DOBAR POGLED ŽELI VAM VAŠ LORIST TIM.
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

Napredna pretraga

159821 poruka u 7071 tema- 6836 članova - Poslednji član: dzoni 88

Септембар 24, 2018, 01:17:30
Novi SadBeogradNišValjevoPrištinaBanja LukaPodgorica
Stranice: 1 2 3 [4]   Idi dole
Štampaj
Autor Tema: NISKE STRASTI  (Pročitano 21164 puta)
Sloga_1
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #45 poslato: Јул 07, 2009, 06:18:51 »

Drustvo izvinjavam se na malo vecim recima prema ovoj situaciji izmedju Jeremije i problema koji ga guraju ovakim pricama.
Evo slusam Lorist Radio i cugnuo neku vise pod pritiskom Dr.Mite i Swileta protiv moji omiljeni igracaka  spiteful
Sačuvana
serbian_hunter
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

Pol: Muškarac

Rodjen da lovi, osudjen da radi!

« Odgovor #46 poslato: Јул 07, 2009, 10:29:28 »

E bre ljudi, pa ja u svom postu nisam pomenuo ni jedan konkretan Forum. Ne znam zašto se ovde osećaju prozvanim samo moderatori sa jednog od mnogobrojnih foruma. Zaista ne razumem. Ne razumem ni mog prijatelja Mlađu koji ovom Forumu zamera komercijalu. Znaš li ti Mlađo koliko košta ovaj Forum sa svim dažbinama, Radio Lorist i znaš li koliko se potroši na telefonske razgovore da bi smo objavili samo jednu vest na Forumu ili Portalu.
Ali dobro, nije to ni važno mnogo, idemo dalje.
Ovim postom sam stekao utisak kao da je forum napravljenza nas a neko tamo veliki teret nosi bas zbog nas isve to lepo trpi i od toga nema nikakve koristi...  agree
Koliko kosta ovaj forum sa svim dazbinama? Ovakav forum ne moze puno da kosta bas iz tog razloga sto nema veliki broj clanova a samim tim mu ni servei nisu pojedinacno zakupljeni preko grane. Ovo ce donekle potvrditi moju pricu http://www.google.rs/search?hl=sr&q=kako+napraviti+forum&meta=&aq=f&oq=, e sad ko odrzava sveto i kolika je njegova uloga u tome to je njegova stvar,jer verovatno covek ceni posao kojim se bavi.
Radio Lorist, ne bih da komentarisem jer je prica jako slicna pomenutom gore.
Vesti na portalu i forumu u 90% slucajeva se objave i u novinama tako da to verovatno opravdava te cene...
Mislim da je jako vazno jer je tema potekla da je neko sa foruma kriv, koliko vidim zavrsice se da niko nije kriv...
Sačuvana
oscar
Gost
« Odgovor #47 poslato: Јул 07, 2009, 11:01:50 »

A bata Žare šta si ti hteo u stvari da kažeš. Baš mi ništa nije jasno.
Sačuvana
bane30
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

Ako kanis pobijediti nesmes izgubiti!

« Odgovor #48 poslato: Јул 08, 2009, 05:17:08 »

A meni je kristalno jasno, hvala Zare!
Sačuvana
serbian_hunter
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #49 poslato: Јул 08, 2009, 07:04:33 »

A bata Žare šta si ti hteo u stvari da kažeš. Baš mi ništa nije jasno.

hi

Dosta je skrivnja iza nekog nepostojeceg paravana, ako tipujes na nekog sa foruma onda reci javno na temi koju si sam pokrenuo, a ne kazes samo cisto da se zna, sa gomilom stavri koje nemaju veze sa temom...

Sačuvana
oscar
Gost
« Odgovor #50 poslato: Јул 08, 2009, 08:55:24 »

Nema paravana Bata Žare. Ama baš nikakvih. Sve je ovde jasno. Verujem da je to i tebi jasno zato i ne razumem i dalje šta pišeš. Uživaj.
Sačuvana
serbian_hunter
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #51 poslato: Јул 08, 2009, 09:05:00 »

Nema paravana Bata Žare. Ama baš nikakvih. Sve je ovde jasno. Verujem da je to i tebi jasno zato i ne razumem i dalje šta pišeš. Uživaj.

Meni npr. nije jasno na koga je tipovano kada je receno da pojedini ljudi vuku nove clanove na druge forume. Ne osecam se prozvanim jer to nikada nisam radio, ali ako je vec tema o tome treba ih izneti javno!

A sto se tice pisanja i razumevanja, opet meni nije jasno kakve veze imaju dazbine foruma, radio Lorist i telefonski razgovori sa temom "niske strasti" gde se govori o ljudima koji "novim" clanovima preporucuju druge lovacke forume...

A ako vec treba da uzivamo, onda bi mod trebao da izbrise ovu temu bar iz "sticky tema" jer nema sta da naglasi i otkrije...

Uz duzno postovanje...
Zarko  hi

Sačuvana
Jastreb
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

>>>>>---------------->

« Odgovor #52 poslato: Јул 08, 2009, 09:47:01 »

Žare... kud ti, tu i ja...  friends
Sačuvana

shaga
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

Wild Boar

WWW E-mail
« Odgovor #53 poslato: Јул 08, 2009, 09:55:55 »

E odma na pocetku da kazem da nisam niti zelim a niti mogu da budem niciji advikat, nego samo zelim da iznesem svoje misljenje posto me sve ovo malo pogadja emotivno........jednostavno mi je zao!!!
Pokusacu svima kojima nesto nije jasno (ili ne zele da im bude jasno) da objasnim situaciju, a mislim da realno razmisljam..............samo cu da pisem u vezi onoga u cemu imam vise iskustva (a to je vodjenje kluba) a vi samo to treba da prenesete u u situaciju foruma, a nije tesko ko bude stvarno zelio da shvati.
Par mojih sradnika i ja smo prosle godine u septembru mjesecu osnovali prvi rukometni klub u Herceg Novom. O onom sta smo uradili za godinu dana necu da pricam jer na kraju krajeva nije ni bitno!!!
Sta je bitno..........naravno da u klubu vlada "zdrava" atmosfera, za koju su zaduzeni ljudi koji su u upravi kluba. E sada zamislite da u nasem klubu radi trener, kome su obezbjedjeni svi uslovi koji su dogovoreni, koji svako dijete koje dodje da se upise u klub obavjestava: "E znas klinac, ovdje je sve ok, ali ipak treba da znas da u ovom gradu postoji i kosarkaski klub pa bi trebao tamo da se ukljucis, jer mi ovdje nemamo pojma niocemu i samo prodavamo maglu". Sta bi vi uradili sa tim trenerom, dali bi to bili niski udarci (niske strasti Cool )...........ili bi ga pustili da i dalje to radi?
Ja sam vodio i taj kosarkaski klub dvije godine, bio prvak regionalne lige za mladje kategorije u konkurenciji sedam zemalja (postoje i na forumu neke slike) ali smo se civilizovano razisli i niko nikome ne saplice nogu, i svako radi svoj posao, i bori se fer borbom za svako djete........odnosno borimo se ko ce bolje uslove ponuditi toj djeci. Zato mora da postoji neko ko ce da bude PRVI MEDJU JEDNAKIMA koji ce da skrene paznju tom treneru sta je njegov posao.
Nadam se da ste shvatili sta je "pjesnik" ,odnosno ja, htio reci.
Aj sada da postavimo jos jedno pitanje.........hipoteticki naravno, sta bi bilo da sam ja kao moderator na Loristu obavjestavao svakog novog clana na ribolovcima da dodje na Lorist da je kao ovdje bolje ili da ima vise "pravih" lovaca ili vise slika itd. itd. STA BI BILO?
Mislite li da bi sve to proslo ono kao...........neka se decko igra ionako je sve ovo za***ancija..........Nije za***ancija i ti koji su prvi medju jednakima i ovdje i tamo, moraju da imaju neki "interes" da bi drzali sve ovo na okupu, i treba da ga imaju.
I da zavrsim ja sam clan na obadva foruma........to cu i ostati.........jer nemam ama bas nikakvog licnog razloga (interesa) da neki napustam jer me obadva foruma svaki na svoj nacin ispunjava.........I ovdje cu raditi svoj posao u dogovoru sa ostalim moderatorima iako to nekome ne odgovara ali opet to sada nema veze (pozdrav Yetiju give_heart) a na ribolovcima cu se ponasati kao sto sam se i do sada ponasao...........mislim da sam bio OK.......a nisam dobio nikakvih zamjerki koje potvrdjuju ovo OK.
Zato "Svoj sto svoj posao, ali bez poprijekog gledanja i niskih udaraca u kafani" eventualno Sheron Stone moze ponekad prekrsti noge na drugu strani........ja se nadam da se ni ovdje ni tamo niko nece zbog toga ljutiti.
Sačuvana

A u ruke Mandusica Vuka bice svaka puska ubojita
http://www.youtube.com/watch?v=Qpi-3qM6rj4
Jastreb
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

>>>>>---------------->

« Odgovor #54 poslato: Јул 08, 2009, 10:04:15 »

Ja takodje osnovah jedan klub sa nekim istomishljenicima pre par meseci, ali nemam neko iskustvo na tom polju...  stink
Sačuvana

shaga
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

Wild Boar

WWW E-mail
« Odgovor #55 poslato: Јул 08, 2009, 10:11:06 »

Ja takodje osnovah jedan klub sa nekim istomishljenicima pre par meseci, ali nemam neko iskustvo na tom polju...  stink
Ka o sto rekoh onaj ko zeli da shvati shvatice.........ko ne zeli  hi
P.S. Drzimo se teme...........ma kakva ona bila.........sticky tema Da nije istinito (tuzno) bilo bi smijesno
Sačuvana

A u ruke Mandusica Vuka bice svaka puska ubojita
http://www.youtube.com/watch?v=Qpi-3qM6rj4
Marko
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #56 poslato: Јул 08, 2009, 05:22:13 »

Da skratimo!
Ja cu objaviti ko je doticni kibicer!
Sačuvana

Dobar pogled!
Mladjan
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #57 poslato: Јул 08, 2009, 05:58:02 »

shaga da necitiram tvoj post u kome si napisao da bi se neko ljutio sto neko dovodi tj. preporucuje clanovima na ribolovcima da predju na lorist tu nema vise ko da se pozove....iz kog razloga jer smo mi koji smo i izmedju ostalog lorist podigli neko manje neko vise u velikom procentu smo vec bili clanovi na ribolovcima, i da to kazem da tamo niko nije javno a koliko je meni poznato ni tajno rekao sto odoste svi na lorist, nego se vodila politika zadrzati clanstvo i raditi kao sto je i radjeno.
Sačuvana

Dobar pogled
Jäger und Jagd
Global Moderator
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

Jagd ist kein Hobby, Jagd ist Leidenschaft!

« Odgovor #58 poslato: Јул 08, 2009, 06:19:13 »

Hajde prekinite  hi.
Mislim da je dosta bilo. I posle svega ovoga mnogi ce zajedno opet loviti i voda ce Dunavom teci.
Sačuvana

I*A*A*M*M
Gaga Lovac

Pisi i Citaj Istinu.
Lazes Druge, Lazes i Sebe.
swift
Administrator
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

swift

« Odgovor #59 poslato: Јул 08, 2009, 07:34:08 »