DOBAR POGLED ŽELI VAM VAŠ LORIST TIM.
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

Napredna pretraga

161364 poruka u 7275 tema- 6980 članova - Poslednji član: aleksa101

Новембар 17, 2019, 03:18:05
Novi SadBeogradNišValjevoPrištinaBanja LukaPodgorica
Stranice: 1 2 [3]   Idi dole
Štampaj
Autor Tema: Kako protiv stršljena?  (Pročitano 70954 puta)
mishop
Početnik
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #30 poslato: Август 11, 2015, 03:45:51 »

Ja sam danas malo moje strsljenove dirao,
https://youtu.be/aIqo45zXseU
Sačuvana
began
Početnik
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #31 poslato: Август 11, 2015, 09:29:47 »

Neku noc sam drzo bateriju i doso je strsljen na svjetlost i ja kako sam odmahno za ruku me ujede nisam htio doktoru jer nisam nikad imo neke alergije od uboda pcele i osa ali bogami je 2 dana bolilo i bilo nateknuto tako da sam osjeco kost od zgloba do lakta evo sad je otok spao i ruka normalna moj je savjet ko je alergican na ubod obicne ose da kad ga srsljen ubode da hitno ode do ljekara da nebi doslo do komplikacija hi
Sačuvana
mishop
Početnik
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #32 poslato: Август 11, 2015, 05:41:55 »

Iako su noću smireni, meni djeluje mnogo teže prići im noću. Prvo što izviđači lete pravo na lampu, zatim pošto ne vide gamizaće po tebi i tražiće pogodno mjesto da smjeste žalac.

Da li neko ima iskustva šta se dešava nakon rušenja njihove kućice? Da li će ostati tu ili će se odseliti?
Dio legla sam uništio ali ostalo ih je još.
Sačuvana
mishop
Početnik
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #33 poslato: Август 12, 2015, 05:38:14 »

Evo i slika kako izgleda ruka posle uboda.
Sačuvana
marlin
Global Moderator
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

Pol: Muškarac

Nije se rodio ko je svima ugodio.

« Odgovor #34 poslato: Август 12, 2015, 07:33:14 »

Mishop...vrijeme je da pogledas ovaj link.

http://www.lorist.co.rs/forum/index.php?topic=6525.0
Sačuvana

MikaHunter
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

Pol: Muškarac

I don't regard nature as a spectator sport.

« Odgovor #35 poslato: Август 13, 2015, 06:29:31 »

Iako su noću smireni, meni djeluje mnogo teže prići im noću. Prvo što izviđači lete pravo na lampu, zatim pošto ne vide gamizaće po tebi i tražiće pogodno mjesto da smjeste žalac.

Da li neko ima iskustva šta se dešava nakon rušenja njihove kućice? Da li će ostati tu ili će se odseliti?
Dio legla sam uništio ali ostalo ih je još.
ja sam palio gnezdo na mojoj ceki i to poveliko sacekao mrak lepo se ja i pobro obukli debelo i cim je pao mrak sacekali jos pola sata sat i zapalili ih posle toga koji je preziveo stojao na mestu gde je bilo gnezdo ali nisu pravili.Namazao sam celu ceku preradjenim uljem i posle toga ih vise nije bilo.Na hranilistu tj. u kosu su napravili jer je bila unutra cista camovina kako sam zapalio opet vise nisu pravili.

Nosi presing sa sobom kad ides jer moze da bude zahebano ako te ponovo capi,mozda i nebude ali ko zna bar ja tako posto je i mene ujeo pre par godina nisam imao nikakvu komplikaciju ali kad god idem u teren obavezno flasica vode i presing.
Sačuvana

No matter what happens, whether you succeed or not, if you stand up and do it right and pay attention, hunting will always give you what you need. It may not be what you were looking for, but it will absolutely be important enough to justify whatever you      -- Jacob Bowers
Stranice: 1 2 [3]   Idi gore
Štampaj
Prebaci se na: