DOBAR POGLED ŽELI VAM VAŠ LORIST TIM.
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

Napredna pretraga

161361 poruka u 7275 tema- 6980 članova - Poslednji član: aleksa101

Новембар 13, 2019, 05:44:13
Novi SadBeogradNišValjevoPrištinaBanja LukaPodgorica
Stranice: [1] 2 3 ... 31   Idi dole
Štampaj
Autor Tema: Gadjanje Karabinom!  (Pročitano 152824 puta)
HuntR
Gost
« poslato: Јун 30, 2008, 10:56:55 »

Da li je neko zainteresovan da se negde nadjemo gde bi mogli da legalno pucamo iz karabina,gde bi to mogli da izvedemo,bilo bi lepo kad bi stariji hteli da nam ukazu gde gresimo i ako gresimo,i najbitnije da se druzimo,samo ako je moguce da ne bude medjusobnog pod***avanja.
Sačuvana
majer
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #1 poslato: Јул 02, 2008, 10:01:15 »

Jel imas broj tog strelista ''kopovi''
Sačuvana
Makedonski lovac
Početnik
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #2 poslato: Јул 04, 2008, 03:48:01 »

A pucacemo iz nasih pusaka ili?
 Huh?
Sačuvana
HuntR
Gost
« Odgovor #3 poslato: Јул 05, 2008, 12:15:59 »

naravno bez takmicenja,al bi bilo dobro da mete budu u duhu lova, nekakva me jeza prodje kad pomislim na one grudne i ne znam ti ja kakve u militantnom fazonu.
Sačuvana
SDHunter
Junior
**
Van mreže Van mreže

Pol: Muškarac

« Odgovor #4 poslato: Јул 07, 2008, 08:48:57 »

naravno bez takmicenja,al bi bilo dobro da mete budu u duhu lova, nekakva me jeza prodje kad pomislim na one grudne i ne znam ti ja kakve u militantnom fazonu.

Ako budete nesto organizovali, zovite i mene.Ja svoj 8x57 jos nisam ljudski upucao.
Pozdrav
Sačuvana
bane30
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

Ako kanis pobijediti nesmes izgubiti!

« Odgovor #5 poslato: Јул 29, 2008, 04:53:49 »

Evo ovako, ja sam danas svratio na to streliste "kopovi" inace se zove "tamnava" al nije ni bitno. Tacno dva kilometra od ibarske, ima velika tabla tesko se moze proveriti. Bio sam oko jedan popodne nije bilo zive duse. Upravnik mi je rekao da nije lose najaviti se jer im dolazi policija i tad sve zacepe ali u principu duva promaja. Broj telefona je 0118161799, rade od 7 do 3 SVAKOG DANA. Sat vremena je 500 din u to ulaze njihove mete, imaju stitnike za usi i rucno lose pravljen stalak. U principu mi je bolje izgledalo od hipodroma a zanimljivo je da se moze pucati cak i dok se mete menjaju posto imaju tuneli i rovovi. Najverovatnije cu otici u cetvrtak da se malo oprobam. Ako kojim slucajem budete imali dogovor da idete vrlo rado bih isao sa vama, pogotovo sa sanilopom da mi u praksi pokaze upotrebu mog supersonicnog boresigheta u koji po ceo dan gledam sa teskom tugom i ogromnim neznajem. Pozdrav gospodo i dobar pogled!
Sačuvana
MAUZ
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

sstegnjaic
« Odgovor #6 poslato: Јул 30, 2008, 12:59:29 »

Kunem ti se da je najbolje Streliste u Srbiji! Najgore je ako ga zakupi Dragi iz TTT
Sačuvana
Jastreb
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

>>>>>---------------->

« Odgovor #7 poslato: Септембар 17, 2008, 10:32:10 »

Postoji odlično strelište u Trsteniku do 300 m...takodje ima rovove, mada... 200,oo din je dan, sa 1 metom.. municije ima takodje na samom strelištu za većinu kalibara..
Sačuvana

Bogi
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

произвођач вабилица

WWW E-mail
« Odgovor #8 poslato: Септембар 17, 2008, 10:39:31 »

Postoji odlično strelište u Trsteniku do 300 m...takodje ima rovove, mada... 200,oo din je dan, sa 1 metom.. municije ima takodje na samom strelištu za većinu kalibara..
Kod Sava u Trsteniku je streliste do 200m  Undecided
Sačuvana

Код мене можете у свако доба поручити вабилицу за:
ЛИСИЦУ,ПАТКУ,СРНДАЋА,ГУСКУ.....
Jastreb
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

>>>>>---------------->

« Odgovor #9 poslato: Септембар 17, 2008, 10:42:53 »

Nisi video mete u šumi na brdu?
Sačuvana

Bogi
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

произвођач вабилица

WWW E-mail
« Odgovor #10 poslato: Септембар 17, 2008, 11:03:09 »

Nisi video mete u šumi na brdu?
Neko je tu pobrkao loncice. Oni imaju zelju da streliste prosire na 300m al je problem bas ta suma o kojoj pricas
Sa jednim vrsnim strelcem sam skorije bio na pomenutom strelistu.300m mogu da naprave secom one sume, al njih kopka da li je izvodljivo 400
To sto su oni postavili na 300m je samo pokusaj da vide sta im je krciti. Mada se onde koliko sam ja video plase nekih neeksplodiranih sredstava, o cemu se radi nije me ni interesovalo.
Meni je onde za moj lovacki karabin 200m vrh vrhova
Sačuvana

Код мене можете у свако доба поручити вабилицу за:
ЛИСИЦУ,ПАТКУ,СРНДАЋА,ГУСКУ.....
pRokA
Junior
**
Van mreže Van mreže

« Odgovor #11 poslato: Октобар 17, 2008, 09:31:54 »

NAOS organizuje 18.10.08. subota u 10.00, pucanje na strelistu Tamnava-Kopovi koje bese valjda pripada Ubu. Uglavnom dva kilometra je od Ibarske magistrale.

Akcija se zove Strelac na crti, puca se meta srndaca opsirnije na sajtu NAOS-a.

Izvinjavam se na ovako kasnom obavestavanju ali jednostavno se nisam setio ranije.
Sačuvana
pRokA
Junior
**
Van mreže Van mreže

« Odgovor #12 poslato: Октобар 20, 2008, 10:01:40 »

NAOS organizuje 18.10.08. subota u 10.00, pucanje na strelistu Tamnava-Kopovi koje bese valjda pripada Ubu. Uglavnom dva kilometra je od Ibarske magistrale.

Akcija se zove Strelac na crti, puca se meta srndaca opsirnije na sajtu NAOS-a.

Izvinjavam se na ovako kasnom obavestavanju ali jednostavno se nisam setio ranije.

Bio, video i ucestvovao a utisci su mi nikad bledji. Bilo nas je jedva dvadesetak strelaca za razliku od prosle godine kad je bilo oko 60. Valjda ovi iz NAOS-a nisu bas izreklamirali takmicenje a i datum je nesretno odredjen, dan pred otvaranje lova.

Pucalo se na metu srndaca 5 metaka-stojeci stav imao sam 35 krugova sto nije lose za mene. Pobedila je ekipa iz Grocke, Dejan je imao 48 krugova (4x10,1x8).

Zbog nesretnog datuma ni ja nisam ostao do kraja vec sam morao da krenem da sacekam goste koji su nam dosli u lov. Eto toliko ...
Sačuvana
omas
Iskusan lovac
Van mreže Van mreže

« Odgovor #13 poslato: Октобар 20, 2008, 10:12:54 »

U trsteniku se odrzava drzavno takmicenje na 300m a zela nam je da bude i na 400.
Ali to su samo zelje jer postoji "x" pratecih problema.
Ako neko ima zelju da upozna dobre strelce u disciplinama preko 300m neka dodje u TS.
Sačuvana

Jovan Kursula
BUCKO
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

NISAM ZGODAN AL SAM NEZGODAN

« Odgovor #14 poslato: Октобар 20, 2008, 10:19:22 »

Pozdrav Omas
Ja idem kod Save da upucavam i pucam iz karabina ali nisam video da ima i 300m.
Jel se to on rasirio posle Avgusta , nebi bilo lose da jeste.
Sačuvana

NISAM ZGODAN AL SAM NEZGODAN
Stranice: [1] 2 3 ... 31   Idi gore
Štampaj
Prebaci se na: