DOBAR POGLED ŽELI VAM VAŠ LORIST TIM.
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

Napredna pretraga

161361 poruka u 7275 tema- 6980 članova - Poslednji član: aleksa101

Новембар 13, 2019, 05:31:49
Novi SadBeogradNišValjevoPrištinaBanja LukaPodgorica
Prvi srpski lovački forumORUŽJE, MUNICIJA, OPTIKE I MONTAŽEPUŠKARSKA RADIONICA (Urednik: swift)Puskarska radionica - mi pitamo, mi odgovaramo...
Stranice: 1 ... 74 75 [76]   Idi dole
Štampaj
Autor Tema: Puskarska radionica - mi pitamo, mi odgovaramo...  (Pročitano 349192 puta)
lega
Iskusan lovac
Van mreže Van mreže

« Odgovor #1125 poslato: Септембар 24, 2019, 09:56:23 »

Kolega, zaista ne sumnjam da su vam ta pitanja i postavili,kada ste imali to iskustvo tj.pre koliko vremena? Ja sad ne mogu tacno da se setim kada sam zadnji put porucivao,ali kao sto sam i rekao pre nisam imao nikakve upite tog tipa.Sve sto se popunjavalo na njihovoj online prodavnici je iskljucivo bilo vezano za proizvod,adresu kupca i broj kartice,nista drugo.I prilikom kupovine vec pomenute roto cetke ista stvar,samo podaci u vezi kupovine.Moguce da su u medjuvremenu promenili politiku slanja u odredjene zemlje.Dobro je sto se ova stvar i obznanila,da bi i drugi imali to na umu prilikom narudzbe.
Hvala
Sačuvana
mpeca
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #1126 poslato: Септембар 25, 2019, 12:32:29 »

To moje kako rekoste iskustvo je iz aprila meseca ove godine.Nameravao sam da  od njih pazarim samo cetku celicnu finu rotacionu .I pitao ih  sam samo za nju nisam se raspitivao za nista drugo .
Sačuvana
Inferno
Početnik
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #1127 poslato: Октобар 11, 2019, 02:21:59 »

Poštovane kolege da li neko moze da mi preporuci majstora u okolini Beograda ili Novog Sada, gde mogu da popravim kvalitetno raskliman zadnji nisan na Mk- pusci. Pusku sam dobio na poklon predpostavljan da su nisani skidani zbog hromiranja cevi a posle nestrucno vraceni.
Sačuvana
Stranice: 1 ... 74 75 [76]   Idi gore
Štampaj
Prebaci se na: