DOBAR POGLED ŽELI VAM VAŠ LORIST TIM.
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

Napredna pretraga

157237 poruka u 6911 tema- 6668 članova - Poslednji član: petar344

Септембар 25, 2017, 11:33:21
Novi SadBeogradNišValjevoPrištinaBanja LukaPodgorica
Stranice: 1 ... 73 74 [75]   Idi dole
Štampaj
Autor Tema: Epanjel Breton  (Pročitano 294281 puta)
svetos
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #1110 poslato: Јул 29, 2017, 05:10:44 »

I dalje bez saveta na sta tacno  obratiti paznju? Verujem da ima dosta uspesnih bretondzija ovde...pozzz

Buhag ti je sve lepo rekao. To ti je kao da se zenis, cista sreca.
Da se malo i nasalimo. Inace stanje u nasoj kinologiji je katastrofalno. Uzmes oglase i ako nadjes dva prodavca iz istog mesta zovnes prvo jednog on ti isprica bajke o njegovim bretonima,a ti ga pitaj kakvi su bretoni od ovog drugog sto prodaje reci ce ti sve najgore i obrnuto posle zovi ovog drugog i videces ista prica. Svi u oglasima sto prodaju kazu da su im stenci vrhpa i zacepe cenu i kad ih ne prodaju cena strmoglavo pada. U prevodu da valjaju uzeli bi ih kolege koji love sa tim odgajivacem. Najbolji su ovi sto prodaju zbog odlaska u inostranstvo. Ima svega i svacega. Sa gonicima stanje jos gore. Zato su nam ulice pune pasa lutalica i tu zavrse psi iz legla koji nisu vredeli za lov. Ko kao goranv gaji bretone decenijama zna da ti bretoni i ovi sad su nebo i zemlja. Sunovrat je poceo devedesetih kad je sve sto je valjalo otislo za Italiju najvise , a dosta dobrih bretona je zavrsilo u Grckoj.

Dobar pogled
Kos
Sačuvana
AcaNik
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

Pol: Muškarac

« Odgovor #1111 poslato: Јул 30, 2017, 07:16:53 »

Знај само једну ствар :
Sačuvana

Нема живота пре кафе
Aleksa Hunter
Početnik
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #1112 poslato: Август 01, 2017, 06:17:25 »

Da imam nekog da pitam ne bih ovde postavljao pitanja. agree Koja je onda svrha ovog foruma, da se raspravljamo oko nebitnih stvari? Imao sam konkretno pitanje i dobio odgovor da opet pitam nekog. Da me neko pitao vezano za rasu sa kojom sada lovim pomogao bih mu sa dosta stvari vezano za izbor šteneta. 
Sačuvana
mpeca
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #1113 poslato: Август 01, 2017, 07:53:51 »

Sigurnije je u svakom slucaju da pitate nego da sami birate stenad rase koju kako rekoste ne poznajete.Ja bretone nisam cuvao.Jesam  imao kratkodlakog nemca[ ukraden mi je 15 dana pre pocetka lovne sezone iz dvorista],engleskog setera [  nestao tokom lova ] a sada cuvam Srbske trobojne gonice.Imam ih ukupno tri.
Za Srbske trobojne  znam da ako su roditelji odlicni svinjari a i njihovi preci takodje i sa majcine i sa oceve linije za koje god stene da pruzite ruku u leglu a zdravo je i u tipu rase necete pogresiti.
Verovatno je i sa Bretonima slicno za  vrstu divljaci za koju su oni namenjeni.Jedino vama treba iskrena informacija koji odgajivac takve pse zaista poseduje a od njih ima stenad na prodaju.Pozdrav i sretno.
Sačuvana
DakiNS
Iskusan lovac
Van mreže Van mreže

« Odgovor #1114 poslato: Август 01, 2017, 09:27:35 »

Aleksa dobio si mnogo dobrih odgovora i sugestija, ali ih nisi prepoznao ili si ih ignorisao.Ovako na "suvo" preko pisanja niko još nije odabirao kuče , druga stvar bi bila da si postavio slike , pa da ti onda damo savete šta da uradiš da bi proverio koliko toliko šta kuče nosi u sebi.
Sačuvana
Aleksa Hunter
Početnik
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #1115 poslato: Август 01, 2017, 10:51:26 »

Za savete svaka čast. Prihvatio sam svaki. Zato sam i pitao ovde na forumu šta me zanima. Naravno da mi to nije jedini izvor informacija.  lol lol lol Samo volim više izvora da čujem, svako iskustvo znači.
Sačuvana
AcaNik
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

Pol: Muškarac

« Odgovor #1116 poslato: Септембар 17, 2017, 07:37:20 »

Sačuvana

Нема живота пре кафе
Stranice: 1 ... 73 74 [75]   Idi gore
Štampaj
Prebaci se na: