DOBAR POGLED ŽELI VAM VAŠ LORIST TIM.
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

Napredna pretraga

158092 poruka u 6983 tema- 6732 članova - Poslednji član: pisarev

Јануар 22, 2018, 09:12:20
Novi SadBeogradNišValjevoPrištinaBanja LukaPodgorica
Stranice: 1 ... 29 30 [31]   Idi dole
Štampaj
Autor Tema: Vazdusara-Vazdusna puska  (Pročitano 207854 puta)
Milan Nikolic
Iskusan lovac
Van mreže Van mreže

« Odgovor #450 poslato: Март 27, 2017, 04:41:34 »

Колико знам, не смеш нигде да гађаш осим у објектима намењеним за то.

Пренос власништва на друго лице (за категорију Ц) врши се купопродајним уговором код нотара. Од уговора у два примерка, један носи продавац у своју станицу полиције да би одјавио оружје, док купац носи други примерак у своју станицу полиције да би пријавио оружје.

Уз копупродајни уговор и оружје, купац мора у своју станицу полиције донети копију ,,потврде о пријави држања оружја из категорије Ц'' на име продавца, док продавац ту оригиналну потврду предаје у своју станицу полиције приликом одјаве тог оружја.

Sačuvana
toma2912
Početnik
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #451 poslato: Март 30, 2017, 09:16:05 »

Pozdrav svima,nov sam na forumu i uopsteno nov u ovoj oblasti.Resio sam da se u ovim zrelim godinama malo bavim vazdusnim puskama i tako malo skrenem misli i zivce od svakodnevne zivotne ludnice.Ovih dana gledam ponudu vazdusnih pusaka i na kraju mi se svidela Hatsan 1000s Vortex,mislim da nije previse skupa,ali bi ipak voleo da cujem Vas iskusne clanove i sta mislite kao i o kalibru,posto se radi u varijanti od 4.5mm 305m/s i 5.5mm 245m/s.Bice jedno vece drustvo koje ce uskrsnje praznike da provede na Kosmaju i hocemo da napravimo takmicenje u gadjanju konzervi itd.Plan je da pocnemo sa daljinom od 10m pa ko udje u finale,a dvoriste je dugacko 50m.Koju bi optiku predlozili i koji kalibar ili ako u tom cenovnom rangu ima nesto bolje,predlozite mi,hvala puno i svaki savet ce biti dragocen.
Sačuvana
Cojamen
Početnik
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #452 poslato: Април 02, 2017, 07:55:57 »

Nisam ni ja neki veteran u ovoj oblasti ali evo neko moje misljenje... Hatsan jeste jeftiniji ali ja bi ipak u toj brzini i kalibru (305/4,5) izbrao "Dianu 34 classic" ili "Diana Panther 31" (ista samo pvc)
a ako hoces nesto jedtinije mozes da uzmes i "Swiss Arms AG1000" to isto pravi dijana ali je jeftinija 20% jer nema brend, ali mislim da je tehnicki identicna prethodnim dvema...
Sačuvana
ohne zucker
Junior
**
Van mreže Van mreže

« Odgovor #453 poslato: Децембар 15, 2017, 01:27:39 »

Mozda nekog zanima..

Na prodaju vazdusna puska Diana 34 classic u kalibru 4,5mm. Uz nju ide i original Diana futrola.
069 281 9949
Sačuvana
Stranice: 1 ... 29 30 [31]   Idi gore
Štampaj
Prebaci se na: