL ALKALOID (Alkaloid Makedonija),
•enalapril – ENALAPRIL (Jugoremedija Srbija), ENALAPRIL (Srbolek Srbija), ENATENS (Pharmaswiss Srbija), PRILENAP (Hemofarm Srbija), ENAHEXAL (Salutas Pharma Nemačka), ENALAPRIL (Remedica Kipar), ENALAPRIL LEK (Lek Farmacevtska Družba Slovenija), ENAP (Krka Slovenija),
•lizinopril – LIZINOPRIL (Jugoremedija Srbija), LIZINOPRIL (Srbolek Srbija), LORIL (Srbolek Srbija), IRUMED (Belupo Hrvatska), LISOPRESS (Gedeon Richter Mađarska), LIZOPRIL (Bosnalijek Bosna i Herzegovina), SKOPRYL (Alkaloid Makedonija),
•perindopril – PREXANIL (Les Laboratories Servier Francuska),
•ramipril – PRILINDA (Hemofarm Srbija), PIRAMIL (Hemofarm Srbija),  RAMIPRIL (Ni Medica Srbija), RAMITENS (Pharmaswiss Srbija), AMPRIL (Krka Slovenija), CORPRIL (Cemelog-BRS Mađarska), PIRAMIL (Lek Poljska), PIRAMIL (Novartis LTD Bangladeš), TRITACE (Sanofi-Aventis Italija),
•kvinapril – HEMOKVIN (Hemofarm Srbija),
•cilazapril – CILAZAPRIL (Habit Pharm Srbija), PRILAZID (Galenika Srbija), ZOBOX (Hemofarm Srbija), INHIBACE (F.Hoffmann-La Roche Švajcarska),
•fosinopril – MONOPRIL (Pharmaswiss Srbija),
•zofenopril – ZOFECARD (A.Menarini Italija),
•enalapril, hidrohlortiazid - PRILENAP H (Hemofarm Srbija), PRILENAP HL (Hemofarm Srbija), ENAHEXAL COMP (Salutas Pharma Nemačka), ENALAPRIL HCT (Zdravlje Srbija), ENAP-H (Krka Slovenija), ENAP-HL (Krka Slovenija),
•enalapril, indapamid – ENZIX (Hemofarm Srbija), ENZIX DUO (Hemofarm Srbija), ENZIX DUO PLUS (Hemofarm Srbija),
•lizinopril, hidrohlortiazid - LIZINOPRIL HCT (Zdravlje Srbija), LIZOPRIL H (Bosnalijek Bosna i Herzegovina),
•ramipril, hidrohlortiazid - AMPRIL HD (Krka Slovenija), AMPRIL HL (Krka Slovenija), TRITACE COMP (Sanofi-Aventis Italija), TRITACE COMP LS (Sanofi-Aventis Italija),
•kvinapril, hidrohlortiazid - HEMOKVIN PLUS (Hemofarm Srbija),
•cilazapril, hidrohlortiazid – CILAZAPRIL 5 PLUS (Habit Pharm Srbija), INHIBACE PLUS (F.Hoffmann-La Roche Švajcarska), PRILAZID PLUS (Galenika Srbija),
•fosinopril, hidrohlortiazid – MONOPRIL PLUS (Bristol-Myers Squibb USA).

Sačuvana

ISTERUJEM ZLO,
UTERUJEM DOBRO!
NAJBOLJI NA FORUMU U 2013.PO OCENI ČLANOVA
hunter017
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

Pol: Muškarac

Ситуација никад није била тако озбиљна као увек.

« Odgovor #136 poslato: Мај 16, 2011, 07:36:51 »

E crni doktore,za***i ti ovu temu ne muci mozak(dusa oce mozak ne da)
A taman si bio na dobrom putu, zlatibor ,cist vazduh malo pucas ,malo gledas i milina,al djavo ne spava... Uzgred sta ti je favorit ,rolovano il sa kostima!  whistle
Sačuvana

Најкритичнија су у животу прва три минута!
А и последња три!
Ivan Z
Početnik
*
Van mreže Van mreže

WWW E-mail
« Odgovor #137 poslato: Мај 17, 2011, 03:16:38 »

Evo nesto i Dijetalno u 3 koraka

Pocetak krckanja
Sačuvana
Ivan Z
Početnik
*
Van mreže Van mreže

WWW E-mail
« Odgovor #138 poslato: Мај 17, 2011, 03:17:59 »

Na pola puta i desavanja

Sačuvana
Ivan Z
Početnik
*
Van mreže Van mreže

WWW E-mail
« Odgovor #139 poslato: Мај 17, 2011, 03:19:23 »

I na kraju ispade Riblji Paprikas 

Sačuvana
Ivan Z
Početnik
*
Van mreže Van mreže

WWW E-mail
« Odgovor #140 poslato: Мај 17, 2011, 03:22:32 »

Meni uvek pase stereo varijanta (i Plavusa i Crnka)Lovacki gulas i Rostilj mmmmmmmm

ps:Sto mozes za Danas ne ostavljaj za Sutra
Sačuvana
sasa-dubica
Senior
Van mreže Van mreže

« Odgovor #141 poslato: Мај 17, 2011, 03:27:46 »

Sjajno izgleda...jedino sto bi za desert islo po slobodnom izboru

•kaptopril – CAPTOPRIL (TG-Farm Srbija), EUKAPTIL (Habit Pharm Srbija), KATOPIL (Galenika Srbija), ZORKAPTIL (Hemofarm Koncern "Zorka Pharma" Srbija), KAPTOPRIL ALKALOID (Alkaloid Makedonija),
•enalapril – ENALAPRIL (Jugoremedija Srbija), ENALAPRIL (Srbolek Srbija), ENATENS (Pharmaswiss Srbija), PRILENAP (Hemofarm Srbija), ENAHEXAL (Salutas Pharma Nemačka), ENALAPRIL (Remedica Kipar), ENALAPRIL LEK (Lek Farmacevtska Družba Slovenija), ENAP (Krka Slovenija),
•lizinopril – LIZINOPRIL (Jugoremedija Srbija), LIZINOPRIL (Srbolek Srbija), LORIL (Srbolek Srbija), IRUMED (Belupo Hrvatska), LISOPRESS (Gedeon Richter Mađarska), LIZOPRIL (Bosnalijek Bosna i Herzegovina), SKOPRYL (Alkaloid Makedonija),
•perindopril – PREXANIL (Les Laboratories Servier Francuska),
•ramipril – PRILINDA (Hemofarm Srbija), PIRAMIL (Hemofarm Srbija),  RAMIPRIL (Ni Medica Srbija), RAMITENS (Pharmaswiss Srbija), AMPRIL (Krka Slovenija), CORPRIL (Cemelog-BRS Mađarska), PIRAMIL (Lek Poljska), PIRAMIL (Novartis LTD Bangladeš), TRITACE (Sanofi-Aventis Italija),
•kvinapril – HEMOKVIN (Hemofarm Srbija),
•cilazapril – CILAZAPRIL (Habit Pharm Srbija), PRILAZID (Galenika Srbija), ZOBOX (Hemofarm Srbija), INHIBACE (F.Hoffmann-La Roche Švajcarska),
•fosinopril – MONOPRIL (Pharmaswiss Srbija),
•zofenopril – ZOFECARD (A.Menarini Italija),
•enalapril, hidrohlortiazid - PRILENAP H (Hemofarm Srbija), PRILENAP HL (Hemofarm Srbija), ENAHEXAL COMP (Salutas Pharma Nemačka), ENALAPRIL HCT (Zdravlje Srbija), ENAP-H (Krka Slovenija), ENAP-HL (Krka Slovenija),
•enalapril, indapamid – ENZIX (Hemofarm Srbija), ENZIX DUO (Hemofarm Srbija), ENZIX DUO PLUS (Hemofarm Srbija),
•lizinopril, hidrohlortiazid - LIZINOPRIL HCT (Zdravlje Srbija), LIZOPRIL H (Bosnalijek Bosna i Herzegovina),
•ramipril, hidrohlortiazid - AMPRIL HD (Krka Slovenija), AMPRIL HL (Krka Slovenija), TRITACE COMP (Sanofi-Aventis Italija), TRITACE COMP LS (Sanofi-Aventis Italija),
•kvinapril, hidrohlortiazid - HEMOKVIN PLUS (Hemofarm Srbija),
•cilazapril, hidrohlortiazid – CILAZAPRIL 5 PLUS (Habit Pharm Srbija), INHIBACE PLUS (F.Hoffmann-La Roche Švajcarska), PRILAZID PLUS (Galenika Srbija),
•fosinopril, hidrohlortiazid – MONOPRIL PLUS (Bristol-Myers Squibb USA).

Dr. Mito  nista se ne sikiraj,  ti ces umrijeti zdrav , a ja od infrakta i opet se srecemo na tamo nekom svjetu mozda, ali ja ipak da priustim sebi u ovome sto mi ceif , a tamo kako bude lol
Sačuvana
Vlada Tabor
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #142 poslato: Јун 03, 2011, 02:17:30 »

CREVCA
 X-puta jeo,po kafanama i restoranima,a nikad sam spremao.E sad sam resio i to da PROBAM da sam spremim. Pa se dvoumim izmedju ROSTILJA i TALANDARE. scratch_ones_head
 Pa bih ovim putem,molio vicnije kolege, za neki dobar i pravi savet u vidu RECEPTA i SAMOG postupka spremanja.
Hvala unapred  drinks
P.S. potreban repro-materijal sam obezbedio  spiteful
Sačuvana

MISIM, STA RECI!!!!!
serbian_hunter
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

Rodjen da lovi, osudjen da radi!

« Odgovor #143 poslato: Јун 03, 2011, 11:47:23 »

CREVCA
 X-puta jeo,po kafanama i restoranima,a nikad sam spremao.E sad sam resio i to da PROBAM da sam spremim. Pa se dvoumim izmedju ROSTILJA i TALANDARE. scratch_ones_head
 Pa bih ovim putem,molio vicnije kolege, za neki dobar i pravi savet u vidu RECEPTA i SAMOG postupka spremanja.
Hvala unapred  drinks
P.S. potreban repro-materijal sam obezbedio  spiteful

Nikad spremao a mene zoves, ccccc
Nije ni tebi lako....  nono
Sačuvana
Zlatar
Iskusan lovac
Van mreže Van mreže

« Odgovor #144 poslato: Јун 04, 2011, 12:10:52 »

Prvo se dobro operu pa probare a za dalje moraš zvati nekog ko zna lol
Sačuvana
Vlada Tabor
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #145 poslato: Јун 04, 2011, 07:10:32 »

ja da cekam VAS DVOJICU da organizujete DRUZENJE  suicide_fool
em SVETA i DRUSTVA nebi VIDEO,em bi ostao GLADAN  angry2
Sačuvana

MISIM, STA RECI!!!!!
Zlatar
Iskusan lovac
Van mreže Van mreže

« Odgovor #146 poslato: Јун 04, 2011, 10:04:01 »

lol lol ako si nam i rekao,upravu si Wink
samo mislim da su crevca posna za nas debele osim ako nisu punjena mlevenim mesom i slaninom a mršavima je dosta i dva piva za obrok Wink
Mršavi javi seeee sarcastic
Sačuvana
Vlada Tabor
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #147 poslato: Јун 04, 2011, 10:06:31 »

Mršavi javi seeee sarcastic
UPO u KRECANU  lol lol lol
Sačuvana

MISIM, STA RECI!!!!!
serbian_hunter
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

Rodjen da lovi, osudjen da radi!

« Odgovor #148 poslato: Јун 06, 2011, 08:23:34 »

Dobio sam informaciju da nije bilo "zeta" i njegovog pasulja iz kotlica gosti bi ostali gladni, posto je doktor za crevca zaebao stvar  lol  lol

Stoga apelujem na forumase da mu neko ostavi dobar recept za crevca, neka ima posto ne verujem da ce ih ponovo praviti...  sarcastic

A mrsavi i dva piva hm... su dovoljna da vladinu (uobrazenu) sestru (zna on na koga mislim) gledam drugim očima...  lol  lol  lol  lol

I posto Vlada nema slika od svog nedeljnog "izleta", ovim putem obavestavam Zlatara da zajedno organizujemo jedno druzenje gde ce Vlada biti samo gost na klopi jer je tako najbolje (nece nista zaebati)   give_heart
Sačuvana
Zlatar
Iskusan lovac
Van mreže Van mreže

« Odgovor #149 poslato: Јун 07, 2011, 12:21:46 »

može ovako, girice uz pivo dok ne bude srneći gulaš...

Ma garant nije  oprao crevca,mada onako kad ih samo plakneš bar znaš šta jedeš lol
Sačuvana
Stranice: 1 ... 8 9 [10] 11   Idi gore
Štampaj
Prebaci se na: