DOBAR POGLED ŽELI VAM VAŠ LORIST TIM.
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

Napredna pretraga

161396 poruka u 7278 tema- 6986 članova - Poslednji član: nikola025

Децембар 09, 2019, 04:14:58
Novi SadBeogradNišValjevoPrištinaBanja LukaPodgorica
Stranice: 1 [2]   Idi dole
Štampaj
Autor Tema: Wild kamera  (Pročitano 9295 puta)
Jäger und Jagd
Global Moderator
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

Pol: Muškarac

Jagd ist kein Hobby, Jagd ist Leidenschaft!

« Odgovor #15 poslato: Септембар 21, 2008, 02:37:09 »

www.profitechrevier.at
U vezi Wild Kamere > Kliknite na Zielfernrohre,Ferngläser und Optische Geräte.
Sačuvana

I*A*A*M*M
Gaga Lovac

Pisi i Citaj Istinu.
Lazes Druge, Lazes i Sebe.
Hemingway
Global Moderator
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

elmarino019@gmail.com
« Odgovor #16 poslato: Јануар 08, 2014, 10:27:02 »

https://plus.google.com/photos/105562002992815386224/albums/5957200147374452641?banner=pwa
Sačuvana
samostrel 007
Senior
Van mreže Van mreže

« Odgovor #17 poslato: Јануар 28, 2016, 09:35:56 »

Prosle godine poklonim drugaru Wild Kameru  i covek ostade bez nje.
Kako to kod nas i sa nasim ljudima biva covek nije nigde a niusta siguran.Koja je to kultura i postovanje prema kolegi lovcu.Po meni mu je to verovatno skinuo neko ko je i znao za mesto prihrane i postavljanja kamere.
Desavalo mi se da po planinama idem i naidjem na lovacki noz zaboden u drvo,sekiricu,zastitnik za optiku,neko naso zabo na drvo da je vidno i podpisao kao nadjeno.
Pitam se kad ce to kod nas da zazivi.
Sačuvana
MikaHunter
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

I don't regard nature as a spectator sport.

« Odgovor #18 poslato: Јануар 28, 2016, 08:00:48 »

ja imam tri kamere dve stoje na istom mestu vec dve godine,a treca njoj stalno menjam lokaciju vislje u krosnjama on je konkretno zbog lopova i imao sam par situacija da kradu iz hranilista kukuruz u klipu,kolutove od soli cak su mi ukrali hranilicu za zrnastu hranu.
Najbolje je dve jedna snima divljac,a druga dobro skrivena snima lopove jer nazalost policiju to nezanima ako bi prijavio nestanak,vec lepo slike,utvrdi se koje i kod upravnika,lovocuvara i oni rese tako je bar bilo kod nas.
Sačuvana

No matter what happens, whether you succeed or not, if you stand up and do it right and pay attention, hunting will always give you what you need. It may not be what you were looking for, but it will absolutely be important enough to justify whatever you      -- Jacob Bowers
ProfiHunter
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #19 poslato: Фебруар 02, 2016, 11:34:12 »

Ja kada bih postavio kameru kod mene,nestala bi i ona i drvo i za svaki slucaj jos par stabala,e takva je situacija kod nas.

Tako da sam i hteo to da uradim al nesmem,narocito me zanimalo da postavim na mrcinistu,al tu je ceka i odmah bi nestala.
Sačuvana

Lako je stici do vrha,mnogo je teze  tu i ostati
MikaHunter
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

I don't regard nature as a spectator sport.

« Odgovor #20 poslato: Фебруар 02, 2016, 05:14:28 »

...nije to samo kod nas i preko ista prica imam druga koji je placao kamere oko 400E u francuskoj i tamo mu maznuli dve trecu nisu mogli da skinu nego izlupali.Tako nismo mi gadan narod ima i gorih od nas.
Moju prvu kameru su svi zivi videli od obicnih ljudi koji eto onako setaju kroz sumu,lovocuvara,ljudi koji seku sumu,lopova koji kradu sumu,lovaca,krivolovaca i niko kameru nikad nije pipnuo ali se to brzo proulo i razglasilo kao da sam postavio elektranu pa sam iz predostroznosti izvrsio razne manevre sa kamerama.Ja dok odem do mesta gde parkiram treba mi oko 15km pa odatle do ceke uzbrdo oko 2km mogu da skinu i ceku i hraniliste i sve p materinu tako da ako neko hoce moze da poskida sve kamere i cao ali ipak niko kamere nije dirao do sada.Mada znaju kakav sam pitom  spiteful
Sačuvana

No matter what happens, whether you succeed or not, if you stand up and do it right and pay attention, hunting will always give you what you need. It may not be what you were looking for, but it will absolutely be important enough to justify whatever you      -- Jacob Bowers
Stranice: 1 [2]   Idi gore
Štampaj
Prebaci se na: