DOBAR POGLED ŽELI VAM VAŠ LORIST TIM.
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

Napredna pretraga

161374 poruka u 7276 tema- 6983 članova - Poslednji član: blorist

Новембар 21, 2019, 12:12:52
Novi SadBeogradNišValjevoPrištinaBanja LukaPodgorica
Prvi srpski lovački forumLoristLovni reviri (Urednik: swift)Ristovaca, komercijalni lov!
Stranice: [1] 2 3 ... 8   Idi dole
Štampaj
Autor Tema: Ristovaca, komercijalni lov!  (Pročitano 53425 puta)
Nforce
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

Pol: Muškarac

LD "Stara Pazova"

WWW E-mail
« poslato: Фебруар 13, 2010, 10:28:49 »

Zamolio bih ove starije, spretnije i iskusnije da napisu koju rec o komercijalnom lovistu Ristovaca, iskustva, lov, dozivljaje, pravila itd. Ja sam cuo dosta o lovistu, naime minimum je 6 osoba u "grupnom" lovu, dorucak i rucak, tri fazana ide u cenu, ostalo se doplacuje (cini mi se oko 10 eu).
Evo ovde neki link:
http://www.vojvodinasume.rs/indexnivo.php?&nivo_1=9&nivo_2=27&nivo_3=48&naziv3=Ristova%E8a,%20Ba%E8
Sačuvana

MikaHunter
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

I don't regard nature as a spectator sport.

« Odgovor #1 poslato: Фебруар 13, 2010, 10:41:15 »

Pa ovde bi bilo najbolje da se Krauc javi i sve ti lepo objasni.
Sačuvana

No matter what happens, whether you succeed or not, if you stand up and do it right and pay attention, hunting will always give you what you need. It may not be what you were looking for, but it will absolutely be important enough to justify whatever you      -- Jacob Bowers
Marko
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #2 poslato: Фебруар 14, 2010, 11:32:03 »

Nisam lovio u Ristovaci,
al po pricama drugih - treba obavezno otici i isti doziveti.

Usluga je savrsena, klopa super, lov je poligonski, transport-ako platis i uslovi puta dozvoljavaju zaprega, vatra, prica...idila lovacka.

Ako ima zainteresovanih, ja sam ZA pa da se organizuje jedna grupa...
Sačuvana

Dobar pogled!
MikaHunter
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #3 poslato: Фебруар 14, 2010, 11:43:06 »

Moj matori je bio tamo sa nasim kolegom sa foruma WOLF-om i jos par lovaca i proveli se extra,ja sam planirao da kad malo otopli sakupim ekipu u odemo tamo.Neznam samo dali oni imaju pse ili ti vodis svog.
Sačuvana

No matter what happens, whether you succeed or not, if you stand up and do it right and pay attention, hunting will always give you what you need. It may not be what you were looking for, but it will absolutely be important enough to justify whatever you      -- Jacob Bowers
Nforce
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

LD "Stara Pazova"

WWW E-mail
« Odgovor #4 poslato: Фебруар 14, 2010, 01:01:24 »

Ne treba meni da objasnjava nego svima nama i onima za ubuduce koje bude zanimalo!
Cuo sam sve najbolje o tom reviru od dosta ljudi. Moji iz LU su isli, sad smo opet uplatili nekih 600 fazana kod njih, tako da ce opet biti neko gostovanje.
Planiram sa drustvom ici, cim se skupimo i zavrsimo neke formalnosti!
Sačuvana

MikaHunter
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #5 poslato: Фебруар 14, 2010, 01:34:29 »

Fazanerija u Ristovaci vazi za najbolju u Evropi.
Sačuvana

drinski
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #6 poslato: Фебруар 14, 2010, 02:35:13 »

Mi smo prosle godine uzeli fazane od njih i ekstra su se pokazali! Ove godine cemo opet od njih da uzmemo! Kvalitet ,operjanost i prvi put cini mi se da je ispostovana i starost fazana od 12 nedelja dosada kada smo kupovali od drugih fazanerija dobijemo pilice a platimo 12 nedelja!
Sačuvana
Jäger und Jagd
Global Moderator
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

Jagd ist kein Hobby, Jagd ist Leidenschaft!

« Odgovor #7 poslato: Фебруар 14, 2010, 04:09:29 »

Vredi otici, ne samo radi pucanja  agree!
Ostalo ce te sami prokomentarisati  haha.

Sačuvana

I*A*A*M*M
Gaga Lovac

Pisi i Citaj Istinu.
Lazes Druge, Lazes i Sebe.
MikaHunter
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #8 poslato: Фебруар 14, 2010, 04:18:59 »

Evo imam i ja par slika sto je moj matori zabelezio za uspomenu

Sačuvana

acalovac
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #9 poslato: Фебруар 15, 2010, 04:00:19 »

Ma nas Nikica (krauc)radi tamo pa najbolje da on objasni a ja sam lovio pre par godina i sve je tacno to sto hvale! hi
Sačuvana
MikaHunter
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #10 poslato: Фебруар 15, 2010, 05:58:46 »

Tako je,najbolje da se javi Nikica
Sačuvana

krauc
Global Moderator
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

NAJBOLJI NA FORUMU LORIST U 2009 GODINI

« Odgovor #11 poslato: Фебруар 15, 2010, 06:47:48 »

Lepo je cuti ovako lepe komentare o svom lovistu i poslu koji radis.Dosta reportaza iz lova je objavljeno pod temom lov fazana.Nazalost moram obavestiti kolege da su svi termini zauzeti,tako da uslovi koji su sad nece vaziti iduce sezone,pa ih necu ni pisati i inace mogu samo na PP.Objavit cu jos koju sliku uveren da su sve pohvale koje dobijamo zasluzene!

DOBAR POGLED!!!
Sačuvana
MikaHunter
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #12 poslato: Фебруар 15, 2010, 08:17:51 »

Nema sta,uredjeno,sredjeno,organizacija extra...pravo mesto za lov i uzivanje.

Sačuvana

huntinggirl1
Senior
Van mreže Van mreže

Pol: Žena

najbolja na forumu u 2010.godini

« Odgovor #13 poslato: Фебруар 15, 2010, 09:06:50 »

o ristovači mnogi mogu samo da maštaju, tj ukratko,
u četvrtak sam bila u lovu kod Baneta i Nikice, nezaboravan lov, sneg i mećava, dočekali nas domaćinski, doručak pravi lovački, u terenu nas sačekale 3 mađarske vižle, dva stera i jedna optrodlaka nemica, vodiči odlični, Sam ambijent svežeg snega je bio doživljaj, a ne onako dobra organizacija, sve pod kontrolom našeg drugara Nikice, fazana samo da se mašta o takvom broju u mnogim lovištima,
naj kraće nezaboravan lov.
ručak pravi sa odličnim druženjem,
ko nije išao treba da žali,
takav lov je zaista lov za dugo prepričavanje,
lovište je posebna priča, sačeka vas srnica na dvadesetak koraka...
treba ići, slike kasnije
Sačuvana
MikaHunter
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #14 poslato: Фебруар 15, 2010, 09:15:34 »

o ristovači mnogi mogu samo da maštaju,....

Pa koleginice i jeste tako ali ne zbog finansija,vremena....itd nego kod Nikice je haos sve rezervisano ja sam hteo sa jos njih 12 lovaca iz Mladenovac i dva gosta iz inostranstva ali nazalost sve puno do jeseni.
Sačuvana

Stranice: [1] 2 3 ... 8   Idi gore
Štampaj
Prebaci se na: