DOBAR POGLED ŽELI VAM VAŠ LORIST TIM.
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

Napredna pretraga

161367 poruka u 7275 tema- 6980 članova - Poslednji član: aleksa101

Новембар 17, 2019, 11:38:42
Novi SadBeogradNišValjevoPrištinaBanja LukaPodgorica
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 27   Idi dole
Štampaj
Autor Tema: LORIST HUNTING KLUB  (Pročitano 89938 puta)
serbian_hunter
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

Pol: Muškarac

Rodjen da lovi, osudjen da radi!

« Odgovor #15 poslato: Септембар 04, 2008, 09:48:26 »

Napraviti ozbiljan klub kao što bi bio LORIST HUNTING KLUB je ozbiljna stvar. On mora biti legalan sa jasno definisanim ciljevima. Prvo moramo videti koliko stvarno ima ineresa za tako nešto. U oktobarskom broju časopisa LOrist pozvaćemo i pretplatnike da se pridruže ( ako ovde ocenimo da je ideja dobra i izvodljiva) i onda napraviti Inicijativni odbor koji će pripremiti peredloge organizacie, znaka Kluba, loga Kluba, ciljeva i sl. Pravila ili Statut pa na kraju organizovati Osnivačku skupštinu na kojoj se bira i usvaja. Skupština se može održati bilo gde. Gde nam je najbliže.Treba li da kažem da Predsednik Kluba mora biti pravi Macan. Čovek sa parama i uticajan. I Klub mora biti takav. Uticajan. Tek nakon toga se vrši registracija u SUP-u. Sve se ovo može uraditi za dva meseca i već ove lovne sezone loviti i družiti se.
Sve to stoji ali koliko ljudi iz dijaspore moze biti odgovrono dolascima za lov. Meni licno ne smeta klub i naravno da bih se uclanio (nije mi bitan broj) vazno je da sam "svedok stvaranja istorije" ali ljudima van granica Srbije verovatno bi bio problem da cesce posecuju takve manifestacije.
Sto se tice nasih lovaca znam da bi se svi uclanili, vidi im se to u postovima  Wink
Ja sam da za pocetak organizujemo neku zabavu, gde bih mogao sve ponaosob da upoznam i razmenim sa njima po koju rec.
Ima li jos ko da se prikljuci i doda nesto...
Sačuvana
vlado
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #16 poslato: Септембар 04, 2008, 09:53:17 »

Nama treba neka kafana da se mi lepo upznamo oci u oci.
Sačuvana

U SVETU ZIVOTINJA JE SVE KAO KOD LJUDI SAMO POSTENIJE.
TOZA
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

NAJBOLJI NA FORUMU U 2008 GODINI

« Odgovor #17 poslato: Септембар 04, 2008, 10:07:51 »

Sve to stoji ali koliko ljudi iz dijaspore moze biti odgovrono dolascima za lov. Meni licno ne smeta klub i naravno da bih se uclanio (nije mi bitan broj) vazno je da sam "svedok stvaranja istorije" ali ljudima van granica Srbije verovatno bi bio problem da cesce posecuju takve manifestacije.
Sto se tice nasih lovaca znam da bi se svi uclanili, vidi im se to u postovima  Wink
Ja sam da za pocetak organizujemo neku zabavu, gde bih mogao sve ponaosob da upoznam i razmenim sa njima po koju rec.
[/quote]
Divnih li reči!!Svaka čast prijatelju.Teško je naći nekog ko danas misli o nekome ko je daleko,daleko.Verujem da će se sigurno naći ČASNO i DOMAĆINSKO rešenje za naše prijatelje u inostranstvo.Podaržavam Vas u tome da se osećaju kao da su tu,pored nas i da nisu zapostavljeni.
                                                      S poštovanjem TOZA
Sačuvana

THE OVOZEMALJSKI
swift
Administrator
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

swift

« Odgovor #18 poslato: Септембар 05, 2008, 01:54:31 »

Lepa ideja.
Podrzavam inicijativu za formiranje kluba.Treba znati da je to proces i da je mukotrpan rad do konstituisanja.Forumasi, bilo bi uputno dati  predloge za nacin organizacije, funkcionisanje, ciljeve,prava duznoasti i obaveze ovakvog kluba.
Klub mora biti pravni subjekt , sto ce reci, udruzenje gradjana.

Uz duzno postovanje prema Jeremijinom predlogu da clanarina bude 10 eura, tesko da moze pokriti koverte i marke sa tel. racunom.No, otom potom. Mozda pre 30-40 eura sa ukljucenom pretplatom za lorist na godisnjem nivou.

Predlazem da u predstojecem periodu razmenimo misljenja i sacinimo konsultacije i vec u novembru donesemo osnivacka akta i krenemo u realizaciju registracije. Ne bi bilo lose, da Forumasi izvrse i konsultacije sa istomislenicima, lovcima iz svog okruzenja koji do sada nisu posecivali Forum i iste ukljuce u diskusiju. Naravno, ukoliko su zainteresovani.
Sta kaze dijaspora o ovome...Majk, Ry, NY, Brado, Raso,....ostali/izvinjavam se onima ne pomenutim/
Pozdrav
Sačuvana

odstrelis kad mozes a sa .270 kad pozelis
swift
Administrator
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

swift

« Odgovor #19 poslato: Септембар 05, 2008, 01:57:14 »

Gago,
Nebi bilo lose da otvoris topik u glavnom meniju i ovo prebacis tamo..kao Lorist Hunting Club
Moze...Hvala Cool
Sačuvana

odstrelis kad mozes a sa .270 kad pozelis
Jastreb
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

>>>>>---------------->

« Odgovor #20 poslato: Септембар 05, 2008, 02:34:43 »

Posle mozemo i mi da potpishemo bilateralni sporazum sa Juznom Osetijom..  Shocked
Sačuvana

Kiza
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #21 poslato: Септембар 05, 2008, 03:06:20 »

Е свему се слажем са вама !
Sačuvana
gardista
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #22 poslato: Септембар 05, 2008, 06:59:39 »

samo da se vratim na temu druzenja, prosle godine je na kovilovu bilo odrzano druzenje forumasa sa www.lovac.info , mislim da je izmedju ostalih jedan od organizatora bio Mauz pa bi mozda njega trebalo konsultovati oko detalja same organizacije, i to je mislim nekako napogodnije mesto a ima sve potrebne pratece sadrzaje da zadovolji zahteve jednog takvog skupa....
muziku (ako treba )cemo obezbediti u sopstvenoj reziji po konkurentnim cenama..

inace za klub sam 100%
Sačuvana

cev je shipka kroz koju je provucena rupa...

www.adio.rs
serbian_hunter
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #23 poslato: Септембар 05, 2008, 07:03:56 »

Divnih li reči!!Svaka čast prijatelju.Teško je naći nekog ko danas misli o nekome ko je daleko,daleko.Verujem da će se sigurno naći ČASNO i DOMAĆINSKO rešenje za naše prijatelje u inostranstvo.Podaržavam Vas u tome da se osećaju kao da su tu,pored nas i da nisu zapostavljeni.
                                                      S poštovanjem TOZA
[/quote]
Hvala, trudimo se  Wink
Sačuvana
serbian_hunter
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #24 poslato: Септембар 05, 2008, 07:11:07 »

Lepa ideja.
Podrzavam inicijativu za formiranje kluba.Treba znati da je to proces i da je mukotrpan rad do konstituisanja.Forumasi, bilo bi uputno dati  predloge za nacin organizacije, funkcionisanje, ciljeve,prava duznoasti i obaveze ovakvog kluba.
Klub mora biti pravni subjekt , sto ce reci, udruzenje gradjana.

Uz duzno postovanje prema Jeremijinom predlogu da clanarina bude 10 eura, tesko da moze pokriti koverte i marke sa tel. racunom.No, otom potom. Mozda pre 30-40 eura sa ukljucenom pretplatom za lorist na godisnjem nivou.

Predlazem da u predstojecem periodu razmenimo misljenja i sacinimo konsultacije i vec u novembru donesemo osnivacka akta i krenemo u realizaciju registracije. Ne bi bilo lose, da Forumasi izvrse i konsultacije sa istomislenicima, lovcima iz svog okruzenja koji do sada nisu posecivali Forum i iste ukljuce u diskusiju. Naravno, ukoliko su zainteresovani.
Sta kaze dijaspora o ovome...Majk, Ry, NY, Brado, Raso,....ostali/izvinjavam se onima ne pomenutim/
Pozdrav
Mislim da bi LORIST HUNTING CLUB trebao da dobije TOP TEMU, ovako ispada da otvaranjem teme o druzenju oci zinule za lovom divljaci.
Ne smeta mi lov u okviru LORIST HUNTING CLUBA, cak sta vise odgovara (kome ne odgovara?), ali mi je nekako draze da upoznam sve ove ljude, mislim da ne bi trebali da mesamo "babe i zabe"

Sačuvana
Sloga_1
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #25 poslato: Септембар 05, 2008, 11:43:00 »

Moje licno misljenje pocnite da se sastajete i druzite pa ako se javi interes drustva za klub onda otvorite jedan,mometalne zelje pojedinaca je ok ali to ne cini klub sve dok se ne vidi dali je to izvodljivo.
Vidim da pominjete Mauzera i druzenje u Kovilovo de sam licno bio prisutan proslog Decembra i od tada ZZZZZZIP nista od druzenja clanova Ribolovaca,tako moze lako da se desi i ovde   Sad a sto se tice nas u inostranstvu micemo kad mozemo da dodjemo neko jedanput u 5 godina neko u 15 jacu svake godine ako bog da  Grin
Sačuvana
Jastreb
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

>>>>>---------------->

« Odgovor #26 poslato: Септембар 05, 2008, 01:30:19 »

Mozemo da se nadjemo negde na pola puta u nekom lovu...recimo Sibir..  Grin
Sačuvana

serbian_hunter
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #27 poslato: Септембар 05, 2008, 01:50:46 »

Mozemo da se nadjemo negde na pola puta u nekom lovu...recimo Sibir..  Grin
Nema od zabave nista, Lorist Hunting Club je zamenio prethodni naslov, tako da je club izgleda bitniji.
Sačuvana
Mladjan
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #28 poslato: Септембар 05, 2008, 01:54:50 »

.
Vidim da pominjete Mauzera i druzenje u Kovilovo de sam licno bio prisutan proslog Decembra i od tada ZZZZZZIP nista od druzenja clanova Ribolovaca,tako moze lako da se desi i ovde   :

Sloga moram da te ispravim, Bilo je jos jedno lepo druzenja forumasa koji su aktivni clanovi i Lorista i Ribolovaca a ojava za to okupljanje je bila ovde :http://www.lorist.co.yu/new/forum/index.php?topic=138.15
Tako da je svakom bio otvoren put na druzenje bilo sa kog foruma, Neki su izostali neki dosli ja sad nemogu tu izdvojiti da Aca Lovac, sale ZR, Max, Bucko, Sumo, Swile,Tasa i ostali nisu clanovi i jednog i drugor foruma, jednostavno smo se okupili i druzili jedno poslepodne.
Znaci volje ima samo ljudi su previse u obavezama.
sto se tice nas u Dijaspori mi smo tu kao i uvek ja zdnjih nekoliko godina imam vise lovova nego li pojedini lovci u mojoj sekciji godisnje pa tako mi nece biti tesko ako se uskladi vreme i na takvo okupljanje doci.
Nastavite sa inicijativom ja podrzavam sve gde se ljudi istog misljenja kao ja okupljaju, postuju i razumeju.
Sačuvana

Dobar pogled
oscar
Gost
« Odgovor #29 poslato: Септембар 05, 2008, 02:02:54 »

Ima srpaki lovcu druženja, pa svi ovo satanci bi bili uz druženenje i lov. Nećemo valjda sastančiti kao Skupština. Klub bi se pravio pravio u hodu. Sve uz lov i druženje. Čitava poenta i jeste u tome.
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 27   Idi gore
Štampaj
Prebaci se na: