DOBAR POGLED ŽELI VAM VAŠ LORIST TIM.
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

Napredna pretraga

157053 poruka u 6898 tema- 6653 članova - Poslednji član: Headhunter123

Август 22, 2017, 08:18:58
Novi SadBeogradNišValjevoPrištinaBanja LukaPodgorica
Stranice: [1] 2 3 ... 75   Idi dole
Štampaj
Autor Tema: Epanjel Breton  (Pročitano 287640 puta)
HuntR
Iskusan lovac
Van mreže Van mreže

ja sam u zelenom

« poslato: Јул 03, 2008, 10:25:29 »

da li neko lovi sa ovom rasom i da li zna za odgajivaca prvenstveno lovnih pasa
Sačuvana
oscar
Gost
« Odgovor #1 poslato: Јул 03, 2008, 11:48:07 »

I o tomer smo pisali, o odgajivačnici u Topoli i o rasi naravno. Ako vam treba telefon odgajivačnice javite se na PM
Sačuvana
HuntR
Iskusan lovac
Van mreže Van mreže

ja sam u zelenom

« Odgovor #2 poslato: Јул 04, 2008, 09:50:22 »

oscare kao sto sam ranije u komunikaciji sa vama i u recima upucenim ostalima na ovom forumu rekao,slabo poznajem upotrebu racunara,na kraju krajeva za pristup ovom forumu koristim sogorov racunar,za sada su za mene mnoge stvari spanska sela.tacno je da sam procitao tek dva tri lorista i to davno ali to sam i sam vec rekao,sto se lorista tice cim prvi put odem u jarebicu kupicu novi broj lorista i kad izadje sledeci opet i tako dalje.stare brojeve isto imam mogucnost da nabavim i procitacu ih,ali nisam ljubitelj pretplata za mene je odlazak do prodavca novina bitan ritual.cini mi se da nasa interesovanja po pitanju lova i ovog foruma nisu ista,smatram velikim vase iskustvo kao lovnog radnika ali za razliku od vas koji ste od lova videli sve kroz posao koji ste obavljali ja sam lov dozivljavao kao relaksaciju i trudio se da izbegnem bilo kakvu obavezu u lovackim strukturama,da izbegnem sukobe koji su redovna pojava na sastancima ,predsednistvima ,upravnim odborima itd.uvek mi je bilo draze da radim za trojicu na lovackoj akciji nego da bistri potoke i ispravljam drine.
meni je u lovu najdrazi kontakt sa dobrim ljudima i smatram da su svi pravi pravi lovci i vise nego dobri ljudi.
ove teme koje sam poceo na ovom forumu i na kojim sam ucestvovao su moja licna interesovanja,ono o cemu nesto znam i ocemu zelim da diskutujem.neke od njih sam i postavio zato sto u tom momentu nije meni bilo zaniljivijih.mislim da odgovori tipa nepitaj opet i sam se snadji tj procitaj jer meni to nije zanimljivo nisu nesto sto stariji i iskusniji lovac treba da mladjem od sebe kaze.
ja sam svestan da cesto je tesko shvatiti sta sam hteo da kazem,da filozofiram,ali takodje znam da sam svakog saslusao i da vsako novo saznanje u vezi lova i oruzja prihvatam i cenim .
cenio bi i to kad ne bi dobijao vise ovakvih odgovora,a nadam se da ce broj registrovanih na ovom forumu znacajno porasti,da cemo voditi lepe diskusije bez onog izmedju redova i da cu cuti mnogo drugih misljenja,impresija i pitanja u vezi tema koje sam postavio.

hvala na razumevanju,ja cak ne znam ni sta znaci pm

Dusan Perovic
Sačuvana
Chaki
Gost
« Odgovor #3 poslato: Јул 04, 2008, 10:00:08 »

oscare kao sto sam ranije u komunikaciji sa vama i u recima upucenim ostalima na ovom forumu rekao,slabo poznajem upotrebu racunara,na kraju krajeva za pristup ovom forumu koristim sogorov racunar,za sada su za mene mnoge stvari spanska sela.tacno je da sam procitao tek dva tri lorista i to davno ali to sam i sam vec rekao,sto se lorista tice cim prvi put odem u jarebicu kupicu novi broj lorista i kad izadje sledeci opet i tako dalje.stare brojeve isto imam mogucnost da nabavim i procitacu ih,ali nisam ljubitelj pretplata za mene je odlazak do prodavca novina bitan ritual.cini mi se da nasa interesovanja po pitanju lova i ovog foruma nisu ista,smatram velikim vase iskustvo kao lovnog radnika ali za razliku od vas koji ste od lova videli sve kroz posao koji ste obavljali ja sam lov dozivljavao kao relaksaciju i trudio se da izbegnem bilo kakvu obavezu u lovackim strukturama,da izbegnem sukobe koji su redovna pojava na sastancima ,predsednistvima ,upravnim odborima itd.uvek mi je bilo draze da radim za trojicu na lovackoj akciji nego da bistri potoke i ispravljam drine.
meni je u lovu najdrazi kontakt sa dobrim ljudima i smatram da su svi pravi pravi lovci i vise nego dobri ljudi.
ove teme koje sam poceo na ovom forumu i na kojim sam ucestvovao su moja licna interesovanja,ono o cemu nesto znam i ocemu zelim da diskutujem.neke od njih sam i postavio zato sto u tom momentu nije meni bilo zaniljivijih.mislim da odgovori tipa nepitaj opet i sam se snadji tj procitaj jer meni to nije zanimljivo nisu nesto sto stariji i iskusniji lovac treba da mladjem od sebe kaze.
ja sam svestan da cesto je tesko shvatiti sta sam hteo da kazem,da filozofiram,ali takodje znam da sam svakog saslusao i da vsako novo saznanje u vezi lova i oruzja prihvatam i cenim .
cenio bi i to kad ne bi dobijao vise ovakvih odgovora,a nadam se da ce broj registrovanih na ovom forumu znacajno porasti,da cemo voditi lepe diskusije bez onog izmedju redova i da cu cuti mnogo drugih misljenja,impresija i pitanja u vezi tema koje sam postavio.

Dusan Perovic

Nije P...A M......A vec Private Message
Sačuvana
swift
Administrator
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

Pol: Muškarac

swift

« Odgovor #4 poslato: Јул 04, 2008, 04:12:42 »

oscare kao sto sam ranije u komunikaciji sa vama i u recima upucenim ostalima na ovom forumu rekao,slabo poznajem upotrebu racunara,na kraju krajeva za pristup ovom forumu koristim sogorov racunar,za sada su za mene mnoge stvari spanska sela.ja sam svestan da cesto je tesko shvatiti sta sam hteo da kazem,da filozofiram,ali takodje znam da sam svakog saslusao i da vsako novo saznanje u vezi lova i oruzja prihvatam i cenim .

Dusan Perovic

Polako druze,
boravkom na forumu saznaces dosta toga, pa i osnovne alate koji se koriste na pomenutom.
Malo strpljenja i interesovanja i bices obucen za korespodenciju.

Pedja.
Sačuvana

odstrelis kad mozes a sa .270 kad pozelis
HuntR
Iskusan lovac
Van mreže Van mreže

ja sam u zelenom

« Odgovor #5 poslato: Јул 04, 2008, 11:44:53 »

izvinite ako sam nekoga uvredio ili najedio ajmo sad lepo iz pocetka
svifte ako se ne varam na slici iz lova na prepelice ima dva bretona ,da li su samo ljubimci ili se iza tog para krije makar amaterski odgajivacki rad.

ps
   ne znate koliko se trudim da ovladam ovim ,za vikend cu pokusati da postavim neke slike
Sačuvana
swift
Administrator
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

swift

« Odgovor #6 poslato: Јул 05, 2008, 12:17:26 »

HuntR,
Ako mislis na slike koje je Mauz okacio...to su dve bretonke prerano preminulog lovca , drugara i dobrog coveka Petra ili "Bika koji Sedi". Nazalost, on nije sa nama, a dve bretonke su majka i cerka.Imao sam prilike da budem u lovu sa njima i one su za prepelice bile - bombonice.
Sačuvana

HuntR
Iskusan lovac
Van mreže Van mreže

ja sam u zelenom

« Odgovor #7 poslato: Јул 06, 2008, 03:12:35 »

svift poslednja poruka me je potresla,moje saucesce.
Sačuvana
Mladjan
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #8 poslato: Август 28, 2008, 07:20:38 »

Evo da predstavim mog novog lovnog pomosnika...
Sačuvana

Dobar pogled
Mladjan
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #9 poslato: Август 28, 2008, 07:21:20 »

Sačuvana

Dobar pogled
Mladjan
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #10 poslato: Август 28, 2008, 07:22:37 »

Sačuvana

Dobar pogled
vlado
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #11 poslato: Август 28, 2008, 07:31:29 »

Lepi kerovi Mladjo a kako ih obuzdavas kad treba da donesu aport kad su zajedno.
Sačuvana

U SVETU ZIVOTINJA JE SVE KAO KOD LJUDI SAMO POSTENIJE.
Huntercro
Senior
Van mreže Van mreže

« Odgovor #12 poslato: Август 29, 2008, 07:47:49 »

Sačuvana
swift
Administrator
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

swift

« Odgovor #13 poslato: Август 30, 2008, 01:15:47 »

Cakan je..
Sačuvana

Pedja
Početnik
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #14 poslato: Август 31, 2008, 06:42:34 »

Ovo je moj breton star 7 meseci, lovačku karijeru počeo je veoma uspešno 3. avgusta lovom na prepelice...  Wink

KORISNA ADRESA:
http://www.epagneul-breton.ws/en/misc/galleries/galleries.php
Sačuvana

Stranice: [1] 2 3 ... 75   Idi gore
Štampaj
Prebaci se na: