DOBAR POGLED ŽELI VAM VAŠ LORIST TIM.
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

Napredna pretraga

161393 poruka u 7277 tema- 6986 članova - Poslednji član: nikola025

Децембар 05, 2019, 08:20:43
Novi SadBeogradNišValjevoPrištinaBanja LukaPodgorica
Prvi srpski lovački forumLoristOčuvajmo prirodu (Urednik: swift)Stradanje u Prirodi na neki drugi nacin
Stranice: 1 2 3 [4] 5   Idi dole
Štampaj
Autor Tema: Stradanje u Prirodi na neki drugi nacin  (Pročitano 34085 puta)
hunter017
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

Pol: Muškarac

Ситуација никад није била тако озбиљна као увек.

« Odgovor #45 poslato: Август 11, 2011, 01:58:40 »

Nisi valjda crni mito  bad
Sačuvana

Најкритичнија су у животу прва три минута!
А и последња три!
dragan2229
Senior
Van mreže Van mreže

drdragan@verat.net
« Odgovor #46 poslato: Август 11, 2011, 07:06:07 »

Profesionalna deformacija  lol
Sačuvana

Hemingway
Global Moderator
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

elmarino019@gmail.com
« Odgovor #47 poslato: Август 11, 2011, 07:12:18 »

Morao je da predje na perTu ,sta da radis...
Sačuvana
dr.mita
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

Mislimmmm, nisam ginekolog ali mogu pogledati!

« Odgovor #48 poslato: Август 22, 2011, 06:06:07 »

Ma ja, koga tri puta...vise ne persiram.
Sačuvana

ISTERUJEM ZLO,
UTERUJEM DOBRO!
NAJBOLJI NA FORUMU U 2013.PO OCENI ČLANOVA
MikaHunter
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

I don't regard nature as a spectator sport.

« Odgovor #49 poslato: Август 22, 2011, 09:33:48 »

lol
Sačuvana

No matter what happens, whether you succeed or not, if you stand up and do it right and pay attention, hunting will always give you what you need. It may not be what you were looking for, but it will absolutely be important enough to justify whatever you      -- Jacob Bowers
arsa
Iskusan lovac
Van mreže Van mreže

« Odgovor #50 poslato: Фебруар 19, 2012, 12:15:42 »

Ljudi, kolege, drugari ovo je za verovali ili ne!!! Moj drug lovočuvar i ja smo išli u obilazak i naleteli na strahotu kao što vidite. Na prvoj slici je zamka za patke na reci,a na drugoj je zamka izvadjena. Obratite pažnju,na drugoj slici gde se vide bele pertle,to su troja vrata u jednom smeru. Unutra je kukuruz,patka udje i nema joj izlaska...
U blizini zamke smo videli pera od pataka,pa čak i par nogica-izgleda da je zamka bila uspešna
Zamku smo izvadili i uništili.
PS: Ne mogu da verujem kakvih bolesnika ima među nama. Zabranjen je lov,ali mesaroši večito gladni.
Sačuvana
Ћира
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

[IMG]http://i63.tinypic.com/xe3afb.jpg[/IMG]

« Odgovor #51 poslato: Фебруар 19, 2012, 05:56:20 »

Највећи проблем је што је много више "болесника" него нормалних.Змију увек у главу  threaten
Sačuvana

Ја нисам човек ја сам вук.Ја не причам ја завијам.Не завијам што ме је страх,не завијам што сам бесан.Завијам да би ме чуо чопор мој, да би ме чули вукови да би ме чула вучица и да би ме чули вучићи.Да се окупи чопор мој.А кад се окупи чопор мој, бојте те се пси!!! Цар Душан Силни
drinski
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #52 poslato: Фебруар 19, 2012, 08:26:39 »

Zivotinje su toliko gladne da ova naprava sigurno radi ali ovo je za najostriju osudu jedino sto bi ga ja sacekao da dodje po patke a onda......

Problem je sto je ovo otvoreni forum i svako moze da vidi ovu zamku vi ste imali dobru nameru ali mozda ste dali ideju jos nekom bolesniku kako da napravi zamku!
Sačuvana
arsa
Iskusan lovac
Van mreže Van mreže

« Odgovor #53 poslato: Фебруар 19, 2012, 11:41:20 »

Zivotinje su toliko gladne da ova naprava sigurno radi ali ovo je za najostriju osudu jedino sto bi ga ja sacekao da dodje po patke a onda......

Problem je sto je ovo otvoreni forum i svako moze da vidi ovu zamku vi ste imali dobru nameru ali mozda ste dali ideju jos nekom bolesniku kako da napravi zamku!

Kolega samo sam hteo da podelim muku sa  vama.Ali i upravu si,možda sam baš nekom dao ideju a to mi nije bila namera:scratch_ones_head:
Sačuvana
mladen ks
Iskusan lovac
Van mreže Van mreže

« Odgovor #54 poslato: Фебруар 20, 2012, 03:17:21 »

ja ipak neverujem da je poenta bila hvatanje zbog mesa vec zbog cuvanja,ako je zamka ne usmrti nego je uhvati zivu..pa ko bi ih hvatao zbog mesa dal smo dotle dosli,,,pozdrav
Sačuvana
arsa
Iskusan lovac
Van mreže Van mreže

« Odgovor #55 poslato: Фебруар 20, 2012, 03:31:30 »

Ne razmišljaju o divljači svi na isti način.
Sačuvana
IVANN
Junior
**
Van mreže Van mreže

« Odgovor #56 poslato: Фебруар 21, 2012, 11:04:00 »

Ma nego sta je nego zbog mesa.
Sačuvana
fred
Iskusan lovac
Van mreže Van mreže

« Odgovor #57 poslato: Фебруар 22, 2012, 12:03:13 »

dokle smo stigli
Sačuvana
Alovac
Iskusan lovac
Van mreže Van mreže

« Odgovor #58 poslato: Фебруар 22, 2012, 12:40:32 »

Pa šta se čudite?

Najmanje 80% ljudi koji su lovci vide divljač kao meso. Ne vidim problem da se divljač tretira kao meso - a šta je drugo? Sojina pljeskavica? Ili što tvrde ovi zeleni - divljač ima dušu?

Naravno, sasvim druga priča je besramno kršenje zakona i svih etičkih normi. To je ono na šta se treba skoncentrisati u ovom slučaju i počinioce najstrože kazniti.

Inače, lov radi mesa je jedini moralno ispravan motiv za veliki broj lovaca a i nelovaca (koji će odlučivati o budućnosti lova - lovci sigurno neće jer su u ogromnoj manjini), pogotovo u visokorazvijenim zemljama, gde se iz godine u godinu sve više napada trofejni a pogotovo lov sporta radi.

Delim mišljenje onih koji misle da sve ono što ubiješ u lovu i oduzmeš iz prirode, treba iskoristiti u celosti - kao hranu, krzno ili sirovinu za druge proizvode ... U nekim zemljama (Kanada i USA recimo) postoje zakoni koji oštro kažnjavaju namerno ostavljanje korisnih delova divljači u lovištu.

Ovaj akt bezumlja, čak da za motiv i ima meso prvenstveno prestavlja KRIMINALNI ČIN.
Sačuvana
Ћира
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

[IMG]http://i63.tinypic.com/xe3afb.jpg[/IMG]

« Odgovor #59 poslato: Март 10, 2012, 06:17:10 »

Јазавац је имао блиски сусрет са аутом.

Sačuvana

Ја нисам човек ја сам вук.Ја не причам ја завијам.Не завијам што ме је страх,не завијам што сам бесан.Завијам да би ме чуо чопор мој, да би ме чули вукови да би ме чула вучица и да би ме чули вучићи.Да се окупи чопор мој.А кад се окупи чопор мој, бојте те се пси!!! Цар Душан Силни
Stranice: 1 2 3 [4] 5   Idi gore
Štampaj
Prebaci se na: