DOBAR POGLED ŽELI VAM VAŠ LORIST TIM.
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

Napredna pretraga

161374 poruka u 7276 tema- 6983 članova - Poslednji član: blorist

Новембар 21, 2019, 11:28:13
Novi SadBeogradNišValjevoPrištinaBanja LukaPodgorica
Prvi srpski lovački forumLoristUzgoj i prehrana (Urednik: swift)Prihrana Srnece Divljaci
Stranice: 1 ... 6 7 [8] 9   Idi dole
Štampaj
Autor Tema: Prihrana Srnece Divljaci  (Pročitano 78019 puta)
GPK
Gost
« Odgovor #105 poslato: Март 08, 2016, 11:52:13 »

E ovo ne mogu da RATUNEM!!!!!!!!!!!
SRBIJO DOKLE SI STIGLA?Huh?Huh?Huh?Huh?

Jutros moj matori otišao da obiđe Hranilište i da ga dopuni, kad imao je šta i da vidi!!!

Neko je pokrao svu hranu iz Hranilice i Krupicu soli sa sve metalnim Drzacem koji je bio vise od 70cm nabijen u zemlju čekičem metalnim od 5kg.

Pitam se od koga je taj ukrao i kuda ide ovo naše drustvo kad je toliko bolesnih umova da su poceli i iz usta Divljaći da Kradu Otimaju.

MIZERIJA JAD BEDA PROPAST.
Sačuvana
MilosM
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

Pol: Muškarac

« Odgovor #106 poslato: Март 08, 2016, 12:29:08 »

Ne znam šta je čudno?
Krade se od dece i bolesnih, a neće iz hranilišta... bad

Mene u stvari čudi da je i hranilica ostala.
Mora da nisu imali čime da je oteraju...
 blink
Sačuvana
357magnum
Iskusan lovac
Van mreže Van mreže

« Odgovor #107 poslato: Март 08, 2016, 04:38:21 »

Samo sto bi takvu hranilicu kod mene ciganija razvukla za par dana.

Zato mi pravimo od trske i pruca.
Sačuvana

не признајем да ико воли лов више од мене.
GPK
Gost
« Odgovor #108 poslato: Март 08, 2016, 05:11:44 »

Ne znam šta je čudno?
Krade se od dece i bolesnih, a neće iz hranilišta... bad

Mene u stvari čudi da je i hranilica ostala.
Mora da nisu imali čime da je oteraju...
 blink

E sad sam razuneo u kakvom je stanju Srbija.

Nista me vise ne može iznenaditi ovo su poslednja posla.
Sačuvana
Huntercro
Senior
Van mreže Van mreže

« Odgovor #109 poslato: Март 08, 2016, 05:53:17 »

Nije tako samo u Srbiji tako je i okolo u svim državama ex-YU.
Ja ne znam što se čudiš tome ko majmun banani?
Velika je kriza u svakom pogledu, financijskom, moralnom ...
a bit će još i gore
Sačuvana
GPK
Gost
« Odgovor #110 poslato: Март 08, 2016, 06:31:55 »

Iskreno za mene licno je to ne shvatljivo i toliko Mizerno i Jadno ovaj čin se ne može nazvati ni Kleptomanija ja nemam reci.

Možda su sve moje nesuglasice sa svima vama baš iz tog razloga sto nemamo poglede na stvari iz istih uglova.

Kriza je globalna ali se još nigde ni jedan narod u evropi neče spustiti tako nisko da iz usta Divljači krade i otima.

Taj koji je to uradio sve je osim normalno ljucko biće.

Neka je Bog u pomoci kopletnom regionu Ex Yu ako je doslo do toga da se krade krupica od 5kg sili ili 50 klipova kukuruza.

Sačuvana
MikaHunter
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

I don't regard nature as a spectator sport.

« Odgovor #111 poslato: Март 08, 2016, 06:56:49 »

Svakom po zasluzi.....
Sačuvana

No matter what happens, whether you succeed or not, if you stand up and do it right and pay attention, hunting will always give you what you need. It may not be what you were looking for, but it will absolutely be important enough to justify whatever you      -- Jacob Bowers
svetos
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #112 poslato: Март 08, 2016, 07:25:22 »

Da li je bilo jos ovakvih slucajeva u tvom l.drustvu ili si samo ti nagrabusio.
Dobar pogled
Kos
Sačuvana
GPK
Gost
« Odgovor #113 poslato: Март 08, 2016, 08:13:15 »

Poslednja dva posta su krajnje niska i provokativnog karaktera.

Ovde niko nije ukrao meni ovde je ukradeno od divljaci i to je poenta.

Ja sam napravio tu Hranilicu sam bez pomoci i jednog lovca  odneo u loviste kupio kukuruz seno i dve krupice minetalne soli sa vitaminima.

Ne bavim se lokalnim pricama i komentarima ali takođe se ne sećam da je neko ikad  ranije napravio ovakvu Hranilicu  jer je nikada ni u jednom delu lovnog terena svoje lovne sekcije video nisam.
Taman posla da je sam kupio SO i izneo u loviste!
Doduše čuo sam par puta kad je udruženje dodeli So sekcijama da su pojedinci umesto da iznedu u loviste prisvajali tu SO i nosili svojim ovcama u tor.

Eto neko je mora biti prvi i da napravi hranilicu adekvatnu i da je napuni hranom i Soli a i da sazna da je SO pokradena od divljači.Nije pokrao mene ja sam to namenio Divljać koju oni love trebali bi i oni da se bri u o njoj a ne da im otimaju ono sto u prirodi tesko same pronalaze.
Sačuvana
KOBI
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #114 poslato: Март 08, 2016, 08:53:05 »

Postavi trail kameru pa kad znas ko je posaljes policiju da obavi razgovor.
Sačuvana
GPK
Gost
« Odgovor #115 poslato: Март 08, 2016, 09:05:37 »

Koliko je meni poznato takvi snimci nisu validni i ne prestavljaju nikakav dokaz barem u drzavi gde se ovo dogodulo
Sačuvana
svetos
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #116 poslato: Март 08, 2016, 09:12:57 »

Poslednja dva posta su krajnje niska i provokativnog karaktera.

Ovde niko nije ukrao meni ovde je ukradeno od divljaci i to je poenta.

Ja sam napravio tu Hranilicu sam bez pomoci i jednog lovca  odneo u loviste kupio kukuruz seno i dve krupice minetalne soli sa vitaminima.

Ne bavim se lokalnim pricama i komentarima ali takođe se ne sećam da je neko ikad  ranije napravio ovakvu Hranilicu  jer je nikada ni u jednom delu lovnog terena svoje lovne sekcije video nisam.
Taman posla da je sam kupio SO i izneo u loviste!
Doduše čuo sam par puta kad je udruženje dodeli So sekcijama da su pojedinci umesto da iznedu u loviste prisvajali tu SO i nosili svojim ovcama u tor.

Eto neko je mora biti prvi i da napravi hranilicu adekvatnu i da je napuni hranom i Soli a i da sazna da je SO pokradena od divljači.Nije pokrao mene ja sam to namenio Divljać koju oni love trebali bi i oni da se bri u o njoj a ne da im otimaju ono sto u prirodi tesko same pronalaze.

Nije bas sve tako. Ispade da samo ti radis, hranis i izdrzavas loviste i da nije tebe ono nebi ni postojalo. Tebi da nije Galje i Flipera lovio bi kur moj.' ebo takav lov kad niko nece ni da ti bude pratilac kad lovis srne. Ti si sam sebi najveci kriticar i ti sam najvise nesvesno pokazujes svoje pravo lice i karakter i niko drugi ti nije neprijatelj to da znas osim tvoje sujete i tvojih kompleksa.
Pitam te sta ce na vasem lovackom domu u tvom lovistu onolike resetke, brave i zamandaljen je ko neki zatvor kad su tamo svi posteni?
Verovatno da vam taj fini i posteni sver ne bi ostavljao poklone.
Dobar pogled
Kos
Sačuvana
KOBI
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #117 poslato: Март 08, 2016, 09:20:18 »

Koliko je meni poznato takvi snimci nisu validni i ne prestavljaju nikakav dokaz barem u drzavi gde se ovo dogodulo
neces nikoga goniti sudom zbog kile soli nego policija ode pa upozori a I to ti je neki komsija tako je i kod nas tip vadio so dok ga nisam sreo sve sa kompletnim solistem u zapregi.
Sačuvana
MikaHunter
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

I don't regard nature as a spectator sport.

« Odgovor #118 poslato: Март 08, 2016, 09:25:24 »

Policiju to neinteresuje prvo pita jer privatan posed,dali je ogradjeno i dali je nesto unisteno to samo udruzenje ako hoce da se ukljuci jer kada se desi da npr. svinje ulete u kukuruz seljan pravo u udruzenje da hebe majku i naplati stetu i oplete po lovcima tu je sve zivo ukljuceno vestaci,komisija za odredjivanje stete itd. ali ako neko rasturi ceku,obije,obori,pokrsi hraniliste,ukrade kukuruz to organe gonjenja apsolutno neinteresuje.
Gorane ja te pozivam da dodjes kod nas u udruzenje imas otvoren poziv da lovis u grupi u kojoj ja lovim,napravi pet hranilica ako hoces samo kazi da lovis samnom i niko nece da ti dira.Sedimo na cekama,pogone nemamo na srecu jer nismo ogradjeni pa bi rasterali svinje za koje se borimo da ostanu kod nas u terenu.Ustupicu ti moju ceku gde svinje redovno prolaze samo finansiraj hranu i niko nece da te dira,samo mora da budes redovan u akcijama odrzavanja terena,objekata..itd.Mislim da je sa moje strane OK pritom ti dokazem da sam i covek i ti dobijes sansu da ja promenim misljenje tj. vratim na proslo misljenje kada sam bio ubedjen da se ti branis od mracnih sila tvojim kontrama.
Sačuvana

No matter what happens, whether you succeed or not, if you stand up and do it right and pay attention, hunting will always give you what you need. It may not be what you were looking for, but it will absolutely be important enough to justify whatever you      -- Jacob Bowers
GPK
Gost
« Odgovor #119 poslato: Март 08, 2016, 09:53:40 »

Da ti isfinansiram 5 hranilica nikakav problem da ti isfinansiram hranu za njih takodje a da lovim u tvom lovistu moze samo kao komercijalan lovac.

Drug zasto si misljenja da su pohonski lovovi samo u ogradi.

Veruj da pogonski lovovi se izvode u totalno otvorenim lovištima baš kao sto je tvoje.

Ja nemam problem u mom rodnom mestu ni sa jednim lovcem cak naprotiv jedan sam od naj flexsibilniih ali ima kleptomana kohi ne može da završi dan ako nešto ne ukrade.

Meni je iskreno žao te divljači jer ja nisam dole da ponovo kupim So napravim držač i sve to ponovo iznesem u teren.
Moj matori to neće jer kaže da on nije lud da kupuje so a da neki smrdljivko izađe u teren ukrade i odnese svojim kozama ili ovcama.
 I tako se gubi volja da se uradi bilo šta korisno i dobro od strane onih koji žele mogu i hoće da pomognu.
Sačuvana
Stranice: 1 ... 6 7 [8] 9   Idi gore
Štampaj
Prebaci se na: