DOBAR POGLED ŽELI VAM VAŠ LORIST TIM.
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

Napredna pretraga

161364 poruka u 7275 tema- 6980 članova - Poslednji član: aleksa101

Новембар 17, 2019, 08:25:20
Novi SadBeogradNišValjevoPrištinaBanja LukaPodgorica
Prvi srpski lovački forumLoristOčuvajmo prirodu (Urednik: swift)Slike iz Prirode (pokrajina, lovište...)
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 22   Idi dole
Štampaj
Autor Tema: Slike iz Prirode (pokrajina, lovište...)  (Pročitano 104779 puta)
Ћира
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

Pol: Muškarac

[IMG]http://i63.tinypic.com/xe3afb.jpg[/IMG]

« Odgovor #15 poslato: Фебруар 04, 2010, 07:15:56 »

REPUBLIKA SRPSKA - pogled sa Crnog vrha

Greska je u datumu 3.02.2010
Sačuvana

Ја нисам човек ја сам вук.Ја не причам ја завијам.Не завијам што ме је страх,не завијам што сам бесан.Завијам да би ме чуо чопор мој, да би ме чули вукови да би ме чула вучица и да би ме чули вучићи.Да се окупи чопор мој.А кад се окупи чопор мој, бојте те се пси!!! Цар Душан Силни
Nforce
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

LD "Stara Pazova"

WWW E-mail
« Odgovor #16 poslato: Фебруар 06, 2010, 10:52:05 »

Prelepo izgleda, osecam da vazduh, koliko je cist, grebe pluca! Divota
Sačuvana

graničar
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #17 poslato: Фебруар 15, 2010, 07:27:06 »

Slika iz prirode ...

Sačuvana
Ћира
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

[IMG]http://i63.tinypic.com/xe3afb.jpg[/IMG]

« Odgovor #18 poslato: Фебруар 15, 2010, 08:49:56 »

LU Beograd

Slikao kolega lovac Mladen
Sačuvana

Ја нисам човек ја сам вук.Ја не причам ја завијам.Не завијам што ме је страх,не завијам што сам бесан.Завијам да би ме чуо чопор мој, да би ме чули вукови да би ме чула вучица и да би ме чули вучићи.Да се окупи чопор мој.А кад се окупи чопор мој, бојте те се пси!!! Цар Душан Силни
isa
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

najbolji na forumu u 2010.

« Odgovor #19 poslato: Фебруар 17, 2010, 10:51:41 »

Bio sam opravdano odsutan 10-tak dana,slika je naravnom morska,vjerujem da će se kontinentalcima čak i  svidjeti.Volio bi da mogu reći da se svidjela i mene ,nije iz nekih drugih razloga ali to nije ni bitno.To je grad koji je jedan rimski car Dioklecian izabrao za mjesto gdje će živjeti ,podignuti carsku palači na čijim je temeljima nastao grad Split.

Motiv,naravno  morski,Jadransko more,brodovi u pozadini,željezni a ne tonu   whistle  i  otoci ,Brač,Hvar,Šolta pa čak se nadzire  u daljini otok Vis.Vjerujem da će vam se slika svidjeti a koju sam  ja gledao desetak dana ali na mene nije napravila  utisak,naprotiv svaki dan sam radio na tome kako da se rješim tog pogleda . sarcastic

Sačuvana

NeLe001
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #20 poslato: Фебруар 17, 2010, 11:49:26 »

Много је леп поглед са Хвара на Сплит када си на мору. Улазак у Сплит са мора се види као нека капија...не знам како бих то објаснио речима, а слику на жалост немам.
Sačuvana

isa
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #21 poslato: Фебруар 18, 2010, 09:25:29 »

Много је леп поглед са Хвара на Сплит када си на мору. Улазак у Сплит са мора се види као нека капија...не знам како бих то објаснио речима, а слику на жалост немам.

I ja bi u ovom slučaju  gledati Split sa te morske  strane,ako si gledao  sa Brača ,gledao si prema Splitu kroz prolaz između otoka Brača i otoka Šolte.To se zovu Splitska vrata.
Bio sam na nekim  redovnim pretragama u  bolnici ,slike su sa bolničkog prozora pa mi nije baš legao pogled sa tog mjesta,a i kome bi. laugh   
Ovih par slika je slikano mobitelom pa nisu baš kakve bi ja želio ali na ovoj drugoj slici se vidi lijevo  komadić Brača  koji se stopio sa Hvarom u prvom planu ,morski prolaz kojeg se sjećaš i desno otok Šolta.Neznam na slici dali će se vidjeti ali u pravcu tog prolaza gledano iz Splita  vidi se u daljini  čak otok Vis.
Taj trajekt  je na redovnoj linija Split - Brač za mjesto Supetar.Poz

Sačuvana

Max011
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

To sam ja samo me zeza komp...

« Odgovor #22 poslato: Фебруар 18, 2010, 10:25:10 »

He he znam o čemu govoriš  drinks . Ova mala tačkica izmedju Šolte i Brača je ostrvo Mrdulja na kojem je bio svetionik. Valjda je tu i sada. Meštani Milne zovu taj akvatorij ,,IZMEDJU RUSA I FRANCUZA,, jer se tu nekad odigrala pomorska bitka sa predjašnje pomenutim učesnicima. Inače kad su se bracani podnapili rujna vina rešili su da ostrvce Mrdulju privuku sebi pa su je uvezali palamarima (debelim brodskim konopima) i vukli na vesla ka Milni. Pošto su se konopi nakvasili malo su se i rastegli i ekipi u kajićima se činilo da su privukli ostrvo taman toliko koliko je trebalo. Posle je ekipa na kantunu uz vino i srdele dugo kantala (višeglasno pevala bez instrumenata)...  buba Pošto je obala Šolte i Brača dosta razrudjena  u nekoj od tih prelepih malih uvala uvek ima zaljubljenih parova u brodićima. Jednom sam i lično bio u romantičnom krstarenju pa ,,san se malo zania,, i umalo nas Liburnija nije zgazila jer se čamac odvezao sa veza i plutao po plovnom putu u vratima. Nije baš prijatno kad te gologuzog preseče brodska sirena  taunt
Sačuvana

Teško je prvih 100 godina...
NeLe001
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #23 poslato: Фебруар 18, 2010, 10:31:01 »

Исо, вероватно си у праву. hi

Макс, луд си ко струја.  lol lol lol

Није ми овде екстерни хард. Кад га нађем, окачићу слику где се море и небо спајају...
Плави хоризонт...
Sačuvana

isa
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #24 poslato: Фебруар 18, 2010, 04:24:43 »

von MaksimilianI ,nisi jedini koji je izabrao pogrešan tajming za romantiku.Jedan lik je također bio u sličnoj situaciji samo ga je trajekt zaobišao  bez trube na  radost putnika koji su navijali i pljeskali.Taj trajekt nije čak ni trubio,prepostavka je da mu nije radila sirena. laugh
A ne  nećete mi to natovariti na leđa ,ja nisam ako ste mislili na mene ,ja sam dobar.  drinks
Sačuvana

NeLe001
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #25 poslato: Фебруар 18, 2010, 05:08:18 »

Ало швалери... немој сад ту да ми се фалите... nono
Ми немамо море, али зато имамо поља и ливаде spiteful

Мислим да би требали да отворите нову тему  taunt
Ал би ту било пискарања...
Sačuvana

Max011
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

To sam ja samo me zeza komp...

« Odgovor #26 poslato: Фебруар 19, 2010, 09:39:09 »

Kad smo kod livada .. jednom sam tako ... blush2  drinks
Sačuvana

Teško je prvih 100 godina...
isa
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #27 poslato: Фебруар 19, 2010, 01:56:01 »

Nemogu da ne iskoristim par dana snijega koji je pao nedavno kod nas da vam pokažem kako se snijeg uklapa  uz mora i ovaj naš kamenjar .Slike  nisu loše ali zar mi nije dovoljna briga i sam ovaj teški i  surovi kamenjar.E sada zamislite sve to kamenje  i po tome malo snijega i leda.Za lov ,kombinacija  od koje boli glava a bole i sva ona mjesta na koja padnem.
Da ne morate zamišljati  ,evo par slika .
Prednosti ,kada dobro pogodite  DS ,nemate problema sa transportom,ona je u podnožju već za minutu.
Naravno za lovce ne preporučam tako brzu varijantu silaska whistle.

Sačuvana

isa
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #28 poslato: Фебруар 27, 2010, 07:06:29 »

Jedna morska iz mog malog mista,more ,brodovi,mreže ,vrše za ribu ,u pozadini brda, jedno od " mojih lovišta "

Sačuvana

MikaHunter
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

I don't regard nature as a spectator sport.

« Odgovor #29 poslato: Фебруар 27, 2010, 10:20:07 »

prelepe slike Iso,svaka cast good hi clapping
Sačuvana

No matter what happens, whether you succeed or not, if you stand up and do it right and pay attention, hunting will always give you what you need. It may not be what you were looking for, but it will absolutely be important enough to justify whatever you      -- Jacob Bowers
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 22   Idi gore
Štampaj
Prebaci se na: