DOBAR POGLED ŽELI VAM VAŠ LORIST TIM.
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

Napredna pretraga

161746 poruka u 7320 tema- 7041 članova - Poslednji član: Djura1996

Јун 05, 2020, 03:25:58
Novi SadBeogradNišValjevoPrištinaBanja LukaPodgorica
Stranice: 1 ... 4 5 [6]   Idi dole
Štampaj
Autor Tema: LOKERI (MAMCI ZA LOV)  (Pročitano 64342 puta)
krsma
Junior
**
Van mreže Van mreže

« Odgovor #75 poslato: Септембар 06, 2011, 06:49:11 »

Ja sam napravio neke lokeere za grivase, nisam ih ofarbao jos uvek, ali mi i postavljanje slika bas ne ide.... ne znam zasto  read

http://www.lorist.co.rs/new/forum/index.php/topic,173.0.html
Sačuvana
dsplastx
Početnik
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #76 poslato: Новембар 26, 2011, 06:00:43 »

Drugari samo da obavestim da je gotov mdel guske pa da li ima zaintresovanih.
Veliki pozdrav Sale.
Sačuvana
tomo vrbas
Iskusan lovac
Van mreže Van mreže

Pol: Muškarac

« Odgovor #77 poslato: Новембар 26, 2011, 10:09:17 »

Moze li cena za guscije lokere i koja je najmanja kolicina za naruciti? hi
Sačuvana
Last Call
Iskusan lovac
Van mreže Van mreže

Izrada rucnih vabilica za patke,guske i predatora

« Odgovor #78 poslato: Новембар 26, 2011, 11:43:01 »

Drugari samo da obavestim da je gotov mdel guske pa da li ima zaintresovanih.
Veliki pozdrav Sale.
[/quot
 Zainteresovanih ima uvek! koja je guska ? za suvo ili plutajuca, najbolje je okaciti koju sliku!
Nije mi jesno zasto vecina ljudi koji nesto prodaju neobjavljuju cenu!kao na PM ili ima tel pa moras da nazoves, ili je cena kako za koga....nema ljutis prijatelju samo mala opaska.
Drugo je kad nekom cinis uslugu pa stavis za njege oglas , onda samo tel pa neka se sa njim pogadjaju ali ako prodajs svoje onda opis i cena
Sačuvana

Izrada rucnih vabilica
www.lastcall-vabilice.com
dsplastx
Početnik
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #79 poslato: Новембар 27, 2011, 08:57:06 »

evo objasnjenje ja sam na putu taman kad sam krenuo zavrsio sam model nije krenula da se proizvodi a samo mi je ovim predhodnim postom bio cilj da obradujem ljude da cu da pocnem da je radim posto vec dve godine nisam hteo da je radim.sliku nemogu da okacim ove jedne sto sam napravio nesto neradi na sajtu kako treba.kao drugo js sam sasvim ok majstor i nisam secikesa da radim i bavim se tim stvarima sa cenom kako kome cena patke kod mene je 600 din zadnje dve godine i niko je nije ni jeftinije ni skuplje dobio zato sto je moja zarada 100din.i nakupci koji su dolazili su je dobijali za 600din.a cela akcija moje nabavke i prodaje pataka je bila da bi izasao u susret nekim ljudima sa kojima sam u kontaktu od nekih prvih postova.inqce ja sam bogat majstor radim neke druge stvari a ovo je stvarno iz dobre volje i nisam se obogatio od pataka.za gusku javljam cenu zato sto imam problem skupoce materijals i u bespomucnoj sam potraznji za jeftinijim da bi naravno i sama guska bila sto jeftinija trenutno bi trebala da kosta sa ovom plastikom oko 1400din.ali je necu raditi kao takvu i po toj seni zato sto mislim da treba da bude jeftinija.veliki pozdrav i stvarno ako iko nema neke zle namere onda sam to ja.
Sačuvana
dsplastx
Početnik
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #80 poslato: Новембар 28, 2011, 08:34:08 »

Evo da probam da stavim neku sliku po uputstvu.

Sačuvana
tomo vrbas
Iskusan lovac
Van mreže Van mreže

« Odgovor #81 poslato: Новембар 28, 2011, 08:55:24 »

Loker lepo izgleda,predpostavljam da je u pitanju loker za postavljanje po njivama i da li ima mogucnost rasklapanja radi lakseg transporta i prenosenja?
Sačuvana
dsplastx
Početnik
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #82 poslato: Новембар 28, 2011, 12:31:09 »

Da loker prvenstveno je namenjen za poljanu i moze ra se rasklopi jako brzo i jednostavno trup od krila se povuce na dole i dobiju se dva tanka 5mm parceta koji su velicine kao sto je guska sama znaci u prirodnoj velicini oko 560mm d kljuna do repa.ostalo mi je da smoslim jos sa cime ra se ubode u zemlju da stoji.
Daj te neke sugestije ako ima posto ja nisam lovac pa neznam bas detalje.
Sačuvana
MikaHunter
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

I don't regard nature as a spectator sport.

« Odgovor #83 poslato: Новембар 28, 2011, 09:55:48 »

pre da su to lokeri za vodu
Sačuvana

No matter what happens, whether you succeed or not, if you stand up and do it right and pay attention, hunting will always give you what you need. It may not be what you were looking for, but it will absolutely be important enough to justify whatever you      -- Jacob Bowers
dsplastx
Početnik
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #84 poslato: Новембар 28, 2011, 10:15:04 »

Ma jok mozda sa neka dva plovka sastrane.
Sačuvana
Milan98
Iskusan lovac
Van mreže Van mreže

« Odgovor #85 poslato: Децембар 31, 2017, 11:43:58 »

Pozdrav kolege, zna li neko gde se mogu nabaviti lokeri d.pake, ima li mozda neko ko ih ne korsti a zeli prodati?
Sačuvana
Stranice: 1 ... 4 5 [6]   Idi gore
Štampaj
Prebaci se na: