DOBAR POGLED ŽELI VAM VAŠ LORIST TIM.
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

Napredna pretraga

161777 poruka u 7325 tema- 7054 članova - Poslednji član: MarinkoM

Јул 16, 2020, 02:55:23
Novi SadBeogradNišValjevoPrištinaBanja LukaPodgorica
Stranice: [1] 2   Idi dole
Štampaj
Autor Tema: fekix tk11  (Pročitano 7308 puta)
milomirp@telekom.yu
Početnik
*
Van mreže Van mreže

« poslato: Октобар 14, 2009, 07:56:11 »

Interesuje me kakvo misljenje imaju kolege lovci o baterijskoj lampi Fenix TK11?
Sačuvana
kaludra
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #1 poslato: Октобар 14, 2009, 08:30:08 »

sve najbolje good
Sačuvana
taurus
Iskusan lovac
Van mreže Van mreže

« Odgovor #2 poslato: Октобар 14, 2009, 12:17:41 »

Iz licnog iskustva sve najbolje.220 lumena u tom kvalitetu i za te pare daje samo TK 11.Mada i TK 20 zasluzuje paznju.Koristim i jednu i drugu,opravdale su svaku paru.
Sačuvana
milomirp@telekom.yu
Početnik
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #3 poslato: Октобар 14, 2009, 12:36:20 »

Imao bih jos jedno pitanje gde se moze kupiti nosac za TK11 ali koja bi se montirala na tubus snajpera koji ima objektiv 50mm sto znaci da standardni nosaci nemogu se koristi.
Sačuvana
taurus
Iskusan lovac
Van mreže Van mreže

« Odgovor #4 poslato: Октобар 14, 2009, 01:09:30 »

Kod nas nisam video da imas takve nosace u ponudi.Primetio sam da je u zadnje vreme sve vise pristalica montiranja lampi na optiku,nisam siguran koliko je to pametno.BR je pisao o tome,jedino pravo resenje je montiranje na podkundak.
Sačuvana
Resavac
Junior
**
Van mreže Van mreže

« Odgovor #5 poslato: Октобар 14, 2009, 04:12:35 »

Odlicna lampa. Meni licno TK 20 daje realniju sliku, brze se uocava divljac, a koristi i jeftinije baterije. Mada sve to moze da se puni, pa ti dodje isto.
Sačuvana
taurus
Iskusan lovac
Van mreže Van mreže

« Odgovor #6 poslato: Октобар 14, 2009, 04:48:03 »

Upravu si Resavac TK 20 daje realniju sliku tj. daje zuckastu svetlost.Po meni je to bolja varijanta.I za jednu i drugu pase isti mikro prekidac.Jedina mana sto se te lampe kod nas nisu pojavile na velika vrata.Nigde se ne mogu kupiti,jedino da se naruce.Ima ix u Zagrebu,LJubljani a u Italiji na svakom cosku.
Sačuvana
coaking
Početnik
*
Van mreže Van mreže

Pol: Muškarac

« Odgovor #7 poslato: Октобар 14, 2009, 10:05:01 »

Postovanje svima!
Milomire culi smo se pre neki dan vezano za 18650 baterije ali niste me pitali za taj nosac! Sve sam ih rasrodao na sajmu. Moze da se montira na bilo koji precnik tubusa (naravno do odredjene granice).
Imacu ih za neki dan i posalcu Vam jedan besplatno! Tacno znam sta Vam treba.
Sto se tice Fenixa u Srbiji...ima ga u beogradu u prodavnici elektronicke opreme Mikroprinc. Imaju nekoliko modela. Potrudicu se da ih i ja nabavim i pustim u prodaju.
Pozdrav svima. good
Sačuvana

:-)
milomirp@telekom.yu
Početnik
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #8 poslato: Октобар 15, 2009, 07:09:30 »

Postovanje svima!
Milomire culi smo se pre neki dan vezano za 18650 baterije ali niste me pitali za taj nosac! Sve sam ih rasrodao na sajmu. Moze da se montira na bilo koji precnik tubusa (naravno do odredjene granice).
Imacu ih za neki dan i posalcu Vam jedan besplatno! Tacno znam sta Vam treba.
Sto se tice Fenixa u Srbiji...ima ga u beogradu u prodavnici elektronicke opreme Mikroprinc. Imaju nekoliko modela. Potrudicu se da ih i ja nabavim i pustim u prodaju.
Pozdrav svima. good
OK.Imacu u vidu tvoju ponudu a do tada nije na odmet procitati neke od sajtova koji imaju adekvatnu temu.Sto se tice Fenixa u Bgd-u u Micro princu nemaju vise tk11 ni tk20 mislim da imaju samo tk10.
Sačuvana
coaking
Početnik
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #9 poslato: Октобар 15, 2009, 09:38:36 »

Znaci da su rasprodali sve i da ih nemaju uvek.
Ok.
Pozdrav
Sačuvana

:-)
Resavac
Junior
**
Van mreže Van mreže

« Odgovor #10 poslato: Октобар 15, 2009, 09:43:27 »

TK 10 ima dosta sirok snop i takodje plavicastu svetlost. TA 21 kazu da je kvalitetno uradjena, ali se meni licno ne svidja. TK 40 bih kupio sa zadovoljstvom, ali "kuvaju" baterije i ima gomila reklamacija... TK 11 za poljanu, TK 20 za sumu i kukuruz buba
Svakako mi se cini da Fenix za tu cenu daje najbolji kvalitet.
Sačuvana
milomirp@telekom.yu
Početnik
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #11 poslato: Октобар 15, 2009, 11:50:08 »

U Mikro princu kazu da je poruceno jos pre dva meseca kompletan asortiman ali za sada nemaju isporuke a ja sam "ugrabio"zadnju TK11.Jedina mana je sto je kod njih lampa "gola" bez daljnskog shaltera bez baterija a i punjaca nema pogotovu za 18650 punjivu li-ion bateriju.Solo bat. lampa 7198.00din.
TK4o trbalo bi da ima oko 620 lumena i cena na ebay-u je 159.oo evra.
Sačuvana
darkohunter
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #12 poslato: Новембар 10, 2009, 01:07:19 »

Upravo mi je stigao TK 11 sa sve opremom i punjivom baterijom 18650.... Ako imate priliku da kupite KUPUJTE i ništa ne pitajte!!! Ovo je bolesno dobra spravica......
Sačuvana

AQILA NON CAPIT MUSCAS!
taurus
Iskusan lovac
Van mreže Van mreže

« Odgovor #13 poslato: Јануар 04, 2010, 08:01:25 »

Lepa vest za one koji zele Fenix-a u vlasnistvu.Upravo sam danas saznao da su u Srbiju stigli svi modeli Fenix lampi sa pratecom opremom.Kako mi je uvoznik rekao potrudice se da ih bude u sto vise prodavnica sirom Srbije koje se bave opremom za lov i ribolov.Za koji dan imacu i informaciju koje su to prodavnice.
Sačuvana
milomirp
Početnik
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #14 poslato: Јануар 20, 2010, 09:30:47 »

Upravo mi je stigao TK 11 sa sve opremom i punjivom baterijom 18650.... Ako imate priliku da kupite KUPUJTE i ništa ne pitajte!!! Ovo je bolesno dobra spravica......
[ /quote] snooks
 :good:Rekoh ja TK 11 zakon!
Sačuvana
Stranice: [1] 2   Idi gore
Štampaj
Prebaci se na: