DOBAR POGLED ŽELI VAM VAŠ LORIST TIM.
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

Napredna pretraga

161370 poruka u 7275 tema- 6981 članova - Poslednji član: lukakaras

Новембар 19, 2019, 06:29:38
Novi SadBeogradNišValjevoPrištinaBanja LukaPodgorica
Stranice: 1 ... 10 11 [12]   Idi dole
Štampaj
Autor Tema: Sačmena municija ''RC''  (Pročitano 108107 puta)
skljo
Iskusan lovac
Van mreže Van mreže

Pol: Muškarac

« Odgovor #165 poslato: Децембар 11, 2016, 04:36:52 »

Od 20 do 50 metara bolje na 50 nego na 10 mada ako si "mlad" lovac pucaces ti i bliže od 10 metara de mi reci koliko si platio kutiju
Sačuvana
KazaMP
Iskusan lovac
Van mreže Van mreže

« Odgovor #166 poslato: Фебруар 23, 2017, 10:18:17 »

Rc sam kupio jer svi iskusniji lovci kazu da je dobar, meni je ovo prva sezona, i koristio sam krusik specijal (patriota covek, hoce domace) ali posle par promasaja koji su bili i vise nego moguci za odstrel fazana, rekao sam ne vise tim patronima... Vezbanjem sam postigao da cekam divljac da poleti i da nanisanim ali patron katastrofa.... Mozda nekima odgovara za mene je to vrlo los patron, mnogo sam se razocarao.... Koja je pozeljna daljina za ovaj patron da se puca?

Svaki patron je dobar ako naciljas kako treba !

Uzmes nekoliko vrsti patrona ( 10 zbog fazana ) , zatim karton 2m x 2m  ! odes negde gde smes da pucas !
izmeris 40 koraka ( 40m ) i vidis kakav pospip sacme baca tvoja puska ! isto to uradis i na 20m i vidis na koju razdaljinu trebas da vozis fazana ! Smiley

Ja kada lovim na livadi koristim Rc sa casicom a u sumi stavim  u polucok rc bez casice ! Smiley

dedina ruska jednocevka ima duuuugaaackuuu cev i na 60m i jace ima pola petra posip Cheesy
Sačuvana
majer
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #167 poslato: Јануар 06, 2019, 02:02:25 »

Ljudi da li neko od vas ima iskustva sa metkom RC 4 PICCIONE?
U pitanju je metak sa 36g sacme al sa pritiskom od 690 bara
Sačuvana
D.D.
Iskusan lovac
Van mreže Van mreže

« Odgovor #168 poslato: Јануар 06, 2019, 09:25:44 »

Zadnje od RC sto sam koristio bilo je RC 40 Semi magnum 3,7 mm. iz Browning Auto 5 u lovu na guske.Metak je odlican iako nisam ljubitelj teskih granulacija.Odstreli na maksimalnim daljinama,cak ni trzaj nije jak.Nije bilo ranjavanja ni jednog,sve pad u vatri.Prezadovoljan.
Sačuvana
drinski
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

Pol: Muškarac

« Odgovor #169 poslato: Јануар 06, 2019, 09:27:23 »

Ljudi da li neko od vas ima iskustva sa metkom RC 4 PICCIONE?
U pitanju je metak sa 36g sacme al sa pritiskom od 690 bara

Kod mene na testu ovih dana za sada dobar . Ja ga uzeo za dalje mete jedan metak otvorio korpica za daleka pucanja.Olovo uzeo cekic i ukucao ga u ivericu strana koju sam udarao minimalna deformacija strana u iverici bez deformacija. Metak ima malo jaci trzaj sve u svemu za sada sam zadovoljan ali tek sam ispucao desetak metaka . Za sada sam zadovoljan! hi
Sačuvana
majer
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #170 poslato: Јануар 07, 2019, 08:40:01 »

Da li mislite da je pogodan za starije sacmarice i sacmarice koje su malo “neznije” sulovke i ostale?
Sačuvana
Stranice: 1 ... 10 11 [12]   Idi gore
Štampaj
Prebaci se na: