DOBAR POGLED ŽELI VAM VAŠ LORIST TIM.
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

Napredna pretraga

161361 poruka u 7275 tema- 6980 članova - Poslednji član: aleksa101

Новембар 13, 2019, 05:22:10
Novi SadBeogradNišValjevoPrištinaBanja LukaPodgorica
Prvi srpski lovački forumLoristMetode lova (Urednik: swift)Strucni pratilac, prava, duznosti....
Stranice: 1 2 3 [4]   Idi dole
Štampaj
Autor Tema: Strucni pratilac, prava, duznosti....  (Pročitano 21183 puta)
acalovac
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #45 poslato: Новембар 15, 2012, 08:25:52 »

E sta reci Darko sine u pravu si potpuno,.Mogu kod nas napraviti sto propisa izvrnu ce ko carapu,to sluzi cistoj formi i farsa je u odnosu na stvarnost.Da li u  nekoj drzavi postoji pratilac coveku ,kolegi lovcu ,koji je polozio lovacki ispit i ima sva moralna i ljudska prava lova ,a nema neka kao neka znanja i saznanja o divljaci i sta neko treba da ga vodi sto je on ostao neprosvecen ili sto neko u drzavi smatra da su neki strucni ,a drugi  tutubani i dokle smo doveli do konfuzije koja ne vodi ni cemu...
Tako je!  hi hi hi Drager a zamisli kod mene imas rok od 24h da vratis dozvolu i to 20 km udaljenu kancelariju a od pre 15 dana su uveli isto i za fazana,svadjamo se ko ce od nas pratilaca da je uzme i vrati u drustvo,nikom se vise ne uzima jer mora da vozi 40km i da je licno preda! threaten Sta budala moze da smisli....
Sačuvana
Hemingway
Global Moderator
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

Pol: Muškarac

elmarino019@gmail.com
« Odgovor #46 poslato: Новембар 15, 2012, 03:11:45 »

Zato je dr Srdja predlozio srednja -manja lovista optimalne povrsine , a i sto se ne bi vodila evidencija i plan odstrela na nivou sekcije pa da se kasnije zdruze podaci nego sve mora centralisticki na 40-50km....
Sačuvana
KazaMP
Iskusan lovac
Van mreže Van mreže

« Odgovor #47 poslato: Јануар 05, 2017, 07:48:08 »

u cekanju na lisicu ne moze 1 lovac , nego mora dva lovca i jedan od njih da bude lovac pratilac ?
da li neko zna da li ima neko polaganje u okolini Beograda za lovca pratioca ?
Sačuvana
357magnum
Iskusan lovac
Van mreže Van mreže

« Odgovor #48 poslato: Јануар 08, 2017, 05:34:19 »

Ja odavno pricam da je najveca glupost strucni pratilac u lovu na lisicu i sakala. Ovamo svi strucnjaci pricaju kako su predatori jedan od bitnih faktora sto ima malo divljaci, a niko da se seti da promeni zakon i maksimalno liberalizuje lov predatora.
Sačuvana

не признајем да ико воли лов више од мене.
KazaMP
Iskusan lovac
Van mreže Van mreže

« Odgovor #49 poslato: Јануар 08, 2017, 11:17:18 »

kod mene sve vrvi od tragova lisica... a imam vremena da ih cekam , ali nemam kolegu Cheesy
Sačuvana
Stranice: 1 2 3 [4]   Idi gore
Štampaj
Prebaci se na: