DOBAR POGLED ŽELI VAM VAŠ LORIST TIM.
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

Napredna pretraga

160258 poruka u 7124 tema- 6866 članova - Poslednji član: Lovac918

Децембар 13, 2018, 07:52:27
Novi SadBeogradNišValjevoPrištinaBanja LukaPodgorica
Stranice: [1] 2 3 ... 7   Idi dole
Štampaj
Autor Tema: S.Z.R RADE HAMERLES MONTAZE  (Pročitano 44415 puta)
vuk sa motajice
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

Pol: Muškarac

tim koji pobjedjuje se nikada ne mijenja

« poslato: Новембар 08, 2010, 07:01:09 »

Interesuje me dali ima celicnih jednodijelnih montaza ovog proizvodjaca i kakvoga su kvaliteta njegove montaze jer gledao sam jednodijelnu aluminijumsku montazu i kosta 60 eura ali nesto nisam bas siguran u aluminijum montazu jer celicna je sigurno bolja ali neznam da li ih ima kod Hamerlesa.Dali bi mogla sluziti ova montaza jednodjelna na zastava karabinu 30-06 bez problema i jeli jaca od njegove svenk montaze i sigurnija.
Sačuvana

Budi do kraja ono sto jesi
car
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #1 poslato: Новембар 08, 2010, 08:09:52 »

Vidi Vuce ja sam uzimao dosta montaza od te firme i zadovoljan sam i sa kvalitetom i cenom,rade i aluminijuske i celicne ,zato bolje uzmi celicne .
A po meni bolja ti je svenk montaza ,mocices da je skidas kad hoces.
Sačuvana

Volim lov i pecene prasice
vuk sa motajice
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #2 poslato: Новембар 08, 2010, 08:14:41 »

Care ja imam vec svenk montazu Zrak ali nisam zadovoljan i hocu fiksnu sada da stavim a neznam jel rade oni jednodijelnu celicnu montazu ali bez tunela ta bi mi odgovarala,jer dosadilo mi je da svako malo upucavam karabin radi ove svenk montaze.
Sačuvana

Sniper Hunter
Senior
Van mreže Van mreže

dejan_sladjana@hotmail.com
« Odgovor #3 poslato: Новембар 08, 2010, 08:21:42 »

http://hamerles-rade.com/index.php?option=com_content&view=article&id=2:szr-hamerles-rade[/url]
ima i celicnih jednodelnih i radi dosta kvalitetno i po narudzbi ja ih imam na svim karabinima i kombinovanoj
Sačuvana

Srbijalov
vuk sa motajice
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #4 poslato: Новембар 08, 2010, 08:53:46 »

E na ovu jednodijelnu montazu njihovu sam mislio,fiksna je dosta jaka,cvrsta sigurno a bolja od svenkove Zrak koja me stalno zeza jer ona prednja nogica stalno dobija lufta i nikako da se dotegne a ova montaza bi za mene bila resenje.Ona sigurno odgovara za zastava karabine sisetam mauser,kod mene je model m 70 a precnik tubuas optike je 25,4 mm a okular optike  je 40 mm nadam se da se moze smjestiti na ovu montazu.

Sačuvana

Sniper Hunter
Senior
Van mreže Van mreže

« Odgovor #5 poslato: Новембар 08, 2010, 09:13:38 »

Imao sam na 243 istu moze to sto si zamislio moj je bez nisana montaza je niza od svenk neznam kako ide ako imas zadnji nisan ali mislim da moze za 40mm precnik okulara ja sam imao 42

ali sam zamenio sa svenk isto od radeta jer mi smetala optika pri ciscenju karabina mozda sam pogresio? drinks
Sačuvana

Srbijalov
Sniper Hunter
Senior
Van mreže Van mreže

« Odgovor #6 poslato: Новембар 08, 2010, 09:15:47 »

PS.moja je bila dvodelna montaza ali su iste visine pa mislim da nema velike razlike
Sačuvana

Srbijalov
winnetou
Senior
Van mreže Van mreže

« Odgovor #7 poslato: Новембар 08, 2010, 09:52:15 »

Pozdrav Vuče hi
Ako ne misliš da često skidaš opt.nišan, pravi izbor ti je fiksna montaža tj ta što si i naumio da montiraš.
Proizvodi ove firme su solidnog kvaliteta a tek cene good samo nikako ne uzimaj aluminijumsku jer lično imam loše iskustvo sa takvom montažom i nikome je ne bih preporučio nono
Sačuvana
vuk sa motajice
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #8 poslato: Новембар 08, 2010, 09:55:11 »

Ma samo celicna dolazi u obzir i nijedna druga i to samo ova dvodijelna,a zato i stavljam ovu fiksnu sto neplaniram vise uopste skidati optike a ice uvecanje optike od 1,5-6x40 tako da sam pokrio sve situacije,znaci dobrog su kvaliteta ove celicne,a koliko kostaju u srbiji ali ako moze cijena u eurima posto sam ja iz RS.
Sačuvana

crni đorđe
Global Moderator
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #9 poslato: Новембар 08, 2010, 09:57:50 »

Vuče, puškar Saša Šobić, jako dobar majstor na Rakovačkim barama u Banjaluci, prodaje i ugrađuje čelične prstenove bez tunela. Cijena im je koliko se sjećam oko 100 KM. Trenutno nemam, ali mogu da ti nabavim njegov broj telefona. Inače nisam pristalica skidajućih montaža, pogotovo ovih rađenih kod nas. Vjerujem da je švenk koji ti imaš rađen u Tesliću. Viđao sam takve, i posle nekoliko skidanja počnu da klimaju, a svako dotezanje hoće novo upucavanja, pa to dodatno poskupljuje cijeli sistem i stvara i osjećaj nesigurnosti u lovu i gađanju. Čelični prstenovi koje sam spomenuo imaju da se kupe i Slavonskom Brodu. Neznam ime radnje. Takve na karabinu ima lovac Dragan Milinković iz Dervente.
Sačuvana
vuk sa motajice
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #10 poslato: Новембар 08, 2010, 10:22:26 »

Crni dao si mi dobri ideju za Sasu,punac mi je extra dobar sa njim pa cu se sa njim cuti a vjeruj mi da mi se zgadila ova svenkova montaza Teslic bas tu i imam i vise nikada na karabin,samo jednodijelna celicna fiksna zakon hi
Sačuvana

stalcer
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #11 poslato: Новембар 08, 2010, 10:25:56 »

evo jedne celicne
Sačuvana
SHEYTAN
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #12 poslato: Новембар 08, 2010, 10:31:30 »

Vuchino, ako je ta Zrak skidajutja chelichna, ja bih od nje napravio neskidajutju, tj. zashvajsovao bih je i ushtedeo neki dinar/evro/KM!  hi
Sačuvana

Ne postoji UNIVERSALNA Puska kao ni Karabin niti postoji UNIVERSALNI kalibar!  (GPK)

diablo  diablo  diablo diablo  diablo  diablo

B  E  S  N  I  L  O
MikaHunter
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

I don't regard nature as a spectator sport.

« Odgovor #13 poslato: Новембар 08, 2010, 10:37:48 »

...... zashvajsovao

idem u off ali moram lol lol lol lol lol au Sheki
Sačuvana

No matter what happens, whether you succeed or not, if you stand up and do it right and pay attention, hunting will always give you what you need. It may not be what you were looking for, but it will absolutely be important enough to justify whatever you      -- Jacob Bowers
SHEYTAN
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #14 poslato: Новембар 08, 2010, 10:38:58 »

Ja najozbiljnije mislim! Ne vidim razlog shto ne bi???  good
Sačuvana

Ne postoji UNIVERSALNA Puska kao ni Karabin niti postoji UNIVERSALNI kalibar!  (GPK)

diablo  diablo  diablo diablo  diablo  diablo

B  E  S  N  I  L  O
Stranice: [1] 2 3 ... 7   Idi gore
Štampaj
Prebaci se na: