DOBAR POGLED ŽELI VAM VAŠ LORIST TIM.
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

Napredna pretraga

160282 poruka u 7127 tema- 6868 članova - Poslednji član: stevan.tr

Децембар 19, 2018, 05:50:38
Novi SadBeogradNišValjevoPrištinaBanja LukaPodgorica
Stranice: 1 ... 5 6 [7]   Idi dole
Štampaj
Autor Tema: BELOM  (Pročitano 36794 puta)
svetos
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #90 poslato: Март 25, 2016, 03:06:41 »

ПП је забрањен у лову у Репубилици Србији!

Zabranjen je za lovce,dok za krivolovce nije. Veoma se dobro prodaje i odlicno se pokazao na stetocine tipa srnece divljaci. Naravno tamo gde je smatraju stetocinom koja samo zeza kerove i smeta im da gone zeca i lisicu
Dobar pogled
Kos
Sačuvana
Pecha
Junior
**
Van mreže Van mreže

« Odgovor #91 poslato: Март 25, 2016, 03:33:41 »

Nisam znao za PP-jac, mislim mladji sam lovac ali nikad niko nije oko mene to spomenuo. A i svi imaju bar po 2 PP-a kod sebe. I planirao sam da skoknem do snajpera da uzmem nekoliko kugli ili PP, posto PP otpada, onda samo kugle.

Ali kad sam vec pokrenuo pitanje zanima me, opet pitam, koje su tvrdoce kugle i PP od beloma i krusika ? Vidim kugle baskeri kal. 16 nema nigde oko mene pa reko onda nesto domace da uzmem.
Sačuvana
Max011
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

To sam ja samo me zeza komp...

« Odgovor #92 poslato: Октобар 22, 2018, 02:30:03 »

Moram da pohvalim "običnog" Beloma što se tiče baruta. Tačnije u poslednja dva lova pucana njihova desetka. Prijatno je i primetno stanje cevi bez mnogo gareži. Obično barut u njima začadi da izgledaju kao sulundar bubnjare. Ovako malo spreja i par krpica i cevi se cakle kao staklo!
Sačuvana

Teško je prvih 100 godina...
crni đorđe
Global Moderator
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

Pol: Muškarac

« Odgovor #93 poslato: Октобар 23, 2018, 08:26:11 »

A rade ga i bez korpice. I cijena mu dobra. U trgovinama Juventa, u Republici Srpskoj, kutija 25 komada 15 KM.
Sačuvana
skljo
Iskusan lovac
Van mreže Van mreže

Pol: Muškarac

« Odgovor #94 poslato: Октобар 25, 2018, 12:58:33 »

Koristio belom samo na prepelicu sa korpicom i bio prezadovoljan cista cijev kud nanesem tu i pogodim imao 2 kutije i taman odem da kupim daj 6 kutija on pakuje ja pogleda bez korpice reko necu taj imas sa korpicom kaze nemam ljudi kupuju i taj i ono standardno ubijedjivanje prodavca da ti uvali nesto sto ne zelis u juventi odnosno jacimovic cijena tog bez korpice 80pf po komadu odnosno 20km kutija tako da  nista od druzenja sa belomom makar dok je bilo ljetnog lova
Sačuvana
Stranice: 1 ... 5 6 [7]   Idi gore
Štampaj
Prebaci se na: