DOBAR POGLED ŽELI VAM VAŠ LORIST TIM.
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

Napredna pretraga

161393 poruka u 7277 tema- 6986 članova - Poslednji član: nikola025

Децембар 06, 2019, 11:57:09
Novi SadBeogradNišValjevoPrištinaBanja LukaPodgorica
Prvi srpski lovački forumLoristOčuvajmo prirodu (Urednik: swift)Slike iz Prirode (pokrajina, lovište...)
Stranice: 1 ... 18 19 [20] 21 22   Idi dole
Štampaj
Autor Tema: Slike iz Prirode (pokrajina, lovište...)  (Pročitano 105148 puta)
dule v
Iskusan lovac
Van mreže Van mreže

Pol: Muškarac

« Odgovor #285 poslato: Септембар 03, 2014, 06:05:53 »

evo nesto slika i iz Crne Gore  hi

Sačuvana
crni đorđe
Global Moderator
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #286 poslato: Септембар 03, 2014, 08:41:57 »

Surova ljepota, od koje zastane dah! hi
Sačuvana
Brno
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #287 poslato: Октобар 01, 2014, 01:34:37 »

Evo malo detalja iz mog lovačkog društva, tereni u blizini reke Tise.

Sačuvana
Djura Radivojevic
Global Moderator
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

DJURA LOVAC

« Odgovor #288 poslato: Октобар 01, 2014, 09:15:55 »

Ajoj kad gledam cini mi se da cujem kako grokcu iz gustisa  music
Sačuvana
Brno
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #289 poslato: Октобар 02, 2014, 01:39:23 »

11 kilometara šume uz tisu, od nasipa do reke ima od 2km do najmanje 200m u jednom kratkom delu od pola kilometra, sve ritska šuma, bare sa trskom, forlandi a sa druge strane nasipa trske i mlade hrastove šume, ritski pašnjaci i nešto malo obradivih površina, raj za svinje, šakale, srneću divljač.... inače biće uskoro proglašeno rezervatom prirode ritovi donjeg potisja.
Sačuvana
Djura Radivojevic
Global Moderator
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

DJURA LOVAC

« Odgovor #290 poslato: Октобар 03, 2014, 02:42:45 »

Kao i kod mene,sto je bolji deo lovista oni ga uzimaju i proglasavaju rezervatom i udaraju zabranu.
Sačuvana
isa
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

najbolji na forumu u 2010.

« Odgovor #291 poslato: Новембар 23, 2014, 05:57:13 »

Pozdrav svim kolegama lovcima ,da se javim da sam dobro i da po svom običaju na  post  zakačim  bar jednu sliku.Svako godišnje doba ima svojih ljepota,možemo mi to godišnje doba voliti više ili manje ali definitivno , jesen ima najljepše  boje.
Na ovom mjestu često stanem ,sjednem  na taj stari panje da odmarim i uživam u prirodi,miru i tišini .U bilo kojem smjeru da pogledam navre tisuće sjećanja  na predhodne događaje  koji iako do tada blijedi i pomalo zaboravljene iskoče i osvježe mi mnoge događaje do sitnih detalja.
Ja vas sve pozdravljam sa ovom slikom , sve koji me znaju ili ne znaju i želim svima puno zdravlja ,sreće i uspjeha u lovu.
Dobar pogled,isa :drinks:v
Sačuvana

MikaHunter
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

I don't regard nature as a spectator sport.

« Odgovor #292 poslato: Новембар 23, 2014, 04:13:13 »

Pozdrav Iso,prelepa fotografija. hi
Sačuvana

No matter what happens, whether you succeed or not, if you stand up and do it right and pay attention, hunting will always give you what you need. It may not be what you were looking for, but it will absolutely be important enough to justify whatever you      -- Jacob Bowers
erwolf
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #293 poslato: Новембар 23, 2014, 08:23:00 »

veliki pozdrav majstoru  hi drinks hi
Sačuvana
Djura Radivojevic
Global Moderator
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

DJURA LOVAC

« Odgovor #294 poslato: Новембар 23, 2014, 11:58:12 »

Pozdrav Iso  hi  drinks
Sačuvana
ProfiHunter
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #295 poslato: Новембар 24, 2014, 06:21:52 »

Sačuvana

Lako je stici do vrha,mnogo je teze  tu i ostati
NeLe001
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #296 poslato: Новембар 26, 2014, 09:51:58 »

Поздрав Ишо, драго ми је било за видети твој упис. Наравно, прелепа слика, а како и не би када имаш такву лепоту од терена у околини.
 drinks
Sačuvana

isa
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #297 poslato: Децембар 26, 2014, 09:26:00 »

Pozdrav drage kolege ,sve vas pozdravljam kako vas  koji me znate ali sve ostale ,živili  drinks

Moja slika je iz prirode i sa prozora moje kuće , imam sreću što u prirodi  živim pa uvjijek mogu puknuti sa prozora neku sliku za  ovu temu ili  neke slične temu.

Život u prirodi ima  neke prednosti ali i neke mane a slike će vam sve reći .
Nekada davno nisam pucao samo slike  whistle

Po prvoj slici ,ne vidite slici mane  ,samo lijep pogled sa prozora moje kuće na moj brod i moj stari Tomos .Ja imam  više mana a  najgora mi je ova srčana biggrin  a tomos ima tek dvije.
Prva  mana ,teško pali ,treba potegnuti desetak puta,druga ,kada upali ,neće da se izgasi.
Ali to je takva vrsta motora ,da  ga nemam  nebi imao uopće potrebe psovati,možda bi čak i zaboravio . laugh

Druga slika ,šta da napišem ali ova patka ne pokazuje respekt prema  nekada  nemilosrdnom lovcu  pataka,lisaka ,lisica,svinja i ukratko svega što leti,pliva ,roni,trči ,puzi i skače.

Treća slika je još jasnija ,ne da se taj patak ne boji već mi svaki dan "unerede" brod i motor ,valjda je to zahvala što ih svaki dan hranim. Opraštam im ,one prljaju a ja čistim,možda mi vraćaju stare dugove.Prije  petnestak godina bi to bilo sasvim drugačije ali na njihovu sreću  sada su neka druga vremena . hi

Sreća je njihova ali i moja  jer tada taj patak nebi bio siguran ali nebi ni penta ,sigurno bi i ona zaradila koju kuglicu sačme.

Pozdrav od ise hi

Sačuvana

MikaHunter
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

I don't regard nature as a spectator sport.

« Odgovor #298 poslato: Децембар 26, 2014, 10:33:36 »

Pozdrav Iso legendo hi hi,bogami dosta tema se lagano gasi jer nepises
Sačuvana

No matter what happens, whether you succeed or not, if you stand up and do it right and pay attention, hunting will always give you what you need. It may not be what you were looking for, but it will absolutely be important enough to justify whatever you      -- Jacob Bowers
isa
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #299 poslato: Децембар 27, 2014, 09:03:15 »

Pozdrav Iso legendo hi hi,bogami dosta tema se lagano gasi jer nepises

Pozdravljam te  hi

Kako je lovu došao kraj ,tako je i pisanju.Sve u svoje vrijeme,bilo je lijepo dok je trajalo.Nostalgija za svime postoji nekada je veća ,nekada manja ali je podnošljiva.
Što se tiče postova,puno sam napisao ,stavio slika,videa na čak četri lovačka foruma.
Po mojoj gruboj procjeni radi se od više od 5000 postova a znate i sami,moji postovi mogu biti svakakvi jedino  nisu mogli biti kratki.Znam samo da sam tih godina potrošio  više tipkovnice. laugh
Dosta toga pisanog materijala je sačuvano  i nalazi se na forumima ,neke slike su se izgubile  ali trag koji sam ostavio  ,nije baš svjež ali još je vidljiv.Video snimke prolaze najbolje i uprkos  činjenici da nema novih snimka  već više od 3 godine ,moj video kanal ima i dalje rast ,čak 50.000 posjeta svakog mjeseca.Očito je još uvjek zanimljiv jer je imao ukupno 2.000.000 pregleda.Tako da smatram da iako ne lovim,ne pišem i nema novih videa ,moj raniji rad i trud i moja  "djela" stoje i dalje , rade sama  kao i da sam  još aktivan.Eto toliko,uvjek su me drugi hvalili a sada kada se javim sam spao na to da sada hvalim sam sebe a kako mi ide ,mislim dosta dobro a vidite i sami. laugh
Živjeli i dobar vam pogled

Po mom običaju  ,post bez slike se ne računa pa evo sa slike je  vidljivo koliko 10- pataka može unerediti brod svojom brzom probavom za samo  jedan jedan  dan.Za više dana ,bolje da vam ne pokazujem wacko

Moram ih naučiti da taj položaj na čamcu nije dobar,trebale bi stajati  obratno sa guzicom prema vodi i nebi bilo meni problema.
Onu patku  na slici lijevo od tomosa sam već naučio,to je pravi položaj jer tako treba biti jer sve ide ravno u vodu . laugh

Sačuvana

Stranice: 1 ... 18 19 [20] 21 22   Idi gore
Štampaj
Prebaci se na: