DOBAR POGLED ŽELI VAM VAŠ LORIST TIM.
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

Napredna pretraga

159968 poruka u 7083 tema- 6844 članova - Poslednji član: RajkaT

Октобар 23, 2018, 08:27:02
Novi SadBeogradNišValjevoPrištinaBanja LukaPodgorica
Prvi srpski lovački forumKinologijaJazavičari (Urednik: #)Alpski brak jazavicar
Stranice: 1 2 [3] 4   Idi dole
Štampaj
Autor Tema: Alpski brak jazavicar  (Pročitano 80620 puta)
ProfiHunter
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #30 poslato: Март 11, 2014, 08:47:01 »

Drzao sam tu rasu jedno 5-6 godina i imao sam samo jedan veliki problem sa njom,a to je sto kod mene u LU ima jako dosta srnece divljaci i nema sanse da ih vratis brzo,koliko podjemo skoci srna i kraj tj nema lova najmanje 2 sata,tako da ako ima u nekom lovistu dosta srnece divljaci jako je tesko loviti sa njima al druga je prica ako nema srnece divljaci,onda mogu da se pokazu u pravom svetlu i to dosta dobro.Opet sve zavisi kakva je sama jedinka u pitanju posto znaju da budu jako tvrdoglavi psi.
Sačuvana

Lako je stici do vrha,mnogo je teze  tu i ostati
bracailic
Početnik
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #31 poslato: Април 03, 2014, 01:04:16 »

Pronadjen brak jazavičar sa slike u naselju Krepoljin.
U koliko ga vlasnik prepozna nek se javi ovde preko pp ili na mob telefon 064/3272973 Miki
Sačuvana
crni đorđe
Global Moderator
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

Pol: Muškarac

« Odgovor #32 poslato: Април 03, 2014, 01:34:30 »

Pronadjen brak jazavičar sa slike u naselju Krepoljin.
U koliko ga vlasnik prepozna nek se javi ovde preko pp ili na mob telefon 064/3272973 Miki

Svaka čast na gestu! hi
Sačuvana
Liko
Početnik
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #33 poslato: Фебруар 16, 2015, 03:11:46 »

E evo danas sam i ja kupio stene brak jazavicara.
Sačuvana
cile
Senior
Van mreže Van mreže

« Odgovor #34 poslato: Август 22, 2015, 07:20:25 »

Videh da se na temi o lovu divljih svinja spomenuše  i brak jazavičari pa se reših da evociram uspomene :

Na slici su Profijev brat, zatim moja braća, pa Profijev tata čika Bata sa jednim od svojih brakova i na kraju moja malenkost dok je Profi Hunter u ulozi fotografa.

Bilo je lepih lovova sa Profijevim brakircima, najveći uspeh mi je bio u jednom šumskom lovu na zeca kada me je čika Bata dva puta postavio na mesta gde će po njegovom mišljenju psi isterati zeca i oba puta sam bio uspešan! Ah kako sam srećan bio tad!
Sačuvana
ProfiHunter
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #35 poslato: Август 23, 2015, 04:27:47 »

Videh da se na temi o lovu divljih svinja spomenuše  i brak jazavičari pa se reših da evociram uspomene :

Na slici su Profijev brat, zatim moja braća, pa Profijev tata čika Bata sa jednim od svojih brakova i na kraju moja malenkost dok je Profi Hunter u ulozi fotografa.

Bilo je lepih lovova sa Profijevim brakircima, najveći uspeh mi je bio u jednom šumskom lovu na zeca kada me je čika Bata dva puta postavio na mesta gde će po njegovom mišljenju psi isterati zeca i oba puta sam bio uspešan! Ah kako sam srećan bio tad!

Odakle ovu sliku izvadi  yahoo

Bar pogledaj koje je to godine jos bilo,cini mi se jako odavnoo  haha

Inace tog kera kog si pomenuo je sada nemoguce ni slicnoog naci,a kamoli istog,jednostavno ker koji se jednom u zivotu nadje,koji je isao u lov i u dubokoj starosti,u svojoj 15 godini je lovio i zavrsio svoju karijeru.

Svako ko je sa njim lovio a lovili su dosta njih nisu mogli da veruju kako je radio fazane i zeceve,srnu samo pogleda i ne pada mu na pamet da je goni,jednostavno ker sa mozgom,nazalost to se vise ne nalazi.
Sačuvana

Pedja1965
Senior
Van mreže Van mreže

« Odgovor #36 poslato: Август 23, 2015, 07:28:04 »

focus
Sačuvana

ja opraštam mnogo,ali nikad ne zaboravljam ono što mi je učinjeno
svetos
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #37 poslato: Август 23, 2015, 08:32:58 »

Postovani kolega Cile, mozda se ja malo manje razumem u kerove al' na ovoj slici ja nisam video alpskog brak jazavicara. Izvinjavam se ako gresim.
Dobar pogled
Kos
Sačuvana
cile
Senior
Van mreže Van mreže

« Odgovor #38 poslato: Август 23, 2015, 09:32:46 »

Očekivao sam da pitate nešto u vezi bezbednosti u lovu ili za neke pravopisne greške jer je to vaša specijalnost.

A to što niste videli ja vam ne mogu pomoći. I ja sam gledao silne slike sa lovačkih hajki i druženja ali vas ne prepoznah.
Sačuvana
goranv
Lovac veteran
Na mreži Na mreži

Najbolji na forumu Lorist u 2015 godini

« Odgovor #39 poslato: Август 23, 2015, 09:52:40 »

Veliki pozdrav,za Batu i njrgovu grupu hi
Sačuvana

franki
Iskusan lovac
Van mreže Van mreže

« Odgovor #40 poslato: Август 24, 2015, 09:24:12 »

Taj zuti se kod mene naziva dodz,mada i oni mogu da posluze u nedostatku rasnih pasa.
Sačuvana
ProfiHunter
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #41 poslato: Август 24, 2015, 09:36:09 »

Veliki pozdrav,za Batu i njrgovu grupu hi

Gorane,u to ime  drinks
Sačuvana

goranv
Lovac veteran
Na mreži Na mreži

« Odgovor #42 poslato: Август 24, 2015, 11:18:16 »

Grupa koja lovi onako kako treba da se lovi,postuje se dogovor-niko ne pita a sto ovako,bolje bi bilo kako ja mislim,znaci jedan se pita,a ne ko ovi moji svi pametni jedno se dogovorimo a svako radi kako misli.Lovi se na "misice" nema dzipova,nema stanica.Lovina se postuje,svaka lisica i sakal su doneti na zborno mesto.Ukratko ja sa strane o Batinoj grupi. hi
Sačuvana

ProfiHunter
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #43 poslato: Август 24, 2015, 03:07:13 »

Grupa koja lovi onako kako treba da se lovi,postuje se dogovor-niko ne pita a sto ovako,bolje bi bilo kako ja mislim,znaci jedan se pita,a ne ko ovi moji svi pametni jedno se dogovorimo a svako radi kako misli.Lovi se na "misice" nema dzipova,nema stanica.Lovina se postuje,svaka lisica i sakal su doneti na zborno mesto.Ukratko ja sa strane o Batinoj grupi. hi

Hvala jos jednom Gorane  hi

Ali ovim upisom rizikujes da se zameris nekim "istaknutim"clanovima ovog foruma koji su prepuni dozivljaja i iskustva iz raznih situacija iz lova,koji su podelili sa nama na forumu.

Sačuvana

goranv
Lovac veteran
Na mreži Na mreži

« Odgovor #44 poslato: Август 24, 2015, 03:52:01 »

Gorana Krilasa i Borisu Profija smatram za velike prijatelje,dobre ljude i odlicne lovce.
Sačuvana

Stranice: 1 2 [3] 4   Idi gore
Štampaj
Prebaci se na: