DOBAR POGLED ŽELI VAM VAŠ LORIST TIM.
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

Napredna pretraga

161360 poruka u 7274 tema- 6980 članova - Poslednji član: aleksa101

Новембар 12, 2019, 08:54:02
Novi SadBeogradNišValjevoPrištinaBanja LukaPodgorica
Prvi srpski lovački forumKinologijaGoniči i Tragači po krvi (Urednik: #)Psi gonici za lov zeca i njihova obuka
Stranice: 1 [2] 3 4 5   Idi dole
Štampaj
Autor Tema: Psi gonici za lov zeca i njihova obuka  (Pročitano 65795 puta)
Jastreb
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

Pol: Muškarac

>>>>>---------------->

« Odgovor #15 poslato: Септембар 02, 2010, 07:33:51 »

Meni je pre 5 dana nestao pas, posavski gonič...baš pred lov... to je drugi za godinu dana (prethodnog mi ubila kola tokom lova)...tako da sad imam još jednog nekvalitetnog koji je ostao

uzgred, ako neko naleti negde na psa od godinu i po dana, zuto ridje boje, dobro uhranjen, negovan...razmazen (od strane mog caleta), neiskusan u lovu... koji se prodaje, neka javi...
Sačuvana

snoopy7
Iskusan lovac
Van mreže Van mreže

« Odgovor #16 poslato: Септембар 02, 2010, 10:22:22 »

Meni je pre 5 dana nestao pas, posavski gonič...baš pred lov... to je drugi za godinu dana (prethodnog mi ubila kola tokom lova)...tako da sad imam još jednog nekvalitetnog koji je ostao

uzgred, ako neko naleti negde na psa od godinu i po dana, zuto ridje boje, dobro uhranjen, negovan...razmazen (od strane mog caleta), neiskusan u lovu... koji se prodaje, neka javi...
druže kakve su šanse da je to bio VUK (čisto da ne svaljujemo kriviccu na ljude)pošto ja godinama unazad gubim pred sezonu (na zeca) kerove...
Sačuvana

dabome
Nikola Vojinovic
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

Najbolji na Forumu u 2012 godini

« Odgovor #17 poslato: Септембар 02, 2010, 10:46:12 »

Jastrebe, ako se pojavi u mom kraju javljam!  good
Sačuvana

Priroda, kerovi i lov
Jastreb
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

>>>>>---------------->

« Odgovor #18 poslato: Септембар 03, 2010, 05:12:31 »

Ma kakav vuk... zivim par hiljada metara od centra Krusevca... mislim, sve je moguce, ali da ne preterujemo..
Sačuvana

miroslav79
Senior
Van mreže Van mreže

« Odgovor #19 poslato: Септембар 03, 2010, 03:33:03 »

druze moj svi smo svesni da se od svih pasa najvise kradu nasi gonici slucajno radim na granicnom prelazu prema bosni gde najcesce zavrsavaju nasi psi pa cak ni ljudi koji ih kupe tamo nisu svesni da je pas kraden,lica koja ih prebacuju obicno nabave svu potrebnu dokumentaciju osim mikro cipa a i da ga ima mi nemamo detektore da bi identifikovali psa licno sam pretprosle godine pronasao barakusu ukradenu u okolini planine cer i posto sam prepoznao cija je bila uspeli smo da je vratimo vlasniku nayalost je sve proslo bey procesuiranja lica koje je pokusalo da je prebaci jer nismo imali dovoljno dokaza isti se vadio da je kupio od nekog lika i to je tako proslo samo hvala bogu sto smo je vratili tako mda ako se pojavi nesto slicno na mom terenu ne brini odmah te obavestavam
Sačuvana
miroslav79
Senior
Van mreže Van mreže

« Odgovor #20 poslato: Септембар 20, 2010, 06:54:34 »

evo moje dve zecarke

Sačuvana
bane95
Senior
Van mreže Van mreže

8x57js

« Odgovor #21 poslato: Децембар 01, 2010, 06:41:00 »

http://www.youtube.com/watch?v=1dzozmIVKPM&feature=player_embedded hi
Sačuvana

deer hanter
velimir lovac djukic
Početnik
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #22 poslato: Јануар 11, 2011, 05:52:59 »

lijepi trobojci......imas li stenadi....koliko kostaju ili moze li na poklon
Sačuvana
miroslav79
Senior
Van mreže Van mreže

« Odgovor #23 poslato: Јануар 11, 2011, 10:05:57 »

Zbog promene LU poklonio sam ove kuje svom prijatelju i kinoloskom sudiji Misi Ralicu pa ako bude pareio bice stenadi naravno za kolege sa foruma na poklon
Sačuvana
Duskodugousko
Junior
**
Van mreže Van mreže

« Odgovor #24 poslato: Март 04, 2011, 10:22:54 »

Nisam lovac sa dugogodisnjim stazom ali iz dosadasnjeg iskustva mogu da kazem da nema lepseg lova od onog s gonicima!Imam balkance ali i jednog pticara i uglavnom u lov vodim gonica!
Sačuvana
Duskodugousko
Junior
**
Van mreže Van mreže

« Odgovor #25 poslato: Март 04, 2011, 10:39:48 »

Posto zbog studentskih obaveza nisam mogao da drzim vise pasa,morao sam jednog da prodam.Teska srca sam se rastao od njega..Medjutim posle 4 dana zove me covek koji je kupio psa i kaze da pas danima zavija,da nece da pije ni vodu kod njega..Tu sam prelomio i resio da vratim psa,seo u kola i otisao po njegs,vratio coveku pare a psa cu drzati dok ne ugine kod mene,jer me je kupio svojom vernoscu.Posle toga poceo je da radi zeca kao lud!Bas mi je pre 10ak dana naterao i liju na cev.Ima li jos neko od Vas kolega slican slucaj?
Sačuvana
hunter017
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

Ситуација никад није била тако озбиљна као увек.

« Odgovor #26 poslato: Март 04, 2011, 03:06:01 »

Nikada ,to je kod gonica bas retkost da ga nateruje gazdi.
Salim se gonic ce vrlo cesto da ti natera zeca i liju pred nogama. Desava se to mnogima,u zavisnosti od gonica i njegovog temperamenta ,ali definitivno je bolji za zeca i liju onaj gonic sto tera polako jer imas kad da se namestis. lol (to sam citao a i cuo od iskusnijih kolega koji su imali takve slucajeve sa gonicima, ja nisam... ) spiteful
Sačuvana

Најкритичнија су у животу прва три минута!
А и последња три!
Duskodugousko
Junior
**
Van mreže Van mreže

« Odgovor #27 poslato: Март 04, 2011, 04:10:33 »

Ovaj moj goni bas kako treba,samo sporije dize zec,mada na mom terenu i nema puno zeca.Lovimo ga 6 nedelja,a o krivolovu i ds ne govorim!Ja sam zadovoljan.Imao sam jednog strasnog zecara ali ga je ubila neka budala u lovu...
Sačuvana
hunter017
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

Ситуација никад није била тако озбиљна као увек.

« Odgovor #28 poslato: Март 04, 2011, 06:43:24 »

Nema veze sto sporije dize vazno je da natera. dance agree
Sačuvana

Најкритичнија су у животу прва три минута!
А и последња три!
Duskodugousko
Junior
**
Van mreže Van mreže

« Odgovor #29 poslato: Март 04, 2011, 08:59:03 »

Kolega,imas li neki recept za obuku steneta na zeca?Naravno osim svakodnevnog izvodjenja...
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 4 5   Idi gore
Štampaj
Prebaci se na: